Gość: czarnamamba IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.08.05, 19:56 Nawet chłopa porządnie nie potrafili wrobić... Adam, zmień towarzystwo, to partacze. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: szczecinianin Zbychu my i tak wiemy swoje;) IP: *.ksiazat.v.pl 04.08.05, 20:42 Zbychu my i tak wiemy swoje;) Są pewne sprawy o których się nie mówi, ale my szarzy mieszkańcy tego miasta i tak wiemy swoje... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: runer Re: Zbychu my i tak wiemy swoje;) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.08.05, 08:20 "Dla Zalewskiego - sprawa dalszego publicznego życia bądź takiejż śmierci." jaja sobie robisz pismaku - od kiedy w tym czarnym zasyfialym kraiku ktos poniosl "smierc polityczna"- chocby najbardziej umoczony i skazany prawomocnym wyrokiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szefo Re: Zbigniew Zalewski uniewinniony IP: *.t1.cavtel.net 04.08.05, 21:17 Wreszcie jakis uczciwy wyrok - szacunek dla sadu za to. Szkoda tylko ze tak uczciwy czlowiek stracil honor:( Ale przynajmniej wiadomo ze Jan S to zwykly oszust i szuja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bukietowa pierdu, pierdu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.05, 21:20 Temida jest ślepa i nie zauwazyła, ale jest jescze apelacja! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antyknajak Re: Zbigniew Zalewski uniewinniony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.05, 22:40 Współczuję przeżyć Zalewskiemu i gratuluje. Gratulacje również dla mec. mec. Preissa i Babskiego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obywatel Re: Zbigniew Zalewski uniewinniony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.05, 08:23 widocznie był słaby prokurator Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian paździoch Re: Zbigniew Zalewski uniewinniony IP: 62.69.200.* 05.08.05, 08:38 i fałszywe oskarżenie. mp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poirot Re: Zbigniew Zalewski uniewinniony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.05, 00:25 a może był cienki sędzia? zobaczymy w IV odwoławczym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rzorrzeta Re: Zbigniew Zalewski uniewinniony IP: *.office.softvig.pl / 217.153.4.* 05.08.05, 08:31 Eeee tam. Polak i tak swoje wie,,, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x-54 Re: Zbigniew Zalewski uniewinniony IP: *.teleton.pl 05.08.05, 10:12 wszystkie pozytywne opinie o Zalewskim pisane sa tutaj jedynie przez jego dwoch synow. MY WIEMY SWOJE !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Re: Zbigniew Zalewski uniewinniony IP: *.szczecin.agora.pl 05.08.05, 10:56 Mamba! Daj spokój, to nie moje towarzystwo. Choć rozumiem, że Twoje jest znacznie skuteczniejsze - 13 lat gwarantowane (MM ma ponoć poważny krysys psychiczny).. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Snake Re: Zbigniew Zalewski uniewinniony IP: 217.153.6.* 05.08.05, 11:46 Dobrze się stało... Nie podejrzewałem,żeby pan zalewski wogóle mógł pomyslec o korupcji , a ten wtręt Jana S. (notabene już byłego łapownika):dajcie chociaż dwie dychy to juz chyba wszystkim wszystko powinien wyjaśnić... Nawet jesli założyć ,że Zalewski mógłby wogóle pomysleć o łapówce (w co podkreślam - NIE WIERZĘ) to napewno jest na tyle inteligentnu ,że za dwie dych nie ryzykowałby swojej pracy,pozycji i dobrego imienia... To nie jest jakiś geszefciarz z ciemnej bramy.... Aha - i dodaję - nie jestem synem pana Zalewskiego i nie znam jego samego - jestem zwykłym człowiekiem jak reszta , tylko lubię jak prawo - prawo znaczy ...W każdą stronę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czarnamamba Re: Do Adama IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.08.05, 14:11 Wiem, że nie Twoje; ja jedynie- zgodnie z psychologią tłumu- drę mordę dla zabawy. Raźniej wsród tylu buraków... Widziałem go (MM) ostatnio w Katowicach, ale przez pancerną szybę trudno o diagnozę. Nie chcę już go męczyć i daruję mu następną pocztówkę, ale po wakacjach czeka go jeszcze jeden wstrząs... Jako tresowana małpa doszedłem już prawie do perfekcji w laniu wody przed kamerą, więc chłop przeżyje jeszcze jeden nerwowy atak... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lisica MŁODZI SĘDZIOWIE... IP: *.idea.pl 05.08.05, 13:03 jak młode wilki. A czy Ktoś pamieta, ze pedofilów z Dworca Centralnego sądził tez młody sędzia...? Większość z tamtych NIEWINNYCH POLUJE JUŻ DALEJ! WYSZLI BOWIEM NA WOLNOŚĆ!A te PRZYKŁADNE WYROKI!A czy nikogo nie dziwi, ze ZZ-go tez sadził młody sedzia? Pewnie jeden z tych marzących o szybkiej karierze w zagrodzie Temidy. Bo którz nie marzy ;)?! Tylko trochę mnie dziwi, ze takiemu sędziemu bez doświadczenia przydziela się tak trudną i prestiżowa sprawę. Chodzi przecież o godność i dalszy "przykorytny" byt znanego szczecińskiego działacza. Niewinnego z zasady!. Bo na słowo należy mu wierzyć, że on brzydzi się łapówkami, a przy korycie siedzi społecznie! A tajne dokumenty którymi dysponował to pewnie niejaki H.Potter mu różdżką z....ł i dał JS. Odpowiedz Link Zgłoś
barakuda78 Dyspozycyjni prokuratorzy. 05.08.05, 13:37 W Polsce jest taka patologia w wymiarze sprawiedliwości że byle prokurator może więcej od prezydenta RP. Może wnioskować o zamknięcie niewinnego człowieka z ulicy tylko dlatedo że jemu się wydaje .... Może opluć , założyć sprawę , złamać karierę, wsadzic do więzienia itp. A wszystko dlatego że żaden z nich nie ponosi odpowiedzialności za swoje czyny. Sady zwykle na wniosek prokuratora nakładają sankcję na podejrzanego w postaci aresztu tymczasowego. Jednak zwykle jest tak że z uwagi na obszerność sprawy nie są wstanie zaznajomić sie z nią i wierzą takiemu prokuratorowi na słowo że ma nie zbite dowody, tak jak było z Panem Zalewskim. Potem dochodzi to fatalnych pomyłek lub do umyślnego oszkalowania uczciwego człowieka. Pytam się Pana Prokuratora Świerka "GDZIE SĄ TE NIEZBITE DOWODY WINY PANA ZALEWSKIEGO"?. Nie ma ? Sąd sie pomylił w ocenie dowodów? A może to ty za namową kilku działaczy lewicy szczecińskiej obrzuciłeś błotem uczciwego człowieka. W zamian za co to pan uczynił Panie Świerk. Obiecany awans ? A może coś innego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: merlin Re: Dyspozycyjni prokuratorzy. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.05, 21:03 Oczywiscie, ze dyspozycyjny !! I to wiadomo, na czyje zlecenie - panow M i N , pierwszego z zemsty za wykrycie afery z pozyczka Zarzadu Portu dla stoczni POMERANIA (10 000 000 zl), ktorzy to niewygodny dla pana M temat wyciagnal Zalewski na posiedzeniu rady nadzorczej, za co M polecial ze stolka ,a drugiego za to, ze Zalewski byl przeciwny powolaniu go na czlona rady nadzorczej Zarzadu Portu . A prokurator bedzie sie odwolywal do oporu i bawil za nasze pieniadze wg zasady z "Samych swoich" : "Sad sadem, a sprawiedliwosc musi byc po naszej stronie !!!!" Ciekaw jestem skad ta dyspozycyjnosc - mieli na niego "haka" , czy mu obiecali synekure ? Czas pokaze ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lisica Zbite dowody NIEWINNOŚCI IP: *.idea.pl 06.08.05, 19:23 barakuda78 napisał: > W Polsce jest taka patologia w wymiarze sprawiedliwości że byle prokurator może > > więcej od prezydenta RP prawda! GDZIE SĄ > TE NIEZBITE DOWODY WINY PANA ZALEWSKIEGO"?. A GDZIE SĄ ZBITE DOWODY NIEWINNOŚCI TEGO TYPA? czy rżniesz głupa barrakuda, czy też nim jesteś, skoro nie wiesz, ze tego typu postępowania są prowadzone na wniosek jednej ze stron (zazwyczaj tej wystawionej do wiatru co dała, a nie dostała i są niesłychanie trudne do udowodnienia. Udało się to parę razy TVN w wypadku pazernych urzędasów;))) NATOMIAST TU DOWODY BYŁY, PRZYNAJMNIEJ, JEŻELI CHODZI O WYNIESIONE PRZEZ ZALEWSKIEGO DOKUMENTY, KTÓRE ZNALAZŁY SIĘ W RĘKACH JS. Przypominam TAJNE dokumenty dotyczace istotnych warunków przetargu! Sąd sie pomylił w ocenie > dowodów? A co to za doświadczony sędzia sądził??? Nie dość, że doświadczony, to pewnie jeszcze jeden z tych nieomylnych? Czy tak samo szybko kończy inne sprawy? Gdzież nabył takiego doświadczenia? A ile czasu zajmie mu awans na sędziego sądu Okręgowego??? Ciekawe... > obrzuciłeś błotem uczciwego człowieka. Podaj na forum kilka przykładów jego uczciwości,bardzo proszę ;)))! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dura lex Re: Dyspozycyjni prokuratorzy. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.05, 00:42 W Polsce jest taka patologia w wymiarze sprawiedliwości że byle prokurator może więcej od prezydenta RP. O CZYM TY BADZIEWIAKU MÓWISZ? CO NABROILIŚMY I MAMY ZŁE WSPOMNIENIA Z PIERDLA? A ZA WSPOMNIENIA OBARCZAMY PROKURATORA BO ZŁOŻYŁ SKUTECZNY AKT OSKARŻENIA? Może wnioskować o zamknięcie niewinnego człowieka z ulicy tylko dlatedo że jemu się wydaje .... Może opluć , założyć sprawę , złamać karierę, wsadzic do więzienia itp. JAK WCZEŚNIEJ ZAUWAŻYŁEŚ TO PROKURATOR MOŻE TYLKO WNIOSKOWAĆ O TYMCZASOWE ARESZTOWANIE O ARESZTOWANIU DECYDUJE SĄD, TAKŻE SĄD DECYDUJE POTEM O WYMIARZE KARY. KRZYWDZĄCE DLA SĘDZIÓW BYŁO BY STANOWISKO ŻE KLEPIĄ WSZYSTKO CO IM PRZYSYŁAJĄ Z PROKURATURY. AHA JESZCZE JEDNO - NIE UZYWAJ - UWAGA TRUDNE SŁOWO - KOLOKWIALIZMU "ZAŁOŻYĆ SPRAWĘ" ZAŁOŻYĆ TO SOBIE MOŻESZ CO NAJWYŻEJ BUTA NA NOGE A wszystko dlatego że żaden z nich nie ponosi odpowiedzialności za swoje czyny. Sady zwykle na wniosek prokuratora nakładają sankcję na podejrzanego w postaci aresztu tymczasowego. Jednak zwykle jest tak że z uwagi na obszerność sprawy nie są wstanie zaznajomić sie z nią i wierzą takiemu prokuratorowi na słowo że ma nie zbite dowody, tak jak było z Panem Zalewskim. A TY BIDOKU PEWNIE SPOTKAŁEŚ SIĘ Z TYM NA WŁASNEJ SKÓRZE. SPOKO LUZIK, JESZCZE KIEDYŚ ODSTANIESZ 3 MIECHY A POTEM DOLEWKĘ ZA NP "DZIESIONĘ" Potem dochodzi to fatalnych pomyłek lub do umyślnego oszkalowania uczciwego człowieka. Pytam się Pana Prokuratora Świerka "GDZIE SĄ TE NIEZBITE DOWODY WINY PANA ZALEWSKIEGO"?. Nie ma ? Sąd sie pomylił w ocenie dowodów? Z OCENĄ WYROKU POCZEKAJ DO UPRAWOMOCNIENIA - ZOBACZYMY CO NA TO SĄD OKRĘGOWY - GOTÓW JESTEM SIĘ ZAŁOŻYĆ ŻE SZYKUJE SIE UCHYŁKA A może to ty za namową kilku działaczy lewicy szczecińskiej obrzuciłeś błotem uczciwego człowieka. TEN ZALEWSKI TO TWÓJ JAKIŚ DOBRY ZNAJOMY? BRONISZ GO JAK LEW Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anula Re: MŁODZI SĘDZIOWIE... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.05, 06:53 M Ł O D Z I! A JACY P R Z Y S T O J N I !!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ryszard Pechman Prokurator Świerk - wileka pomyłka IP: *.fn.pl 05.08.05, 13:10 Cieszy mnie ta informacja i trzymam kciuki za Pana Zalewskiego. Choć go osobiście nie znam to wiem co przeszedł. Sam siedziałem w Areszcie Śledczym niewinnie. Ten sam prokuratr Świerk wnioskował o taka sankcję. To on mnie skrzywdził i dziesiątkich innych. Myślę że po wyborach, gdy bracia Kaczyńscy zaczną budowę IV Rzeczypospolitej, to rozpoczną od oczyszczania prokuratur od takich pomyłkowiczy, co uczciwym ludzią kariery łamią.... na zlecenie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grzegorz Re: Prokurator Świerk - wileka pomyłka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.05, 08:57 a ja znam p. Zaleskiego i myślę że znów się wyłgał, przecież to układwy człowiek a Kaczyńscy będą, chyba z PO, musieli oczyścić przedpole z takich właśnie ludzi jak Zalewsski, zapytajcie o zdanie naszego guru szefa PO Sławomira N., pozdrowienia dla p.szefowej Słowianina Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trele morele Re: Prokurator Świerk - wileka pomyłka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.05, 00:51 Gość portalu: Ryszard Pechman napisał(a): > Cieszy mnie ta informacja i trzymam kciuki za Pana Zalewskiego. Choć go > osobiście nie znam to wiem co przeszedł. Sam siedziałem w Areszcie Śledczym > niewinnie. Ten sam prokuratr Świerk wnioskował o taka sankcję. To on mnie > skrzywdził i dziesiątkich innych. Myślę że po wyborach, gdy bracia Kaczyńscy > zaczną budowę IV Rzeczypospolitej, to rozpoczną od oczyszczania prokuratur od > takich pomyłkowiczy, co uczciwym ludzią kariery łamią.... na zlecenie. A TEN JAKI NIEWINNY ;) W ARESZTACH I WIĘZIENIACH SAMI TACY SĄ TYLKO ;) PILNUJ SIĘ CHŁOPIE PILNUJ, BĄDŹ GRZECZNY - RESOCJALIZUJ SIĘ BO ZNOWU WRÓCISZ DO SWOICH NIEWINNYCH KOLEGÓW Z KASZUBSKIEJ 28 Odpowiedz Link Zgłoś
barakuda78 Re: Prokurator Świerk - wileka pomyłka 29.08.05, 08:25 Grzesiu. A skąd wiesz że ty pierwszy nie trafisz pod ten adres. i spotkasz tam takiego "recydywistę" Ryszarda i ciekaw jestem co mu powiesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grunwald Re: Zbigniew Zalewski uniewinniony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.05, 13:27 Coś mi tu nie pasuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bart GOOD IP: *.t1.cavtel.net 06.08.05, 13:30 Dobrze sie stalo! Dobry wyrok! Wreszcie cos uczciwego w tym kraju! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grzegorz Re: Zbigniew Zalewski uniewinniony- skandal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.05, 13:41 toż to skandal Odpowiedz Link Zgłoś
kay36 Re: a mi chodzi o bilingi telefoniczne 06.08.05, 15:14 nic z tego nie rozumiem, mówił, że nie dzwonił, a na bilingu było, Ten proces jest zadziwiająco szybkosciowy, w tempie sprintu. A dlaczego inne nie są w Sądzie tak szybko rozpatrywane myślę o kolesiach z SLD. Czy czekają na przedawnienie, czy umorzą postępowanie z braku dowodów i bez bilingów. Jeżeli materiał dowodowy był tak słabo przygotowany, bo Sąd uznał, że nie ma dowodów, tak ale dla prawicy było postępowanie sądowe, a sld jest takie czyste, że tylko zostaną notki prasowe, że coś kolesie z sld zawinili, omen -nomen. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antyknajak paru facetów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.05, 15:32 Być może paru facetów uważa iż SLD odgrywa tu jakąś rolę. Może to i racja ale jeżeli w czymś SLD i Piechota przysłużyli się SLD to pogorszeniem sytuacji Zalewskiego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian paździoch Re: paru facetów IP: 62.69.200.* 06.08.05, 16:15 jeżeli wybory pójdą po mojej myśli, to piechota będzie cienki bolek dupą trzęsący. sld zaś pójdzie 'w odstawku' mp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafał Re: paru facetów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.05, 02:45 Zrobiono to bardzo nieudolnie. Ja mogę sprzedać lepszy patent. Uwaga chłopaki - to nie ma patentu. A więc tak: mamy polityka niewygodnego - co to za uczciwy jest. Pod jego nieobecność łądujemy mu do jego biurowego PC liczne zdjęcia roznegliżowanych dzieciakow - tzw pornografię dziecięcą. Tylko do katalogów gdzieś głębiej ulokowanych. Potem ładujemy mu skrypty wysyłające w godzinach pracy posty na rózne czaty i inne gdzie komunikują się dzieciaki - o takie: jak też mam 7 lat i nazywam się Piotruś, albo jestem mała Krysia i też lubią lody waniliowe i przyjdź do mnie ale nie mów rodzicom, itd itp. Potem jeszcze kilka fotek + może z jedna kaseta video lub DVD do domciu. A na koniec kilka sąsiadek po PLN 500 za sztukę co to potwierdzą tak tak Pan Marian lubił się bawić w piaskownicy z dziećmi i kupował im lody. Max 3 Panie starczą. Może jeszcze jedna wmówi swojej wnuczce że ten Marian co to ją skrzyczł jak klnęła na klatce to ją tam i tam dotykał. No i wtedy dzwonimy po lini tzw politycznej do kolegów z ... I nagle przyjeżdżają po Mariana chłopaki, w kajdanki go i do sądu po tymczasowe aresztowanie. a wtedy na podwórku "Pani a słyszała pani że ten Marian ten polityk to pedofil?" A zapomniałem - jeszcze koledzy z ... dzwonią do GW do Pana Adama - Stary jest nowa sprawa wchodzisz? To facet z pierwszych stron gazet. I co z tego że za rok facet wyjdzie, że w sadzie ktoś wykaże że on w czasie jak zjawiły się te zdjęcia w jego kompie był na delegacji, że wszystkie pliki były z tego samego dnia, że nie ma jego odcisków na DVD i zdjęciach. Że to skrypty w PC wysyłały dziecięce propozycje. Faceta już nie ma - a facet nie ma też pracy, imienia a całe osiedle mówi Pani to przecież polityk - oni sobie zawsze załatwią że ich unieminnią w sądzie. Fajny scenariusz? To teraz wszyscy co się tutaj wypowiadają niech zamkną oczy i niech wyobrażą sobie swoje zdjęcia w Gazecie Wyborczej na pierwszej stronie "Marian ... znany polityk Szczeciński oskarżony o pedofilię!!!! a potem w kolejnych relacjach Marian oskarżony o pedofilię powiedzial to Marian znany polityk szczeciński oskarżony o pedofilię byl tam , Marian oskarżony o pedofilię na procesie zeznał to i to . I tak przez cały rok Marian oskarżony o pedofilię ... To sie nazywa moi drodzy socjotechnika. No i jak teraz otwieracie oczy to jak żeście się poczuli? Nieciekawie nie? Polityk jest jak mucha - gazetą go bez problemu zabijesz. Na koniec powiem tylko to ok. 7200 adwokatów, prokuratorów, sędziów oraz innych osób publicznych nie ma do tej pory zweryfikowanych swoich oświadczeń lustracyjnych. Mieli to obiecane kiedy te oświadczenia składali. Od 1986 roku ze wszelakich archiwów tzw Bezpieki zaczeły być wynoszone teczki. Do 1989 roku praktycznie wszystkie teczki zostały sprywatyzowane - tzn zabezpieczone. Mikrofilmy też. Oficjlnie telewizja i radio w 1989 roku piały tu i ówdzie że bezpieka pali teczki i dokumenty. To dało społeczeństwu złudzenie że wiekszość co to współpracowała albo pracowała może spać spokojnie. A teraz wyobraźmy sobie że wąska grupa osob w tym kraju zna dokładnie miejsce gdzie jest teczka a gdzie mikrofilm dotyczący takiego czy innego polityka, sędziego czy prokuratora. Siedzisz sobie spokojnie w biurze a tu nagle anonimowy telefon - "mamy twoją teczkę" jak nie zrobisz tego a tego to pójdzie parę kartek do prasy. A jak zrobię? To dalej nie ma Twojej teczki. Ostatnio ktoś przypomniał Unii Demokratycznej czy też Unii Wolności jakie byłu uzgodnienia i puścił w prasę mikrofilmy Niezabitowskiej. No przecież obiecaliście!!! No tak ale wy nie dotrzyamliście słowa. Jakieś lustracje i IPN wam się zachciewa. No i zaraz powstała Partia Demokratyczna - i wzięła pod skrzydła kilku chłopaków z SLD. A co do sprywatyzowanych i zarchiwizowanych teczek to czy wyobraźnia forumowiczów sięga tak daleko - i czy potraficie odpowiedzieć sobie na pytanie jaką władzę mają w tym kraju Ci ludzie? A jaką władzę mają byłe KGB - oni też mają pełno "naszych" teczek, a Sztazi? No ale oficjalnie mamy demokrację. Jeszcze wiele lat musi upłynąć aby pokolenie co ma teczki odeszło na zasłużone emerytury. Czyli min 20-30 lat. Wtedy będziemy naprawdę wolnym państwem czyli IV Rzeczpospolitą - teraz to możemy sobie tylko palcem po wodzie pisać DEMOKRACJA, WOLNOŚĆ, SOLIDARNOŚĆ, PAŃSTWO PRAWA, NIEZAWISŁE SĄDY, NIEZALEŻNA PROKURATURA itd, itp. Co nic nie zostaje na wodzie? Spróbujcie jeszcze kilka razy - może się w końcu uda. Odpowiedz Link Zgłoś