Gość: H56
IP: *.comnet.krakow.pl
03.02.06, 08:57
no i mamy IV RP katolicką. Coraz bardziej utwierdzam się w swoim
antyklerykaliźmie. www.se.com.pl/se/index.jsp?
place=mainLead&news_cat_id=1758&news_id=91038&scroll_article_id=91038&layout=1
&page=text&list_position=1