Gość: Kliwer IP: *.stalowa-wol.sdi.tpnet.pl 31.03.03, 10:18 Czesto tendy plywalem i wiem ze nigdy do konca Kanal Piastowski nie byl oczyszczony,to niech nie mowia ze plywy przeniosly i dlatego nastapilo rozprucie poszycia,z powazaniem Janusz G. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wodniak z nad kanału Re: IP: *.uznam.net.pl / 192.168.6.* 31.03.03, 12:50 Gość portalu: Kliwer napisał(a): > Czesto tendy plywalem i wiem ze nigdy do konca Kanal Piastowski > nie byl oczyszczony,to niech nie mowia ze plywy przeniosly i > dlatego nastapilo rozprucie poszycia,z powazaniem > Janusz G. Niechce być niemiły ale bredzisz człowieku kiedy oststni raz płynołeś Kanałem Piastowskim? Nie był oczyszczony ale z czego? I jak to jest możliwe że duże jednoski które płynom do Szczecina nie zachaczyły wcześniej o wrak a teraz nagle zachaczył o niego zwykły pchacz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tuner Re: IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 31.03.03, 14:28 drogi Januszu G!Otóż pływałeś nawet za często.Trzeba było choć część tego czasu poświęcić na naukę ortografii.Mógłbys wtedy bez wstydu publicznie zabierać głos. Odpowiedz Link Zgłoś