Dodaj do ulubionych

Do p. Wijasa

28.01.04, 09:13
gdzie sie pan podziewa? watek mi niezauwazenie spadl z pytaniem ktore
ponawiam: dlaczego pan i klub sld glosowaliscie przeciwko zbadaniu przez
prokurature sprawy straty 10 mln przez poprzedni zarzad w skaldzie jurczyk +
sld? widzi pan, unika pan odpowiedzi wiec forumowicze dochodza do takich
glupich, bezpodstawnychwnioskow, ze ten udzial sld moze miec tu jakies
znaczenie. a przeciez nie ma. prawda? pozdrawiam rado
Obserwuj wątek
    • albert_c Re: Do p. Wijasa 28.01.04, 09:21
      rado, ja to mysle, ze pan wijas to jakies nauki tajemne pobral od pani Kasi i
      sie zmienili oboje w jakies milczace zlote szczecinskie rybki czy cos takiego.
      napiszmy jakies zyczenie moze spelnia?
      pani Kasia jest teraz blogoslawiona wiec na pewno ma wieeeeeeeelka moc
      wplywania na rzeczywistosc:)
      pozdrawiam,
    • ja_aska Re: Do p. Wijasa 28.01.04, 11:21
      do 20 lutego na zwolnieniu po operacji.
      • rrado Re: Do p. Wijasa 28.01.04, 11:56
        ja_aska napisała:

        > do 20 lutego na zwolnieniu po operacji.

        o to wspolczuje. ja tu sie czepiam a pan jedrzej chory. zdrow zycze. wrocimy
        zadem do sprawy po 20. pozdrawiam rado
    • albert_c Re: Do p. Wijasa (rado) 28.01.04, 11:24
      no i widzisz i czytasz rado, co tez trudne pytania spowodowane przez Ciebie
      moga z czlowiekiem lewicy zrobic. oj, rado. tylko czekac do 20 lutego mozemy,
      miejmy nadzieje ze bedzie mogl radny wijas mowic po tej operacji, a na razie
      kciuki trzymajmy aby sie termin nie przedluzyl i caly zdrow na forum nam
      powrocil.
      pozdrawiam,
    • absztyfikant Grzesiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 28.01.04, 15:51
      No ja mysle, ze to pytanie powinno byc postawione szefowi klubu radnych SLD
      Grzegorzowi Napieralskiemu. A zatem krzyczmy do pana Napieralskiego, to moze
      jesli nas uslyszy zawita na to forum i odpowie: Grzesiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • albert_c Re: Grzesiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 28.01.04, 15:57
        a bywa tu z nami radny Napieralski?
        jezeli tak - czekamy!!! na odpowiedz!
        pozdrawiam,
        • absztyfikant Re: Grzesiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 28.01.04, 15:59
          No otwarcie to nie, ale pewnie czasem zdarza mu sie cos przeczytac. Jak
          zaczniemy go wywolywac, to kto wie, moze nas nawiedzi!
          • rrado Re: Grzesiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 29.01.04, 10:36
            absztyfikant napisał:

            > No otwarcie to nie, ale pewnie czasem zdarza mu sie cos przeczytac. Jak
            > zaczniemy go wywolywac, to kto wie, moze nas nawiedzi!

            no to czekamyu na kogokolwiek. pozdrawiam rado
            • albert_c Re: Grzesiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (w puszczy) 29.01.04, 14:05
              czekamy i wolamy jak w huszczy...ops pomylilo mi sie: jak w puszczy oczywiscie!
              pozdrawiam,
              • piotr33k2 Re: do p. wijasa 29.01.04, 14:12
                szczerej odpowiedzi się nie spodziewajcie bo musiałaby ona brzmieć :bo boimy
                się że cała prawda wyjdzie na jaw o naszym przestępczym działaniu .
                • albert_c Re: do p. wijasa 29.01.04, 14:18
                  jako ludzie honoru, mimo iz spodziewamy sie ze odpowiedz moze nie byc szczera -
                  nie zakladamy tego.
                  niech wpierw sie wypowiedza panowie z sld - a jak milcza w sparwie swojego
                  stanowiska to my przeciez domyslamy sie o co chodzi w tym milczeniu. sprawa
                  niewygodna i mozza odpowiedziec tylko na dwa sposoby:
                  1. powiedziec prawde (bukmacherzy obstawiaja za 1$ dostajesz 10 000 mln $)
                  2. sklamac i sie osmieszyc (ostawiaja za 1$ postawionego zwracaja 99 centow).
                  tak obarazowo bym to przedstawil,
                  pozdrawiam,
    • rrado Re: Do p. Wijasa 01.02.04, 11:23
      bede trzymal u gory zeby bylo jak pan wijas zyzdrowieje. pozdrawiam rado
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka