Dodaj do ulubionych

Strzeż się pomagających

02.12.21, 11:36
Jakiś czas temu wrzuciłem do wikipedii hasła z zakresu historii.

Zaciekawiła mnie interpretacja tam przedstawiona. Postacie całkowicie skompromitowane były uznane za rozsadnych polityków, ludzie chcący władzy za tych którzy pomagają ze względów humanitarnych

Zauważyłem też już wcześniej ze pewne osoby wspolczesne które robią swoje interesy bo chcą jak największej globalnej wladzy są przedstawiani jako filantropowie. CHodzi zreszta o analogiczną tematykę niż ci z epoki historycznej. i to jest ogolny schemat globanej władzy. Oni cały czas poszerzają swoje wpływy szantazuja emocjonalnie i mówią ze to ze względów dobra ludzkości. Scisle okreslone srodowisko ktore zreszta ma wpisane w swoja tradycje czekanie na mesjasza bardzo chce robic za mesjasza światowego.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Strzeż się pomagających 02.12.21, 11:42
      U nas tez to środowisko się promowało na zbawców od samego początku. Totalnie nic nie zrobili oprocz doczłapania się metodycznego do złoba jak sadze prowadzeni przez wywiad obcy i wmawiali ze są zbawcami .
    • dotera Re: Strzeż się pomagających 02.12.21, 11:48
      Z innej beczki była dyskusja o mechanizmach tak samo działającej dziedziczki Kulczykowej. Swoją drogą atakowało ja to środowisko. Z tym ze roznica polegała na tym, ze mozna uznać ze pani Kulczykowa po prostu robiła interesy polegajace na wymianie i promowała się przy tym darczynce, no ale chociaz coś wymieniała. MOzna od biedy uznac ze biznes ma rolę lidera.

Ci ludzie nie dają totalnie nic od siebie. chca wladzy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka