242429tw 02.03.06, 22:37 W Warszawie chodzą szokujące informacje o nowym kierownicywie COS-u. Jeśli ktoś wie o tych spadochroniarzach z warszawki- napiszcie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
b_bydgoski jakby co to my nic... 11.03.06, 23:33 s8.bitefight.pl/c.php?uid=53602 Odpowiedz Link Zgłoś
eltad Re: Nowa Dyrekcja w COS-sie 21.03.06, 16:20 Ci nowi to desant pisowski z warszawki.Na jesieni wybory ,wiadomo że nie mają zadnych szans więc do Wałcza.Dziekujemy Dyrektor Krystynie Błońskiej za wiele lat skutecznej dla sportu pracy. Warszawiacy,wodniacy ,prezesi,zawodnicy. Odpowiedz Link Zgłoś