plsl 09.02.03, 16:46 Szukam kontaktu z absolwentami LO1. Zdjęcia klasowe to chyba jedyny trop aby kogos odnaleźć. polsolo@pf.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Art Re: I LO absolwenci 1996-97 IP: 193.82.16.* 25.03.03, 15:31 Do ktorej klasy chodziles?Zdawales mature w 1997r.? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Art Re: I LO absolwenci 1996-97 IP: 193.82.16.* 27.03.03, 15:21 Hej.Odezwij sie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: plsl Re: I LO absolwenci 1996-97 IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.03.03, 15:28 Nie chodiłem do LO1, ale szukam pewnej dziewczyny, która się tam uczyła. Niestety nie pamiętam jak się nazywa. Masz może jakieś zdjęcie klasowe? Byłbym nieopisanie wdzięczny. plsl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kac Re: I LO absolwenci 1996-97 IP: 193.82.16.* 08.05.03, 12:05 Co jak co,ale trzeba przyznac ze panny mielismy jedne z lepszych w Szczecinie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: plsl Re: I LO absolwenci 1996-97 IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.03.03, 16:39 Nie chdziłem do LO1, ale poszukuję pewnej dziewczyny, która się tam uczyła. Nie pamiętam, niestety, jak się nazywa. Masz może jakieś zdjęcie klasowe? Byłbym niewymownie i nieopisanie wdzięczny. plsl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: plsl Re: I LO absolwenci 1996-97 IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 31.03.03, 15:40 Moja odpowiedź jest w Re: z 25.03.03. Trochę się zakręciłem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Art Re: I LO absolwenci 1996-97 IP: 193.82.16.* 11.04.03, 14:39 Hej czy nikt z was nie posiada internetu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: T.Jurasz Re: I LO absolwenci 1996-97 IP: *.zsi.pl / 192.168.44.* 17.04.03, 22:32 ja posiadam :) i jestem z tego rocznika co chcecie, z klasy "F" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: plsl Re: I LO absolwenci 1996-97 IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 21.04.03, 17:03 Gość portalu: T.Jurasz napisał(a): > ja posiadam :) i jestem z tego rocznika co chcecie, z klasy "F" W takim razie pojawia się pewna nadzieja. Jeśli możesz, to przyślij mi zdjęcie klasowe - jeśli ONA na nim będzie to moja radość będzie nieskończona, a wobec Ciebie będę miał wielki dług wdzięczności. polsolo@pf.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: I LO absolwenci 1996-97 IP: proxy / 10.33.40.* 05.05.03, 13:40 Chodzilam do klasy "g" z tego rocznika. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: plsl Re: I LO absolwenci 1996-97 IP: *.proxy.aol.com 06.05.03, 00:20 Masz moze jakies zdjecie klasowe, ktote moglabys mi przeslac? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: I LO absolwenci 1996-97 IP: proxy / 10.33.40.* 06.05.03, 10:07 Owszem, zdjecia takowe posiadam. Moge Ci je udostepnic, tyle ze dopiero w sierpniu, bo tego czasu nie bedzie mnie w Szczecinie, a tam owe fotki zostaly. Pozdrawiam Kasia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: plsl Re: I LO absolwenci 1996-97 IP: *.proxy.aol.com 06.05.03, 21:28 Moj adres polsolo@pf.pl Szkoda, ze dopiero w sierpniu, ale lepsze to niz nic. Jesli napiszesz do mnie teraz, to w sierpniu przypomne Ci o sobie OK? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: T.Jurasz Re: I LO absolwenci 1996-97 IP: *.zsi.pl / 192.168.44.* 09.05.03, 21:59 wrzuć jakieś namiary tej osoby (imie, nazwisko itp. pierdoly) na priva (glemp@hoga.pl), moze da sie cos zrobic... Odpowiedz Link Zgłoś