15.06.14, 02:16
no i się udało.
moi wygrali.
sądziłam, że na Mundial ten się wcale nie załapię, ale Włochom od tylu lat kibicuję, że mię wciągnęło było.

#ForzaAzzurri

no!
Obserwuj wątek
    • zbite_wisnie Re: Mundial 15.06.14, 02:42
      Mój zapał do kibicowania jest żaden, bo obecnie football strasznie się ujednolicił. Kiedyś było więcej teatru : drużyny różniły się grą, miały swój styl. Teraz tylko u Niemców widzę swój styl osobny .
      • olga_w_ogrodzie Re: Mundial 15.06.14, 02:45
        ten mecz akurat ogrom ludu chwalił.
        na świecie całym.
        rewelacja.

        a zaraz gra Wybrzeże Kości Słoniowej z Japonią.
        nigdy nie widziałam chyba jak gra Japonia.


        • zbite_wisnie Re: Mundial 15.06.14, 09:35
          ale mi nie chodzi o upadek footballu, bo akurat te mistrzostwa moga dostarczać wrażeń. padają potęgi , są gole, się dzieje. tylko mi jako kibicowi tylko i wylącznie euro-mundialowemu trudno się tu z kimś utożsamić. Kiedyś było wiadomo, że Anglia gra atletycznie i ma długie precyzyjne podania przez całe boisko. Niemcy to maszyna z obroną nie do przejścia. Drużyny z ameryki południowej są finezyjne technicznie, a z europy północnej to sprawny football drużynowy bez indywidualności. Szwedzi mają Zlatana. Włosi to banda rzezników z kretyńskimi fryzurami, a najwspanialsza jest Portugalia pod wodzą Figo. W której tej to drużynie nieustannie było widać smutek w oczach i depresję i ożywiali się w kontratakach zrywając się płynnie jak stado małpek. Obrona była jak zamurowana. Trener był szalony. Był stary wyga Figo i młokos Ronaldo, były wyrachowane faule i teatr pod sędziego, po prostu było wszystko w nich.
    • wolfbreslau Re: Mundial 15.06.14, 12:36
      a ja wlasnie czekam na mecz niemcow....:-0
      a poza tym, jest mi zasadniczo obojetne kto i co wygra.
      i tak uwazam caly wspolczesny sport za targowisko proznosci, przewał finansowy i jak mawiali madrzy cezarowie: jak nie mamy chleba, damy im igrzyska :-)
      no i dali :-)0
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka