Dodaj do ulubionych

survival miejski

13.05.09, 14:30
jako obowiazkowy element terapii.
Obserwuj wątek
    • ellena_cyganka Re: survival miejski 13.05.09, 14:48
      Stosuję codziennie, średnio dobrze wpływa
      • rotady Re: survival miejski 13.05.09, 14:53
        ale to sa wyuczone sposoby przetrwania w ramach umowy spolecznej. chodzi o
        calkowicie nowe srodowisko i koniecznosc alternatywnych rozwiazan.
        • rotady Re: survival miejski 13.05.09, 15:03
          przedsiebiorcy sa bardziej optymistyczni niz pracobiorcy, ktorzy ciagle wiklaja
          sie w jakies zaleznosci i boja sie stracic robote bo umra, zostana odrzuceni.
          kilka miesiecy na ulicy mogloby pobudzic sily zyciowe i oduczyc starych schematow.
          • rotady Re: survival miejski 13.05.09, 15:07
            skoro wariat laduje na marginesie, to moznaby samopoc zrobic informcyjna o
            alternatywnych sposobach przetrwania. jak polowac na kaczki w parku, jak
            znalezsc rosliny jadalne, jak bronic sie przed skinami i policja, jak dbac o
            higiene nie majac miejsca zamieszkani.
            • dolor Re: survival miejski 13.05.09, 15:15
              Rozumiem bez jedzenia, łóżka, środków higienicznych, ale bez netu? Wariat nie
              przeżyje.
              • rotady Re: survival miejski 13.05.09, 15:19
                sa biblioteki publiczne
                • dolor Re: survival miejski 13.05.09, 15:24
                  no tak, to survival wielkomiejski, czyli da się. Chociaż dużo większym wyzwaniem
                  wydaje się: jak przeżyć w białym kołnierzyku i z tymi wszystkimi niepotrzebnymi
                  gadżetami.
              • kefirka.de Re: survival miejski 13.05.09, 15:25
                Dobre.
                • ellena_cyganka Re: survival miejski 13.05.09, 15:40
                  Raczej chodziło mi o to co napisał dolor.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka