Dodaj do ulubionych

W obcej stolicy pisane

19.06.20, 12:34
krytykapolityczna.pl/kraj/stawmy-czola-obcej-ideologii-ktora-zagraza-dzis-polsce/
Owszem panie autorze, ideologia prawicy jest pisana w obcych krajach. Dokładnie tak samo jak lewicowa. Polacy kochają swoją tożsamość, tylko filmy na youtube, komentarze na youtube całe są odnośników do kultury amerykańskiej. Wczoraj widziałem filmik polskiego psychologa o tytule Dad issue .

I podejrzewam ze nie tylko bycie narodem pani i papug wchodzi w gre. Nasza polityka zagraniczna niezależnie od opcji podporzadkowana jest interesom Stanów Zjednoczonych, wszystko w niej rozpisują.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: W obcej stolicy pisane 19.06.20, 12:37
   Jeśli żołnierze ukraińscy spiewają piosenki na melodię amerykańskich piosenek wojskowych, mają reklamówki analogiczne scena po scenie z amerykańskimi dotyczące żołnierzy to podejrzewam ze nie są wyjątkiem oglądając to co się dzieje w Polsce.
  • dotera Re: W obcej stolicy pisane 19.06.20, 12:48
   Cytowany ideolog nie mówi nic oryginalnego.

   Takie same argumenty mają ludzie sądzę całkowicie niezależnie od siebie. W życiu o nim nie słyszałem, a też uwazam, że lewicowa polityka służy skłócenia społeczeństwa wedle zasady dziel i rządź i wychowaniu samotnego tłumu konsumentów niezdolnych do zachowań obywatelskich. Wasza niechęć do etyki, samodoskonalenia świadczy tylko ze chcecie wychować mięso konsumenskich niewolników najlepiej, obwiniających wszystkich o swoje problemy
  • dotera Re: W obcej stolicy pisane 19.06.20, 12:59
   Podaje pan strategie dla lewicy na argumenty drugiej strony.

   Tyle tylko, że pokazuje ona ze trafili celnie.

   Ok, gdyby byli zaangażowani socjaliści, którzy działają wsród osób wykluczonych, w swoich lokalnych społecznościach zeby pomóc ludziom, argumenty byłyby nietrafne.

   ALe wy tylko chcecie PR-u i "walki o prawa" i nie chodzi w tym o to by wykluczonym zagwarantować dobrych adwokatów, tylko o to zeby ciaglę drzeć się na manifestacjach : chcemy prawa.

   I jakie czyny z tego wynikają? Okazuje się ze KP w jednym tekście usprawiedliwia kradzieże w usa, a manifestujący zajmują czyjeś posiadłości bo mają prawo, bo rzekomo są wykluczeni.
   • dotera Re: W obcej stolicy pisane 19.06.20, 13:09
    Obsesja wasza w krytyce już nawet buddyzmu, idei samodoskonalenia i checi przerzucenia wszelkich problemów na stosunki społeczno polityczne jest komiczna. A to już było cwiczone czyli dlaczego komunizm nie wypalił. Trzymacie się usilnie kalek które nie działają, nic się nie uczycie konkretnie realnie właśnie w duchu samodoskonalenia i na końcu argumenty ze dążycie do demoralizacji społecznej stają się po prostu faktem.

    Lewiciowiec to nie jest ktoś kto kształtuje się bowiem przez praktykę codziennego życia, ale ktoś kto bawił się w collegu, przeczytał kilka książek i o wszystko ma pretensje. Teoretyczne.
    • dotera Re: W obcej stolicy pisane 19.06.20, 13:11
     I prawica więc nawet jeśli nie jest zbyt bystra intelektualnie, jest o kilka poziomów bardziej skuteczna w swoich ideach bo one chociaż zachowawczo trzymają się konkretnej praktyki dnia codziennego ludzi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka