Dodaj do ulubionych

"Nosorożec S-05" tonął na Kanale Piastowskim

IP: *.stalowa-wol.sdi.tpnet.pl 31.03.03, 10:18
Czesto tendy plywalem i wiem ze nigdy do konca Kanal Piastowski
nie byl oczyszczony,to niech nie mowia ze plywy przeniosly i
dlatego nastapilo rozprucie poszycia,z powazaniem
Janusz G.
Obserwuj wątek
    • Gość: wodniak z nad kanału Re: IP: *.uznam.net.pl / 192.168.6.* 31.03.03, 12:50
      Gość portalu: Kliwer napisał(a):

      > Czesto tendy plywalem i wiem ze nigdy do konca Kanal
      Piastowski
      > nie byl oczyszczony,to niech nie mowia ze plywy przeniosly i
      > dlatego nastapilo rozprucie poszycia,z powazaniem
      > Janusz G.

      Niechce być niemiły ale bredzisz człowieku kiedy oststni raz
      płynołeś Kanałem Piastowskim?
      Nie był oczyszczony ale z czego?
      I jak to jest możliwe że duże jednoski które płynom do
      Szczecina nie zachaczyły wcześniej o wrak a teraz nagle
      zachaczył o niego zwykły pchacz?
    • Gość: tuner Re: IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 31.03.03, 14:28
      drogi Januszu G!Otóż pływałeś nawet za często.Trzeba było choć
      część tego czasu poświęcić na naukę ortografii.Mógłbys wtedy bez
      wstydu publicznie zabierać głos.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka