Dodaj do ulubionych

I LO absolwenci 1996-97

09.02.03, 16:46
Szukam kontaktu z absolwentami LO1. Zdjęcia klasowe to chyba jedyny trop
aby kogos odnaleźć.
polsolo@pf.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: Art Re: I LO absolwenci 1996-97 IP: 193.82.16.* 25.03.03, 15:31
      Do ktorej klasy chodziles?Zdawales mature w 1997r.?
    • Gość: Art Re: I LO absolwenci 1996-97 IP: 193.82.16.* 27.03.03, 15:21
      Hej.Odezwij sie.
      • Gość: plsl Re: I LO absolwenci 1996-97 IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.03.03, 15:28
        Nie chodiłem do LO1, ale szukam pewnej dziewczyny, która się tam uczyła.
        Niestety nie pamiętam jak się nazywa. Masz może jakieś zdjęcie klasowe?
        Byłbym nieopisanie wdzięczny.
        plsl
        • Gość: Kac Re: I LO absolwenci 1996-97 IP: 193.82.16.* 08.05.03, 12:05
          Co jak co,ale trzeba przyznac ze panny mielismy jedne z lepszych w Szczecinie.
      • Gość: plsl Re: I LO absolwenci 1996-97 IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.03.03, 16:39
        Nie chdziłem do LO1, ale poszukuję pewnej dziewczyny, która się tam uczyła.
        Nie pamiętam, niestety, jak się nazywa. Masz może jakieś zdjęcie klasowe?
        Byłbym niewymownie i nieopisanie wdzięczny.
        plsl
    • Gość: plsl Re: I LO absolwenci 1996-97 IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 31.03.03, 15:40
      Moja odpowiedź jest w Re: z 25.03.03. Trochę się zakręciłem...
    • Gość: Art Re: I LO absolwenci 1996-97 IP: 193.82.16.* 11.04.03, 14:39
      Hej czy nikt z was nie posiada internetu?
      • Gość: T.Jurasz Re: I LO absolwenci 1996-97 IP: *.zsi.pl / 192.168.44.* 17.04.03, 22:32
        ja posiadam :) i jestem z tego rocznika co chcecie, z klasy "F"
        • Gość: plsl Re: I LO absolwenci 1996-97 IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 21.04.03, 17:03
          Gość portalu: T.Jurasz napisał(a):

          > ja posiadam :) i jestem z tego rocznika co chcecie, z klasy "F"

          W takim razie pojawia się pewna nadzieja.
          Jeśli możesz, to przyślij mi zdjęcie klasowe - jeśli ONA na nim będzie to moja
          radość będzie nieskończona, a wobec Ciebie będę miał wielki dług wdzięczności.
          polsolo@pf.pl
          • Gość: Kasia Re: I LO absolwenci 1996-97 IP: proxy / 10.33.40.* 05.05.03, 13:40
            Chodzilam do klasy "g" z tego rocznika.
            • Gość: plsl Re: I LO absolwenci 1996-97 IP: *.proxy.aol.com 06.05.03, 00:20
              Masz moze jakies zdjecie klasowe, ktote moglabys mi przeslac?
              • Gość: Kasia Re: I LO absolwenci 1996-97 IP: proxy / 10.33.40.* 06.05.03, 10:07
                Owszem, zdjecia takowe posiadam. Moge Ci je udostepnic,
                tyle ze dopiero w sierpniu, bo tego czasu nie bedzie mnie
                w Szczecinie, a tam owe fotki zostaly.

                Pozdrawiam

                Kasia
                • Gość: plsl Re: I LO absolwenci 1996-97 IP: *.proxy.aol.com 06.05.03, 21:28
                  Moj adres polsolo@pf.pl
                  Szkoda, ze dopiero w sierpniu, ale lepsze to niz nic.
                  Jesli napiszesz do mnie teraz, to w sierpniu przypomne Ci o sobie OK? :)
          • Gość: T.Jurasz Re: I LO absolwenci 1996-97 IP: *.zsi.pl / 192.168.44.* 09.05.03, 21:59
            wrzuć jakieś namiary tej osoby (imie, nazwisko itp. pierdoly) na priva
            (glemp@hoga.pl), moze da sie cos zrobic...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka