Gość: Christal IP: *.dip.t-dialin.net 03.01.05, 20:13 kiedy port na odrze obudzi swoje tory tam nic sie nie dzieje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: James Re: port morski co tam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.05, 04:36 Mojaś Ty Christal Przesłodka - jak Odra wyschnie i ujawni dno, na którym poukłada się tory a nawet dla Ciebie zbuduje port. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Christal Re: port morski co tam IP: *.dip.t-dialin.net 04.01.05, 23:29 ale dowcip nie ma portu a gdzie jest dzisiaj? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Re: port morski co tam IP: 62.233.223.* 05.01.05, 00:35 no james nie przesadzaj tory wodne to są a nawet zawsze z nimi były problemy a to za płytkie, a to zaminowane, a to zahaczajace o terytorium nie nasze. A port jest, jedziesz prosto i za stacja benzynowa Shella w prawo, potem w lewo i w lewo i jest port! Odpowiedz Link Zgłoś