Dodaj do ulubionych

Zbigniew Zalewski uniewinniony

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.08.05, 19:56
Nawet chłopa porządnie nie potrafili wrobić... Adam, zmień towarzystwo, to
partacze.
Obserwuj wątek
    • Gość: szczecinianin Zbychu my i tak wiemy swoje;) IP: *.ksiazat.v.pl 04.08.05, 20:42
      Zbychu my i tak wiemy swoje;) Są pewne sprawy o których się nie mówi, ale my szarzy mieszkańcy tego miasta i tak wiemy swoje...
      • Gość: runer Re: Zbychu my i tak wiemy swoje;) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.08.05, 08:20
        "Dla Zalewskiego - sprawa dalszego publicznego życia bądź takiejż śmierci."
        jaja sobie robisz pismaku - od kiedy w tym czarnym zasyfialym kraiku ktos
        poniosl "smierc polityczna"- chocby najbardziej umoczony i skazany prawomocnym
        wyrokiem
    • Gość: Szefo Re: Zbigniew Zalewski uniewinniony IP: *.t1.cavtel.net 04.08.05, 21:17
      Wreszcie jakis uczciwy wyrok - szacunek dla sadu za to. Szkoda tylko ze tak
      uczciwy czlowiek stracil honor:( Ale przynajmniej wiadomo ze Jan S to zwykly
      oszust i szuja
      • Gość: Bukietowa pierdu, pierdu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.05, 21:20
        Temida jest ślepa i nie zauwazyła, ale jest jescze apelacja!
    • Gość: Antyknajak Re: Zbigniew Zalewski uniewinniony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.05, 22:40
      Współczuję przeżyć Zalewskiemu i gratuluje. Gratulacje również dla mec. mec.
      Preissa i Babskiego
      • Gość: obywatel Re: Zbigniew Zalewski uniewinniony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.05, 08:23
        widocznie był słaby prokurator
        • Gość: marian paździoch Re: Zbigniew Zalewski uniewinniony IP: 62.69.200.* 05.08.05, 08:38
          i fałszywe oskarżenie.

          mp
        • Gość: poirot Re: Zbigniew Zalewski uniewinniony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.05, 00:25
          a może był cienki sędzia? zobaczymy w IV odwoławczym.
    • Gość: rzorrzeta Re: Zbigniew Zalewski uniewinniony IP: *.office.softvig.pl / 217.153.4.* 05.08.05, 08:31
      Eeee tam.
      Polak i tak swoje wie,,,
    • Gość: x-54 Re: Zbigniew Zalewski uniewinniony IP: *.teleton.pl 05.08.05, 10:12
      wszystkie pozytywne opinie o Zalewskim pisane sa tutaj jedynie przez jego dwoch
      synow. MY WIEMY SWOJE !!!
    • Gość: adam Re: Zbigniew Zalewski uniewinniony IP: *.szczecin.agora.pl 05.08.05, 10:56
      Mamba! Daj spokój, to nie moje towarzystwo. Choć rozumiem, że Twoje jest
      znacznie skuteczniejsze - 13 lat gwarantowane (MM ma ponoć poważny krysys
      psychiczny)..
      • Gość: Snake Re: Zbigniew Zalewski uniewinniony IP: 217.153.6.* 05.08.05, 11:46
        Dobrze się stało... Nie podejrzewałem,żeby pan zalewski wogóle mógł pomyslec o
        korupcji , a ten wtręt Jana S. (notabene już byłego łapownika):dajcie chociaż
        dwie dychy to juz chyba wszystkim wszystko powinien wyjaśnić... Nawet jesli
        założyć ,że Zalewski mógłby wogóle pomysleć o łapówce (w co podkreślam - NIE
        WIERZĘ) to napewno jest na tyle inteligentnu ,że za dwie dych nie ryzykowałby
        swojej pracy,pozycji i dobrego imienia... To nie jest jakiś geszefciarz z
        ciemnej bramy.... Aha - i dodaję - nie jestem synem pana Zalewskiego i nie znam
        jego samego - jestem zwykłym człowiekiem jak reszta , tylko lubię jak prawo -
        prawo znaczy ...W każdą stronę
      • Gość: czarnamamba Re: Do Adama IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.08.05, 14:11
        Wiem, że nie Twoje; ja jedynie- zgodnie z psychologią tłumu- drę mordę dla
        zabawy. Raźniej wsród tylu buraków...
        Widziałem go (MM) ostatnio w Katowicach, ale przez pancerną szybę trudno o
        diagnozę. Nie chcę już go męczyć i daruję mu następną pocztówkę, ale po
        wakacjach czeka go jeszcze jeden wstrząs... Jako tresowana małpa doszedłem już
        prawie do perfekcji w laniu wody przed kamerą, więc chłop przeżyje jeszcze
        jeden nerwowy atak...
    • Gość: lisica MŁODZI SĘDZIOWIE... IP: *.idea.pl 05.08.05, 13:03
      jak młode wilki. A czy Ktoś pamieta, ze pedofilów z Dworca Centralnego sądził
      tez młody sędzia...? Większość z tamtych NIEWINNYCH POLUJE JUŻ DALEJ! WYSZLI
      BOWIEM NA WOLNOŚĆ!A te PRZYKŁADNE WYROKI!A czy nikogo nie dziwi, ze ZZ-go tez
      sadził młody sedzia? Pewnie jeden z tych marzących o szybkiej karierze w
      zagrodzie Temidy. Bo którz nie marzy ;)?! Tylko trochę mnie dziwi, ze takiemu
      sędziemu bez doświadczenia przydziela się tak trudną i prestiżowa sprawę.
      Chodzi przecież o godność i dalszy "przykorytny" byt znanego szczecińskiego
      działacza. Niewinnego z zasady!. Bo na słowo należy mu wierzyć, że on brzydzi
      się łapówkami, a przy korycie siedzi społecznie! A tajne dokumenty którymi
      dysponował to pewnie niejaki H.Potter mu różdżką z....ł i dał JS.
      • barakuda78 Dyspozycyjni prokuratorzy. 05.08.05, 13:37
        W Polsce jest taka patologia w wymiarze sprawiedliwości że byle prokurator może
        więcej od prezydenta RP. Może wnioskować o zamknięcie niewinnego człowieka z
        ulicy tylko dlatedo że jemu się wydaje .... Może opluć , założyć sprawę ,
        złamać karierę, wsadzic do więzienia itp. A wszystko dlatego że żaden z nich
        nie ponosi odpowiedzialności za swoje czyny. Sady zwykle na wniosek prokuratora
        nakładają sankcję na podejrzanego w postaci aresztu tymczasowego. Jednak zwykle
        jest tak że z uwagi na obszerność sprawy nie są wstanie zaznajomić sie z nią i
        wierzą takiemu prokuratorowi na słowo że ma nie zbite dowody, tak jak było z
        Panem Zalewskim. Potem dochodzi to fatalnych pomyłek lub do umyślnego
        oszkalowania uczciwego człowieka. Pytam się Pana Prokuratora Świerka "GDZIE SĄ
        TE NIEZBITE DOWODY WINY PANA ZALEWSKIEGO"?. Nie ma ? Sąd sie pomylił w ocenie
        dowodów? A może to ty za namową kilku działaczy lewicy szczecińskiej
        obrzuciłeś błotem uczciwego człowieka. W zamian za co to pan uczynił Panie
        Świerk. Obiecany awans ? A może coś innego.
        • Gość: merlin Re: Dyspozycyjni prokuratorzy. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.05, 21:03
          Oczywiscie, ze dyspozycyjny !! I to wiadomo, na czyje zlecenie - panow M i N ,
          pierwszego z zemsty za wykrycie afery z pozyczka Zarzadu Portu dla stoczni
          POMERANIA (10 000 000 zl), ktorzy to niewygodny dla pana M temat wyciagnal
          Zalewski na posiedzeniu rady nadzorczej, za co M polecial ze stolka ,a drugiego
          za to, ze Zalewski byl przeciwny powolaniu go na czlona rady nadzorczej Zarzadu
          Portu . A prokurator bedzie sie odwolywal do oporu i bawil za nasze pieniadze
          wg zasady z "Samych swoich" : "Sad sadem, a sprawiedliwosc musi byc po naszej
          stronie !!!!" Ciekaw jestem skad ta dyspozycyjnosc - mieli na niego "haka" ,
          czy mu obiecali synekure ? Czas pokaze !
        • Gość: lisica Zbite dowody NIEWINNOŚCI IP: *.idea.pl 06.08.05, 19:23
          barakuda78 napisał:

          > W Polsce jest taka patologia w wymiarze sprawiedliwości że byle prokurator
          może
          >
          > więcej od prezydenta RP

          prawda!

          GDZIE SĄ
          > TE NIEZBITE DOWODY WINY PANA ZALEWSKIEGO"?.

          A GDZIE SĄ ZBITE DOWODY NIEWINNOŚCI TEGO TYPA?
          czy rżniesz głupa barrakuda, czy też nim jesteś, skoro nie wiesz, ze tego typu
          postępowania są prowadzone na wniosek jednej ze stron (zazwyczaj tej
          wystawionej do wiatru co dała, a nie dostała i są niesłychanie trudne do
          udowodnienia. Udało się to parę razy TVN w wypadku pazernych urzędasów;)))
          NATOMIAST TU DOWODY BYŁY, PRZYNAJMNIEJ, JEŻELI CHODZI O WYNIESIONE PRZEZ
          ZALEWSKIEGO DOKUMENTY, KTÓRE ZNALAZŁY SIĘ W RĘKACH JS. Przypominam TAJNE
          dokumenty dotyczace istotnych warunków przetargu!

          Sąd sie pomylił w ocenie
          > dowodów?

          A co to za doświadczony sędzia sądził??? Nie dość, że doświadczony, to pewnie
          jeszcze jeden z tych nieomylnych? Czy tak samo szybko kończy inne sprawy?
          Gdzież nabył takiego doświadczenia? A ile czasu zajmie mu awans na sędziego
          sądu Okręgowego??? Ciekawe...

          > obrzuciłeś błotem uczciwego człowieka.
          Podaj na forum kilka przykładów jego uczciwości,bardzo proszę ;)))!


        • Gość: dura lex Re: Dyspozycyjni prokuratorzy. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.05, 00:42
          W Polsce jest taka patologia w wymiarze sprawiedliwości że byle prokurator może
          więcej od prezydenta RP. O CZYM TY BADZIEWIAKU MÓWISZ? CO NABROILIŚMY I MAMY
          ZŁE WSPOMNIENIA Z PIERDLA? A ZA WSPOMNIENIA OBARCZAMY PROKURATORA BO ZŁOŻYŁ
          SKUTECZNY AKT OSKARŻENIA?

          Może wnioskować o zamknięcie niewinnego człowieka z
          ulicy tylko dlatedo że jemu się wydaje .... Może opluć , założyć sprawę ,
          złamać karierę, wsadzic do więzienia itp. JAK WCZEŚNIEJ ZAUWAŻYŁEŚ TO
          PROKURATOR MOŻE TYLKO WNIOSKOWAĆ O TYMCZASOWE ARESZTOWANIE O ARESZTOWANIU
          DECYDUJE SĄD, TAKŻE SĄD DECYDUJE POTEM O WYMIARZE KARY. KRZYWDZĄCE DLA SĘDZIÓW
          BYŁO BY STANOWISKO ŻE KLEPIĄ WSZYSTKO CO IM PRZYSYŁAJĄ Z PROKURATURY.
          AHA JESZCZE JEDNO - NIE UZYWAJ - UWAGA TRUDNE SŁOWO - KOLOKWIALIZMU "ZAŁOŻYĆ
          SPRAWĘ" ZAŁOŻYĆ TO SOBIE MOŻESZ CO NAJWYŻEJ BUTA NA NOGE

          A wszystko dlatego że żaden z nich
          nie ponosi odpowiedzialności za swoje czyny. Sady zwykle na wniosek prokuratora
          nakładają sankcję na podejrzanego w postaci aresztu tymczasowego. Jednak zwykle
          jest tak że z uwagi na obszerność sprawy nie są wstanie zaznajomić sie z nią i
          wierzą takiemu prokuratorowi na słowo że ma nie zbite dowody, tak jak było z
          Panem Zalewskim.
          A TY BIDOKU PEWNIE SPOTKAŁEŚ SIĘ Z TYM NA WŁASNEJ SKÓRZE. SPOKO LUZIK, JESZCZE
          KIEDYŚ ODSTANIESZ 3 MIECHY A POTEM DOLEWKĘ ZA NP "DZIESIONĘ"

          Potem dochodzi to fatalnych pomyłek lub do umyślnego
          oszkalowania uczciwego człowieka. Pytam się Pana Prokuratora Świerka "GDZIE SĄ
          TE NIEZBITE DOWODY WINY PANA ZALEWSKIEGO"?. Nie ma ? Sąd sie pomylił w ocenie
          dowodów? Z OCENĄ WYROKU POCZEKAJ DO UPRAWOMOCNIENIA - ZOBACZYMY CO NA TO SĄD
          OKRĘGOWY - GOTÓW JESTEM SIĘ ZAŁOŻYĆ ŻE SZYKUJE SIE UCHYŁKA
          A może to ty za namową kilku działaczy lewicy szczecińskiej
          obrzuciłeś błotem uczciwego człowieka. TEN ZALEWSKI TO TWÓJ JAKIŚ DOBRY
          ZNAJOMY? BRONISZ GO JAK LEW

      • Gość: Anula Re: MŁODZI SĘDZIOWIE... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.05, 06:53
        M Ł O D Z I!
        A JACY P R Z Y S T O J N I !!!!!!
    • Gość: Ryszard Pechman Prokurator Świerk - wileka pomyłka IP: *.fn.pl 05.08.05, 13:10
      Cieszy mnie ta informacja i trzymam kciuki za Pana Zalewskiego. Choć go
      osobiście nie znam to wiem co przeszedł. Sam siedziałem w Areszcie Śledczym
      niewinnie. Ten sam prokuratr Świerk wnioskował o taka sankcję. To on mnie
      skrzywdził i dziesiątkich innych. Myślę że po wyborach, gdy bracia Kaczyńscy
      zaczną budowę IV Rzeczypospolitej, to rozpoczną od oczyszczania prokuratur od
      takich pomyłkowiczy, co uczciwym ludzią kariery łamią.... na zlecenie.
      • Gość: grzegorz Re: Prokurator Świerk - wileka pomyłka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.05, 08:57
        a ja znam p. Zaleskiego i myślę że znów się wyłgał, przecież to układwy człowiek
        a Kaczyńscy będą, chyba z PO, musieli oczyścić przedpole z takich właśnie ludzi
        jak Zalewsski, zapytajcie o zdanie naszego guru szefa PO Sławomira N.,
        pozdrowienia dla p.szefowej Słowianina
      • Gość: trele morele Re: Prokurator Świerk - wileka pomyłka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.05, 00:51
        Gość portalu: Ryszard Pechman napisał(a):

        > Cieszy mnie ta informacja i trzymam kciuki za Pana Zalewskiego. Choć go
        > osobiście nie znam to wiem co przeszedł. Sam siedziałem w Areszcie Śledczym
        > niewinnie. Ten sam prokuratr Świerk wnioskował o taka sankcję. To on mnie
        > skrzywdził i dziesiątkich innych. Myślę że po wyborach, gdy bracia Kaczyńscy
        > zaczną budowę IV Rzeczypospolitej, to rozpoczną od oczyszczania prokuratur od
        > takich pomyłkowiczy, co uczciwym ludzią kariery łamią.... na zlecenie.

        A TEN JAKI NIEWINNY ;) W ARESZTACH I WIĘZIENIACH SAMI TACY SĄ TYLKO ;) PILNUJ
        SIĘ CHŁOPIE PILNUJ, BĄDŹ GRZECZNY - RESOCJALIZUJ SIĘ BO ZNOWU WRÓCISZ DO SWOICH
        NIEWINNYCH KOLEGÓW Z KASZUBSKIEJ 28



        • barakuda78 Re: Prokurator Świerk - wileka pomyłka 29.08.05, 08:25
          Grzesiu. A skąd wiesz że ty pierwszy nie trafisz pod ten adres. i spotkasz tam
          takiego "recydywistę" Ryszarda i ciekaw jestem co mu powiesz?
    • Gość: grunwald Re: Zbigniew Zalewski uniewinniony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.05, 13:27
      Coś mi tu nie pasuje.
    • Gość: Bart GOOD IP: *.t1.cavtel.net 06.08.05, 13:30
      Dobrze sie stalo! Dobry wyrok! Wreszcie cos uczciwego w tym kraju!
    • Gość: grzegorz Re: Zbigniew Zalewski uniewinniony- skandal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.05, 13:41
      toż to skandal
    • kay36 Re: a mi chodzi o bilingi telefoniczne 06.08.05, 15:14
      nic z tego nie rozumiem, mówił, że nie dzwonił, a na bilingu było, Ten proces
      jest zadziwiająco szybkosciowy, w tempie sprintu. A dlaczego inne nie są w
      Sądzie tak szybko rozpatrywane myślę o kolesiach z SLD. Czy czekają na
      przedawnienie, czy umorzą postępowanie z braku dowodów i bez bilingów. Jeżeli
      materiał dowodowy był tak słabo przygotowany, bo Sąd uznał, że nie ma dowodów,
      tak ale dla prawicy było postępowanie sądowe, a sld jest takie czyste, że tylko
      zostaną notki prasowe, że coś kolesie z sld zawinili, omen -nomen.
      • Gość: Antyknajak paru facetów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.05, 15:32
        Być może paru facetów uważa iż SLD odgrywa tu jakąś rolę.
        Może to i racja ale jeżeli w czymś SLD i Piechota przysłużyli się SLD to
        pogorszeniem sytuacji Zalewskiego
        • Gość: marian paździoch Re: paru facetów IP: 62.69.200.* 06.08.05, 16:15
          jeżeli wybory pójdą po mojej myśli, to piechota będzie cienki bolek dupą
          trzęsący. sld zaś pójdzie 'w odstawku'

          mp

        • Gość: Rafał Re: paru facetów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.05, 02:45
          Zrobiono to bardzo nieudolnie. Ja mogę sprzedać lepszy patent. Uwaga chłopaki -
          to nie ma patentu. A więc tak: mamy polityka niewygodnego - co to za uczciwy
          jest. Pod jego nieobecność łądujemy mu do jego biurowego PC liczne zdjęcia
          roznegliżowanych dzieciakow - tzw pornografię dziecięcą. Tylko do katalogów
          gdzieś
          głębiej ulokowanych. Potem ładujemy mu skrypty wysyłające w godzinach pracy
          posty na rózne czaty i inne gdzie komunikują się dzieciaki - o takie: jak też
          mam 7 lat i nazywam się Piotruś, albo jestem mała Krysia i też lubią lody
          waniliowe i przyjdź do mnie ale nie mów rodzicom, itd itp. Potem jeszcze kilka
          fotek + może z jedna kaseta video lub DVD do domciu. A na koniec kilka sąsiadek
          po PLN 500 za sztukę co to potwierdzą tak tak Pan Marian lubił się bawić w
          piaskownicy z dziećmi i kupował im lody. Max 3 Panie starczą. Może jeszcze jedna
          wmówi swojej wnuczce że ten Marian co to ją skrzyczł jak klnęła na klatce to ją
          tam i tam dotykał. No i wtedy dzwonimy po lini tzw politycznej do kolegów z ...
          I nagle przyjeżdżają po Mariana chłopaki, w kajdanki go i do sądu po tymczasowe
          aresztowanie. a wtedy na podwórku "Pani a słyszała pani że ten Marian ten
          polityk to pedofil?" A zapomniałem - jeszcze koledzy z ... dzwonią do GW do Pana
          Adama - Stary jest nowa sprawa wchodzisz? To facet z pierwszych stron gazet.
          I co z tego że za rok facet wyjdzie, że w sadzie ktoś wykaże że on w czasie jak
          zjawiły się te zdjęcia w jego kompie był na delegacji, że wszystkie pliki były z
          tego samego dnia, że nie ma jego odcisków na DVD i zdjęciach. Że to skrypty w PC
          wysyłały dziecięce propozycje. Faceta już nie ma - a facet nie ma też pracy,
          imienia a całe osiedle mówi Pani to przecież polityk - oni sobie zawsze załatwią
          że ich unieminnią w sądzie. Fajny scenariusz? To teraz wszyscy co się tutaj
          wypowiadają niech zamkną oczy i niech wyobrażą sobie swoje zdjęcia w Gazecie
          Wyborczej na pierwszej stronie "Marian ... znany polityk Szczeciński oskarżony o
          pedofilię!!!! a potem w kolejnych relacjach Marian oskarżony o pedofilię
          powiedzial to Marian znany polityk szczeciński oskarżony o pedofilię byl tam ,
          Marian oskarżony o pedofilię na procesie zeznał to i to . I tak przez cały rok
          Marian oskarżony o pedofilię ... To sie nazywa moi drodzy socjotechnika. No i
          jak teraz otwieracie oczy to jak żeście się poczuli? Nieciekawie nie? Polityk
          jest jak mucha - gazetą go bez problemu zabijesz. Na koniec powiem tylko to ok.
          7200 adwokatów, prokuratorów, sędziów oraz innych osób publicznych nie ma do tej
          pory zweryfikowanych swoich oświadczeń lustracyjnych. Mieli to obiecane kiedy te
          oświadczenia składali. Od 1986 roku ze wszelakich archiwów tzw Bezpieki zaczeły
          być wynoszone teczki. Do 1989 roku praktycznie wszystkie teczki zostały
          sprywatyzowane - tzn zabezpieczone. Mikrofilmy też. Oficjlnie telewizja i radio
          w 1989 roku piały tu i ówdzie że bezpieka pali teczki i dokumenty. To dało
          społeczeństwu złudzenie że wiekszość co to współpracowała albo pracowała może
          spać spokojnie. A teraz wyobraźmy sobie że wąska grupa osob w tym kraju zna
          dokładnie miejsce gdzie jest teczka a gdzie mikrofilm dotyczący takiego czy
          innego polityka, sędziego czy prokuratora. Siedzisz sobie spokojnie w biurze a
          tu nagle anonimowy telefon - "mamy twoją teczkę" jak nie zrobisz tego a tego to
          pójdzie parę kartek do prasy. A jak zrobię? To dalej nie ma Twojej teczki.
          Ostatnio ktoś przypomniał Unii Demokratycznej czy też Unii Wolności jakie byłu
          uzgodnienia i puścił w prasę mikrofilmy Niezabitowskiej. No przecież
          obiecaliście!!! No tak ale wy nie dotrzyamliście słowa. Jakieś lustracje i IPN
          wam się zachciewa. No i zaraz powstała Partia Demokratyczna - i wzięła pod
          skrzydła kilku chłopaków z SLD. A co do sprywatyzowanych i zarchiwizowanych
          teczek to czy wyobraźnia forumowiczów sięga tak daleko - i czy potraficie
          odpowiedzieć sobie na pytanie jaką władzę mają w tym kraju Ci ludzie? A jaką
          władzę mają byłe KGB - oni też mają pełno "naszych" teczek, a Sztazi? No ale
          oficjalnie mamy demokrację. Jeszcze wiele lat musi upłynąć aby pokolenie co ma
          teczki odeszło na zasłużone emerytury. Czyli min 20-30 lat. Wtedy będziemy
          naprawdę wolnym państwem czyli IV Rzeczpospolitą - teraz to możemy sobie tylko
          palcem po wodzie pisać DEMOKRACJA, WOLNOŚĆ, SOLIDARNOŚĆ, PAŃSTWO PRAWA,
          NIEZAWISŁE SĄDY, NIEZALEŻNA PROKURATURA itd, itp. Co nic nie zostaje na wodzie?
          Spróbujcie jeszcze kilka razy - może się w końcu uda.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka