Gość: Nerv
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
15.09.05, 16:39
Wijas nie pora lać krokodylich łez, bo kandydat był umoczony i b.pokrętny w
tłumaczeniach. To go zgubiło! Zrobił przekręciki na giełdzie i zataił w
zeznaniach! A ty chłopcze szukaj sobie po wyborach nowej pracy bo synekurka w
Bibilotece ci się skończy... Ty fachowcu od wzystkiego... Ty jak Oleksy,
jeszcze tylko biskupem nie był.