speedymika
26.03.03, 15:19
Podobno wykorzystujemy tylko 10 % swojego mozgu na codzien.
Pozostale 90 % jest narazie zagadka.
Jak myslicie, czy przypadkiem nie jest tak ze osoby posiadajace
zdolnosci "paranormalne" - jasnowidzenie, telepatia, telekineza...
wykorzystuja czesc tego ukrytego potencjalu?
Mi sie tak wydaje w kazdym razie.
Pytanie brzmi:czy mozemy w jakis sposob uaktywnic te 90%?