kajetansz
30.08.02, 15:39
Byłem tam rok temu. Naprawdę warto. Kto nie był niech żałuje. I
małe sprostowanie: wycieczka do Ahlbecku promem to nie
wycieczka tylko wyprawa do wolnocłowego, a w Ahlbecku nikt
stopy nie postawi. Przynajmniej tak było kiedyś.