Dodaj do ulubionych

Konferencja SLD - głównie o Cimoszewiczu

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.05, 16:39
Wijas nie pora lać krokodylich łez, bo kandydat był umoczony i b.pokrętny w
tłumaczeniach. To go zgubiło! Zrobił przekręciki na giełdzie i zataił w
zeznaniach! A ty chłopcze szukaj sobie po wyborach nowej pracy bo synekurka w
Bibilotece ci się skończy... Ty fachowcu od wzystkiego... Ty jak Oleksy,
jeszcze tylko biskupem nie był.
Obserwuj wątek
    • Gość: XYZ-xxz pseudolewicowy Wijas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.05, 17:04
      Wijas prawdziwy człowiek lewicy odda głos nieważny który w rzeczywistosci bedzie głosem na Tuska i Kaczyńskiego - cóz za obywatelska postawa. Ale czego sie spodziewac po pseudolewicowcu który chciał likwidacji publicznych przedszkoli!
    • Gość: lexus wstyd panie wijas! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.05, 17:29
      wstyd panie wijas!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka