ewa239 31.10.05, 12:23 Poprowadze punkt medyczno -zielarski.Mam doświadczenie.Jestem technikiem farmacji juz po stazu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ewaczka Re: szukam pracy 31.10.05, 19:37 to nie dajesz pracy tylko ją szukasz - nie to forum Odpowiedz Link Zgłoś
jolanta73 Re: szukam pracy 02.11.05, 19:08 witam, zapraszam do wsółpracy w sprzedazy bezpośredniej , jest to dodatkowy dochód bez wlględu na już posiadane czy w przyszłości zdobyte źródło utrzymania. Nie ukrywam , że wskazane jest posiadanie duzej grupy znajomych. Myślę że warto spróbować . Jeżeli byłaby Pani zainteresowana to niezobowiązująco prześlę ofertę. Jolanta Odpowiedz Link Zgłoś