rotady 13.05.09, 14:30 jako obowiazkowy element terapii. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ellena_cyganka Re: survival miejski 13.05.09, 14:48 Stosuję codziennie, średnio dobrze wpływa Odpowiedz Link
rotady Re: survival miejski 13.05.09, 14:53 ale to sa wyuczone sposoby przetrwania w ramach umowy spolecznej. chodzi o calkowicie nowe srodowisko i koniecznosc alternatywnych rozwiazan. Odpowiedz Link
rotady Re: survival miejski 13.05.09, 15:03 przedsiebiorcy sa bardziej optymistyczni niz pracobiorcy, ktorzy ciagle wiklaja sie w jakies zaleznosci i boja sie stracic robote bo umra, zostana odrzuceni. kilka miesiecy na ulicy mogloby pobudzic sily zyciowe i oduczyc starych schematow. Odpowiedz Link
rotady Re: survival miejski 13.05.09, 15:07 skoro wariat laduje na marginesie, to moznaby samopoc zrobic informcyjna o alternatywnych sposobach przetrwania. jak polowac na kaczki w parku, jak znalezsc rosliny jadalne, jak bronic sie przed skinami i policja, jak dbac o higiene nie majac miejsca zamieszkani. Odpowiedz Link
dolor Re: survival miejski 13.05.09, 15:15 Rozumiem bez jedzenia, łóżka, środków higienicznych, ale bez netu? Wariat nie przeżyje. Odpowiedz Link
dolor Re: survival miejski 13.05.09, 15:24 no tak, to survival wielkomiejski, czyli da się. Chociaż dużo większym wyzwaniem wydaje się: jak przeżyć w białym kołnierzyku i z tymi wszystkimi niepotrzebnymi gadżetami. Odpowiedz Link
ellena_cyganka Re: survival miejski 13.05.09, 15:40 Raczej chodziło mi o to co napisał dolor. Odpowiedz Link