04.10.13, 19:28
Nie wiecie ? To poczytajcie.
www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/kto-stoi-za-ofe
Obserwuj wątek
    • Gość: ośka Re: OFE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.13, 20:23
      ofe to łajdactwo. zarządzający nie wiedzą co robić z kasą którą zarabiają.
    • Gość: Vlad.H. O masz... IP: *.FTTH.ispfabriek.nl 04.10.13, 21:00
      obudziles sie... ja to mowie od dawna - przekret AWS i kolejnych rzadow - w tym ejdnym zgadzam sie Tuskiemi popieram utracenie OFE w obecnym ksztalcie prawnym zwlaszcza ze to panstwo ejst gwarantem wkladow w OFE - OFE nie ponasza zadnego ryzyka - to czysty profit i pozorowana gra wolnorynkowa.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka