Dodaj do ulubionych

szukam pracy

31.10.05, 12:23
Poprowadze punkt medyczno -zielarski.Mam doświadczenie.Jestem technikiem
farmacji juz po stazu.
Obserwuj wątek
    • ewaczka Re: szukam pracy 31.10.05, 19:37
      to nie dajesz pracy tylko ją szukasz - nie to forum
    • jolanta73 Re: szukam pracy 02.11.05, 19:08
      witam,
      zapraszam do wsółpracy w sprzedazy bezpośredniej , jest to dodatkowy dochód bez wlględu na już posiadane czy w przyszłości zdobyte źródło utrzymania. Nie ukrywam , że wskazane jest posiadanie duzej grupy znajomych. Myślę że warto spróbować . Jeżeli byłaby Pani zainteresowana to niezobowiązująco prześlę ofertę.
      Jolanta

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka