wojciech-jama 19.11.10, 20:14 Nadzwyczajne przedwyborcze przyśpieszenie, aż zdumienie człowieka bierze. Dosłowna... erupcja pomysłów. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
trudnyrynek Drabina Szajny jednak stanie w Rzeszowie 19.11.10, 21:05 ma juz rzeszow pomnik ktory rzeszowianie dawno nazwali ,,c..a Kruczkowej" moze byc i drabina do nieba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: der Re: Drabina Szajny jednak stanie w Rzeszowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.10, 21:52 oni chcą uciekać - potrzebna drabina :-) hehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bezowy Re: z kolegą trudnyrynek wszystko w porządku?! IP: *.rzeszow.vectranet.pl 19.11.10, 22:00 co ma piernik do wiatraka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: runrunaway Drabina Szajny jednak stanie w Rzeszowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.10, 11:37 Zamiost tyj drabiny to be z dwadziścio takich piłek postawiły, jak dla Górskiego. Bo Rzeszów jest słynnom stolicom piłkarstwa polskiego i miendzynarodowego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mata_kari Drabina Szajny jednak stanie w Rzeszowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.10, 12:46 Jeżli przyspieszenie przedwyborcze wpłynie na powtanie tej rzeźby - jestem za przyspieszeniem!!!! Zawsze to lepsze niż ciastolina i w dodatku jest to rzeźba Szajny.Brawo.Mam nadzieję, że obietnica zostanie spełniona:-))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prześmiewca Re: Drabina Szajny jednak stanie w Rzeszowie IP: *.adsl.inetia.pl 20.11.10, 23:06 Proponuję oprzeć "drabinę" o W.C. będzie sympatycznie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: konrad Re: Drabina Szajny jednak stanie w Rzeszowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.10, 23:18 Dwie uwagi praktyczne; po pierwsze drabina świecąca bo to takie rzeszowskie no i pod napięciem żeby próbujący się po niej wspinać wybili zęby na pierwszym szczeblu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RESE Taniej będzie IP: 188.33.149.* 21.11.10, 14:55 kupić drabinę np. w RCMB Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hrabia Re: Taniej będzie IP: *.chello.pl 21.11.10, 21:20 a na końcu tej drabiny powinien się znaleźć jeden łeb z Łancutu, koniecznie z kucykiem i taśmą filmową w zębach. Żeby nie było wątpliwości, że to nasze, podkarpackie "dziedzictwo"! ja siedzę w Peru i...wszystko widzę! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tępić-badziewie Drabina Szajny jednak stanie w Rzeszowie IP: *.adsl.inetia.pl 22.11.10, 20:51 Więcej takich rzeźb w mieście! Usunąć badziewie "ku czci" Górskiego na Słowackiego, świetlną fontannę i rzeźby w parku na Dąbrowskiego. Ale nie mam złudzeń, właśnie Ferenc wygrał wybory, więc badziewia należy spodziewać się jeszcze przez parę lat. Swoją drogą od razu widać, że drabina nie jest pomysłem miasta, bo urzędnicy Ratusza mają swój niepowtarzalny styl, po którym od razu można ich poznać: im większy badziew, tym większa pewność, że to ich robota. Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech-jama Drabina Szajny jednak stanie w Rzeszowie 22.11.10, 21:42 I teraz pytanie. Będzie ta drabina, w jakimś przewidywalnym terminie, czy wróci jak "bumerang" na cztery lata, przy okazji kolejnych wyborów? Odpowiedz Link Zgłoś