Dodaj do ulubionych

Czy potrzebne to forum?

28.11.04, 20:19
Zajrzałem tu parę razy, ale pisać nie będę. Żadnego ruchu. Proponuję się
przenieść np. do Złotowa, tam jest zdecydowanie ciekawiej.
Obserwuj wątek
    • aga-ta2 Re: Czy potrzebne to forum? 28.11.04, 21:33
      Zobaczymy. To forum to miejsce kontaktowe. Niebawem uruchomiona zostanie strona
      Jastrowia w formie gazety internetowej. Robią to młodzi ludzie, ale starsi też
      pomogą. Wtedy się okaże, mam nadzieję, które miejsce w internecie ciekawsze -
      Złotowa czy Jastrowia? Złotów z góry skazany jest na porażkę, bo ma nieciekawe
      położenie. Pozostanie prowincjonalną, senną mieściną, leżącą z dala od ważnych
      linii komunikacyjnych.
      • elmek Re: Czy potrzebne to forum? 29.11.04, 17:24
        Hehehe, przyganiał kocioł garnkowi, znasz takie powiedzenie? :-))) Złotów
        skazany na porażkę, z to Jastrowie lada dzień wybuchnie i stanie się
        metropolią. Dobrze widać na Waszym przykładzie, że nawet lokalizacja
        przy "krajówce" nie każdemu na dobre wychodzi! Chociaż właściwie racja, żeby
        nie ta trasa to już by Was nie było...
          • galicjanka1 Re: Czy potrzebne to forum? 29.11.04, 20:41
            Myślę, że czegoś nie rozumiesz. Polityka powiatu? w czym? Przecież oni tylko
            mają szkoły ponadgimnazjalne no i drogi, oczywiście bez krajówek i dróg
            wojewódzkich. Reszta w gestii lokalnego samorządu. Chyba coś w Jastrowiu w
            ostatnich latach drgnęło, pewnie również z powodu 400 lecia. Znam Jastrowie
            wiele lat, kiedyś centrum było zdecydowanie ładniejsze teraz zaczyna odrabać
            zaległości.
            • hamsky Re: Czy potrzebne to forum? 05.12.04, 02:27
              właśnie szkoły ponadgimnazjalne: zamknięto (tzn. oficjalno połączono) jedną ze
              szkół średnich. teraz uczniowie muszą się dusić w jednym budynku (jest tam
              jeszcze niepubliczne gimnazjum, ogólniak dla dorosłych i studium
              inforamtyczne). w najbliższym czasie złotów chce stworzyć "centrum szkolenia
              dla dorysłych" co oznacza że szkoły zaoczne dla dorosłych będą przeniesione do
              złotowa (mało osób będzie chciało się dokształcać; połączenie między tymi
              miastami jest tragiczne). prowadzi to wszystko do stworzenia z jastrowia
              prowincjonalnej wsi
              jakiś czas temu słyszałem o planach zamknięcia poradnii psychologiczno-
              pedagogicznej. to byłaby już tragedia. nie wyobrażam sobie rodziców jeżdżących
              z dzieckiem do logopedy z np. nadarzyc (około 25 km do jastrowia + 17 km do
              złotowa, przy obecnym rozkładzie pks to jest niemożliwe)
              jeśli chodzi o sam wygląd jastrowia to wiele zrobiono i jeszcze więcej trzeba
              zrobić, ale to musimy zrobić sami
              aaaa i jeszcze jedno. wypowiedź jednej czy dwóch osób z jastrowia nie oznacza,
              że myśli tak całe miasto. nie zwracajcie uwagi na teksty typu "jastrowie jest
              cool a wy złotów to ... tacy owacy":)pozdrowienia dla złotowa:) zresztą gdzie
              jest moderator tego forum żeby wywalać takie posty??
      • lustynia Re: Czy potrzebne to forum? 30.11.04, 12:44
        Gazetka internetowa Jastrowia, o ktorej mowa już powstała, jej adres to www.online.jastrowie.info. Powinnismy rozkrecic te stronke, aby nie zmarla smiercia przez zanudzenie! Jastrowiacy wezmy sie do roboty :)
        • galicjanka1 Re: Czy potrzebne to forum? 30.11.04, 18:10
          Myślę, że jak będziecie kręcić w kilku miejscach to niepowodzenie zapewnione.
          Na stronkę zajrzałem, droga jeszcze daleka, życzę powodzenia. W Jastrowiu chyba
          słabo z dostępem do sieci. Piszcie trochę w Złotowie, to może do Was też ktoś
          wpadnie i co nieco skrobnie.
      • elmek Re: Czy potrzebne to forum? 01.12.04, 16:15
        aga-ta2 napisała:

> Zobaczymy. To forum to miejsce kontaktowe. Niebawem uruchomiona zostanie
        strona
        >
        > Jastrowia w formie gazety internetowej. Robią to młodzi ludzie, ale starsi
        też
        > pomogą. Wtedy się okaże, mam nadzieję, które miejsce w internecie ciekawsze -
        > Złotowa czy Jastrowia? Złotów z góry skazany jest na porażkę, bo ma
        nieciekawe
        > położenie. Pozostanie prowincjonalną, senną mieściną, leżącą z dala od
        ważnych
        > linii komunikacyjnych.

Juz tak nie najezdzaj na ten Zlotow, bo przy was to i tak do rangi metropolii
        urasta. Nie wiem skad ta wszechobecan niechec Jastrowiakow do Zlotowiakow...
        Nadal jezdzicie do Pily dupska im lizac zeby was wzieli do swego powiatu? Nie
        musze mowic, ze to iz wyjdziecie na tych przenosinach jak Zablocki na mydle
        jest wiecej niz pewne!
        • galicjanka1 Re: Czy potrzebne to forum? 01.12.04, 17:32
          O Złotów bym się nie martwił, jakoś sobie radzi. Jak na razie na 8 postów pięć
          jest od osób, które piszą w Złotowie. Co do Twojej ostatniej wypowiedzi to nie
          wierzyć się nie chce, że tak Cię poniosło. Co do niechęci Jastrowia to chyba
          nie do końca prawda, znam szereg osób wypowiadających się pozytywnie o Złotowie.
            • monsinior-rico Re: Czy potrzebne to forum? 01.12.04, 20:35
              Życzy mojemu forum jak najlepiej. Akurat. A jednocześnie wkurzają go
              separatystyczne zapędy. Jak on to godzi?
              To nie separatyzm, lecz fakt, że nie wszystko podlega elmekowej moderacji
              oburza Elmeka.
              A dla porządku chcę podkreślić, że my w organizacji jesteśmy terytorialni i
              mnie podlega Jastrowie, tak jak np. bigmajsterowi-stanowi Złotów, a cały powiat
              ze szczególnym uwzględnieniem Okonka jest w gestii don-romana. I tak
              pozostanie, zapewniam. Howgh!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka