20.01.10, 11:10
widzę słońce - wreszcie :)
pzdr serdecznie
Obserwuj wątek
    • as9943 a ja nie widzę słońca Peru 20.01.10, 11:11
      • Gość: .... Re: a ja nie widzę słońca Peru IP: *.chello.pl 20.01.10, 11:46
        Może to słońce gospodarki
    • beatrix13 Re: Słońce! 20.01.10, 12:42
      po prawie 2 tygodniach pochmurnego nieba nareszcie słoneczko!
      oby jak najszybciej ta koszmarna zima minęła
    • mamoniowa303 Re: Słońce! 20.01.10, 16:03
      Moze jutro uda mi sie zobaczyc slonce, bo dzisiaj jakos mi
      unmknelo...:)
      • bella1 Re: Słońce! 20.01.10, 16:18
        Ziege - ciesze sie razem z Toba:}
        • ziege77 Re: Słońce! 20.01.10, 17:30
          krótko trwała ma radość
          moze jutro znowu wyjrzy choc na chwile?
    • Gość: IP to IP Re: Słońce! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.10, 19:18
      Kozuniu kochana też się ucieszyłam, ale tylko chwilę i nie mogłam
      patrzeć. Wracałam od okulisty z zakropionymi oczyma i słońce, śnieg, a
      ja bez okularów p/słonecznych. Masakra. Na ślepo doszłam do domu, a po
      koniecznej drzemce już słoneczka nie było.
      ALE SŁOŃCE BĘDZIE JUTRO I W DNI NASTĘPNE.Pozdro.E.
      • konspirant.0 Re: Słońce! 20.01.10, 19:22
        dobre i te krótkie chwile :-)
        • Gość: -.- Re: Słońce! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.10, 19:37
          Witam.
          ;)

          Ale ile wniosły radosnego "uniesienia"...przez mgnienie była
          ...wiosna Panie...;-)

          Pozdrawiam
          -.-
          • swarozyc Re: Słońce! 20.01.10, 19:40
            www.youtube.com/watch?v=Xxe7RtUaBkM
      • ziege77 Re: Słońce! 21.01.10, 07:37
        współczuje tej przeprawy ....
        z drugiej strony,wybrałas sobie odpowiedni czas na wyjscie od okulisty ;)
        choc jeszcze ciemno i zimno ja juz wypatruje Słońca:)
        pzdr serdecznie
        • konspirant.0 Re: Słońce! 21.01.10, 18:40
          w tym mieście nawet słońce mniej świeci
          • Gość: -.- Re: Słońce! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.10, 18:54
            Witam SzP Konspirant.0

            Teraz "toś" SzP deczko przesadził.

            Pozdrawiam
            -.-
            • konspirant.0 Re: Słońce! 21.01.10, 19:00
              "Słońca jakby mniej dziś w mieście,
              Niebo jakby tuż przed deszczem,
              Słońca jakby mniej dziś w mieście,
              Tak jak gdyby dziś zabrakło go nam!"

              • Gość: -.- Re: Słońce! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.10, 19:08
                Witam SzP Konspirant.0

                ;-)

                Aaaa... to co innego...to przepraszam i "się" zgadzam
                zdecydowanie w dniu dzisiejszym ;))

                Pozdrawiam z ;-)

                -.-
        • Gość: IP to IP Re: Słońce! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.10, 18:45
          Kozuniu kochana
          ja się rejestruję 4 mies. wcześniej, a następnie "z urzędu"
          przerejestrowują mnie na termin pozniejszy i tak wychodzi 5-6 mies.
          oczekiwania!Pozdro.E.
          • ziege77 Re: Słońce! 22.01.10, 08:03
            wiem, wiem jak to jest z słuzba zdrowia:( trzymaj się i ucz sie cierpliwości;)
            pamietaj- zawsze noś ze soba okulary przeciwsłoneczne :)!
    • exman Re: Słońce! 21.01.10, 20:20

      Пусть всегда будет солнце,
      Пусть всегда будет небо,
      Пусть всегда будет мама,
      Пусть всегда буду я.
      • Gość: IP to IP Re: Słońce! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.10, 20:33
        EX zaskoczyłeś mnie.
        • Gość: -.- Re: Słońce! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.10, 20:50
          Witam SzP Exman.

          ;-)

          Noooo... tekst "kultowy" ... "wzięło" na wspominki...
          z dziecięcych lat.

          Pozdrawiam...zdecydowanie przełączam się na Stationary Rraveler...
          a może jednak Pressure Points Live in Concert - Camel...
          hmmm...a może by tak Crusaders ;)))))
          -.-
      • mamoniowa303 Re: Słońce! 21.01.10, 21:00
        Spiewalam to 3 lata temu przejezdzajac obok kultowego obozowiska
        pionierow, Arteku hihi.
      • ziege77 Re: Słońce! 22.01.10, 08:07
        no pieknie Ex pieknie
        jak sie spotkamy zaspiewasz to dla mnie;) bo wkleic tekst to kazdy głupi potrafi:)
      • beatrix13 Re: Słońce! 23.01.10, 15:19
        yes(t)! yes(t)! yes(t)!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka