04.05.22, 21:21
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,127561,28404516,niemiecka-prasa-o-slowach-lawrowa-na-temat-zydowskich-korzeni.html#s=BoxOpImg6
Amerykanie mówią że na Ukrainie nie może być faszystów bo Żeleński jest Żydem

Lawrow mówi że Hitler miał żydowskie pochodzenie i Żydzi są największymi antysemitami .

A ja uwazam że istotą jest trockizm który tym razem przebral się w strój neokonserwatyzmu. A dla trockistów nie ma znaczenia ideologia tylko cel...rozwalić tożsamości etniczne i dać globalna władzę trockistom. Mogą to zrobić bolszewizmem , mogą i nacjonalizmem , to są tylko narzędzie które się uruchamia wedle potrzeby. Trocki urodzony na Ukrainie rozwalał Rosję wiek temu i teraz trockisci rozwalają Rosję tyle że z innego kierunku i wykorzystują do tego nazioli. Nadal na tej samej Ukrainie.

Strategia trockistom wejść do każdej partii i spychać ja na swoje pozycje.

Tak z demokratów trockisci przeszli do republikanów i tylko zmienili etykietki. Wcześniej internacjonalizm komunistyczny. Teraz neokonserwatny prymat rządów USA nad światem i szerzenie globalizmu.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Lawrow 04.05.22, 21:26
   Na rozne sposoby można obalać porządek.

   Lewica potrzebna gdy przez demoralizację chcesz od środka rozniecić bunty.

   Prawica potrzebna gdy chcesz separatyzmu i wymuszenia siła nowego porządku .

   A sam Żeleński ma na pieńku z Azowem. Upokorzyli go. Dlatego nie będzie płakał po tym jak Rosjanie go załatwia. Nie będzie płakał po narzędziu .
   • dotera Re: Lawrow 04.05.22, 21:29
    Azow zrobił swoje, azow może odejść. Najlepiej jako ofiara, która będzie się czcić. Politycy lubią czcić swoich zabitych wrogów przejmując po nich schedę.
  • dotera Re: Lawrow 04.05.22, 21:32
   Zwracam uwagę że Azowowi nie dali ideologi ściśle ukraińskiej. Oni się uznają za Germanów potomków wikingów a Słowian uważają za podludzi.

   W USA Germanowie już się zbratali z Żydami.
  • dotera Re: Lawrow 04.05.22, 21:40
   Trockisci wydelegowani na Polskę w swojej karierze popierali dosłownie wszystkie ideologię łącznie z katolicyzmem gdy im to było wygodne. A dziś wybielają nazioli ukraińskich. Dla trockisty nie ma znaczenia ideologia , oni są wirtuozami ideologii, zawsze przejmują te dziedziny gdzie ideologicznie kij można wsadzić w szprychy. Dla nich znaczenie ma władza i rozwalenie tożsamości tej grupy w której się znajduja
   • dotera Re: Lawrow 04.05.22, 21:44
    Dlatego jak ktoś nie rozumie czemu w czasie Majdanu muszą współistnieć nienawidzący się naziole i LGBTy odpowiedź jest prosta. Bo obydwa są narzędziami jednego pana który trzyma dwie smycze.
    • dotera Re: Lawrow 04.05.22, 22:12
     LGBTy wzieły się tylko z tego powodu. Oni zawsze znajdują jakąś grupę ofiarę zeby na jej plecach wspinać się do góry. proletariat, rasa, płeć, preferencja seksualna. I to oni stworzyli ideologię trockizmu : podważenie tożsamości. Masz się bawić tożsamościami, przebierankami. Zmień płeć, zmień ojczyznę, zmień partnera. Zmień, zmień zmień. Zycie to karnawał. Rewolucja permanentna Trockiego. A oni w tym czasie zajmą się interesami.
     • dotera Re: Lawrow 04.05.22, 22:17
      Podczas gdy o ile życie jest jedną wielką ciągłą zmianą to w tym mirażu najrózniejszych form rozwój jest zawsze taki sam. Najróżniejsze kultury nie były odległe od siebie w tym co to znaczy człowiekiem się stać. Zmiana nastąpiła z trockistami, którzy uznali ze trzeba się poddać fetyszowi zmiany czyli abnegacji.
  • dotera Re: Lawrow 05.05.22, 00:37
   Trocki urodził się w roku 1879 w Bereslawce
   Zelenski urodził się w 1978 w Krzywym Rogu. kilkadziesiąt kilometrów od miejsca urodzenia Trockiego.

   • dotera Re: Lawrow 05.05.22, 00:41
    STalin ogłosił polowanie na Trockiego

    Putin podobnie na Zelenskiego.

    Symboliczne jest to ze Trocki przeniosł się do ameryki, i obecnie rewolucja trockistowska też idzie z USA, a przeniosła się tam z Rosji.
    • dotera Re: Lawrow 05.05.22, 00:59
     Aczkolwiek co jest pierwsze jajko czy kura nie jest jasne. Rewolucja w Rosji była opłacana z USA. I dziwnym trafem w czasach najwiekszego antykomunizmu i antysemityzmu pokolenie szkoły frankfurckiej szybko się odnalazło w USA gdzie zbiegło rzekomo z europy i po chwili ustawili całą ideologię USA na drugi biegun

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka