Gość: JACEK
IP: 64.9.159.*
16.08.02, 19:02
Wlasnie ogladam na CNN ,LIVE relacje z przylotu papieza do Polski . Sam jestem zaskoczony zainteresowaniem
tutejszych mediow ta pielgrzymka !!! Wspaniale , wspaniale !!!!!
ps smiac mi sie tylko chce z Lauferowskich i Lupinskich peanow smarowanych na tym forum ze jakoby caly
swiat ogladal przylot do USA Kwasniewskiego( moze jedno zdanie padlo w CNN) , tutaj to nawet nikt nie wie kto
jest ten Kwach !!! Powiesz Polska to zawsze dwie postacie beda przywolane !!! Papiez i Walesa ( o walesie to
nawet w wielu gazetach bylo tydzien temu ze se wasy zgolil , ale teraz zaluje . Ktos juz mu kiedys proponowal
ogolenie z milion dolcow ale Lechu nie dal sie namowic ;-)))) Jeszcze dwa nazwiska padna jak zapytasz
meksyka mieszkajacego w USA , Boniek i Lato a nawet czasami Lubanski !!!!!! Ot tyle dla klakierow Kwacha ,
forumowych geniuszy ,Laufra i Lupina !!! ;-))))))))
ps2 Hej Swarozyc , to jak ??? Tyle milionow ludzi jest oglupionych i w bledzie a tylko ty jeden madry??????