ziege77 20.01.10, 11:10 widzę słońce - wreszcie :) pzdr serdecznie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: .... Re: a ja nie widzę słońca Peru IP: *.chello.pl 20.01.10, 11:46 Może to słońce gospodarki Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: Słońce! 20.01.10, 12:42 po prawie 2 tygodniach pochmurnego nieba nareszcie słoneczko! oby jak najszybciej ta koszmarna zima minęła Odpowiedz Link Zgłoś
mamoniowa303 Re: Słońce! 20.01.10, 16:03 Moze jutro uda mi sie zobaczyc slonce, bo dzisiaj jakos mi unmknelo...:) Odpowiedz Link Zgłoś
ziege77 Re: Słońce! 20.01.10, 17:30 krótko trwała ma radość moze jutro znowu wyjrzy choc na chwile? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: IP to IP Re: Słońce! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.10, 19:18 Kozuniu kochana też się ucieszyłam, ale tylko chwilę i nie mogłam patrzeć. Wracałam od okulisty z zakropionymi oczyma i słońce, śnieg, a ja bez okularów p/słonecznych. Masakra. Na ślepo doszłam do domu, a po koniecznej drzemce już słoneczka nie było. ALE SŁOŃCE BĘDZIE JUTRO I W DNI NASTĘPNE.Pozdro.E. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: -.- Re: Słońce! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.10, 19:37 Witam. ;) Ale ile wniosły radosnego "uniesienia"...przez mgnienie była ...wiosna Panie...;-) Pozdrawiam -.- Odpowiedz Link Zgłoś
ziege77 Re: Słońce! 21.01.10, 07:37 współczuje tej przeprawy .... z drugiej strony,wybrałas sobie odpowiedni czas na wyjscie od okulisty ;) choc jeszcze ciemno i zimno ja juz wypatruje Słońca:) pzdr serdecznie Odpowiedz Link Zgłoś
konspirant.0 Re: Słońce! 21.01.10, 18:40 w tym mieście nawet słońce mniej świeci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: -.- Re: Słońce! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.10, 18:54 Witam SzP Konspirant.0 Teraz "toś" SzP deczko przesadził. Pozdrawiam -.- Odpowiedz Link Zgłoś
konspirant.0 Re: Słońce! 21.01.10, 19:00 "Słońca jakby mniej dziś w mieście, Niebo jakby tuż przed deszczem, Słońca jakby mniej dziś w mieście, Tak jak gdyby dziś zabrakło go nam!" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: -.- Re: Słońce! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.10, 19:08 Witam SzP Konspirant.0 ;-) Aaaa... to co innego...to przepraszam i "się" zgadzam zdecydowanie w dniu dzisiejszym ;)) Pozdrawiam z ;-) -.- Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: IP to IP Re: Słońce! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.10, 18:45 Kozuniu kochana ja się rejestruję 4 mies. wcześniej, a następnie "z urzędu" przerejestrowują mnie na termin pozniejszy i tak wychodzi 5-6 mies. oczekiwania!Pozdro.E. Odpowiedz Link Zgłoś
ziege77 Re: Słońce! 22.01.10, 08:03 wiem, wiem jak to jest z słuzba zdrowia:( trzymaj się i ucz sie cierpliwości;) pamietaj- zawsze noś ze soba okulary przeciwsłoneczne :)! Odpowiedz Link Zgłoś
exman Re: Słońce! 21.01.10, 20:20 Пусть всегда будет солнце, Пусть всегда будет небо, Пусть всегда будет мама, Пусть всегда буду я. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: IP to IP Re: Słońce! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.10, 20:33 EX zaskoczyłeś mnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: -.- Re: Słońce! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.10, 20:50 Witam SzP Exman. ;-) Noooo... tekst "kultowy" ... "wzięło" na wspominki... z dziecięcych lat. Pozdrawiam...zdecydowanie przełączam się na Stationary Rraveler... a może jednak Pressure Points Live in Concert - Camel... hmmm...a może by tak Crusaders ;))))) -.- Odpowiedz Link Zgłoś
mamoniowa303 Re: Słońce! 21.01.10, 21:00 Spiewalam to 3 lata temu przejezdzajac obok kultowego obozowiska pionierow, Arteku hihi. Odpowiedz Link Zgłoś
ziege77 Re: Słońce! 22.01.10, 08:07 no pieknie Ex pieknie jak sie spotkamy zaspiewasz to dla mnie;) bo wkleic tekst to kazdy głupi potrafi:) Odpowiedz Link Zgłoś