Dodaj do ulubionych

pomocy! praca licencjacka

13.09.09, 10:47
Witam, jestem studentkom Wyższej Szkoly Gospodarstwa Domowego i Gotowania na Gazie.
Obecnie pisze prace licencjackom na temat Wafli ryzowych KUPIEC.
Będę bardzo wdzięczna osobą, którzy przeżyli odmianę swego życia dzięki tym waflom, jeśli opiszom mi tutaj swoje doświatczenia.
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam - Gryzelda.
Obserwuj wątek
    • trusiaa Re: pomocy! praca licencjacka 13.09.09, 12:08
      Droga Gryzeldo, jeżeli skonstruujesz ankietę konsumencką (100-150 pytań) oraz
      test wiedzy o Waflach (50 pytań)z pytaniami otwartymi, zamkniętymi i
      wielokrotnego wyboru, z przyjemnością poświęcę sześć godzin, aby opisać
      wszystkie swoje doświadczenia z tymi naprawdę niesamowitymi Waflami.

Pozdrawiam serdecznie,
      T.
      • blekitny_nietoperz Re: pomocy! praca licencjacka 13.09.09, 13:37
        Trusiu ty chyba nie rozumiesz o co mię chodzi. Ja nie wiem jaka ankieta, ja
        chcem tylko żeby jak ktoś miał dobre pżerzycia z waflami KUPIEC to tutaj opisał,
        a ja to wklejem do mojej pracy licencjackiej. Bo ja mam jusz tylko tydzien na
        oddanie pracy i mój promotor się czepia, ja nie wiem co robić, dlatego tutaj
        szukam pomocy. Bo wy tutaj wszystko wiecie o tych waflach i wieżę że mi pomorzecie.
        Słyszałam, że podobno jednej dziewczyny homik orzył, chociaż jusz był trup
        zupełny, ale ona nie wiedziała tego i dała mu do pyszdzka wafel i on orzył. Może
        tutaj też som osoby co mieli podobne doświatczenia i ich mi opiszom.
        Ale ja ci bardzo dziękuję że odpowiedziałaś bo mnie inni ignorujom i się śmiejom
        a ja nie wiem dlaczego. Tylko nie rozumiem o co ciebie chodzi z tom ankietom?
        Bardzo cie serdecznie pozdrawiam - zrozpaczona Gryzelda.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka