Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.05, 13:19 CZY WIECIE GDZIE MOŻNA IŚĆ NA SZYBKI KURS TAŃCA, HEHE MUSZĘ ZDĄŻYĆ PRZED SYLWESTREM:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ciotka klotka Re: TANIEC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.05, 13:32 tydzien to troche malo, a ogladalas/es taniec z gwiazdami Odpowiedz Link Zgłoś