Dodaj do ulubionych

Kraksa Platformy

    • Gość: seawolfie Kraksa Platformy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 15:18
      Przede wszystkim: Prezydent Gdyni NIE JEST z PO. Jako Gdynianin wypraszam sobie
      takie pomówienie.

      Po drugie, czekam na postulat Wyborczej "Rozwiążcie to PO!" wzorem afery
      rozporkowej.
      • Gość: Glober Ale intelektualne dno w tym Szczecinie. Dno w PO. IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 13.12.06, 15:25
        Szczecin to przepiękne miasto ale niestety zarządzający nim ludzie sa
        jacyś "nieudani". 100 km od Berlina a nic się tam nie dzieje. Jak mozna wybrać
        na szefa - i to PO o zgrozo! - takiego gó..arza? Już samym wyglądem przypomina
        kompana z samoobrony o zachowaniu nie wspomnę. Może ktoś z władz PO weżmie sie
        wreszcie za dno PO - bo to dzisiaj zupełne dno. Nie lepiej jest gdzie indziej.
    • Gość: mrek Kraksa Platformy IP: *.icpnet.pl 13.12.06, 15:21
      struktura pozioma kierowców w Platformie?
    • Gość: Aśka Kraksa Platformy IP: *.as.kn.pl 13.12.06, 15:22

      Chłopaki z fantazją:))
      durna młodość potrafi skomplikować życie...
    • Gość: zmora jestem za PO, ale w tym wypadku wyrzucić gnoja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 15:23
      i tyle!. Szczyl się dorwał do autka i władzy i woda sodowa uderza do głowy.
    • Gość: di-Stefano Kraksa Platformy IP: *.bielsko.dialog.net.pl 13.12.06, 15:24
      panowie posłowie płacić co do grosza,od pieniędzy i władzy to się głupieje.....
      kraj w którym choć jedna osoba jest pnad prawem jest krajem
      bezprawia.........
    • Gość: Reduta Ordona Kraksa Platformy IP: 83.238.11.* 13.12.06, 15:24
      Wg mnie to nie jest nic złego, mieli wypadek, byli trzeźwi, no może zachodzi
      podejrzenie, że jechali za szybko, ale jak było oblodzenie, to wypadek mógł się
      trafić nawet przy 50 km/h.
      Oczywiście lepiej było by jak by sprawa była jednoznaczna, po prostu należy wg
      mnie odebrać samochody służbowe politykom i ewentualnie dodać im finansowe
      dodatki na cele transportowe, to i tak taniej wyjdzie a nie będzie podejrzeń, że
      jeżdżą furami służbowymi na osobiste spotkania.
      • Gość: m15 nam strzelać nie kazano IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 15:38
        wstąpiłem na działo ,ale wyje...ło,wstąpiłem na tuskowe pole,o ja cie pier....
        i widziałem cieniasów wodza ,przyszedł głową skinął,wdepnął w gó.. i orła
        wywinął............................................
    • Gość: alter dać PO władzę to jak małpie brzytwę... IP: *.broadband.pl 13.12.06, 15:44
      strach pomyśleć co by było jakby wygrali wybory...
      • Gość: ? Re: dać PO władzę to jak małpie brzytwę... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 15:49
        Czekam z niecierpliwością kiedy Panowie stwierdzą, że to " prowokacja
        poltyczna"
        • Gość: alter pogadaj z takim samym jak ty. IP: *.broadband.pl 13.12.06, 15:51
          .
    • Gość: Rycho Re: Kraksa Platformy IP: *.chello.pl 13.12.06, 15:48
      Ciekawa będzie reakcja bezkompromisowego Tuska. Czy wypędzi w cholerę obu
      pajaców, czy sprawie ukęci łeb. A co na to czcigodny autorytet wszelkich maści
      Rokita? Może wystąpi u Monisi i wytłumaczy, że to niewinne figle młodzieży. Co
      innego gdyby byli z innych partii. Poświęcę się i będę słuchał wywiadów Monisi
      przez 3 dni (przynajmniej początków rozmów).
    • Gość: mordzinass Bawią się Platfusy.... IP: *.adsl.inetia.pl 13.12.06, 15:54
      A co! Raz się zyje!
    • Gość: homolek Kraksa Platformy IP: *.lubin.dialog.net.pl 13.12.06, 16:01
      "niezręcznie mu robić prawo jazdy..." a płacićkierowcy z naszych kieszeni to mu
      zręcznie... s...n...
      • Gość: larryyy Szkoda ze sie nie zabili IP: *.autocom.pl 13.12.06, 16:02
        szkoda ze sie nie zabili :/
    • Gość: alewi Kraksa Platformy IP: *.kredytbank.com.pl 13.12.06, 16:10
      JEDNO SPROSTOWANIE PREZYDEND GDYNI NIE JEST Z PO. GW POWINNO BARDZIEJ DBAĆ O TO
      CO PISZE I CZY JEST TO ZGODNE Z PRAWDĄ.
    • macy5 Kraksa Platformy 13.12.06, 16:19
      Brawo zuchy, brawo!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: Ojciec Muchomorek Kraksa Platformy IP: *.chello.pl 13.12.06, 16:26
      Szanowni panowie z PO ! Zamiast publicznie i naiwnie kłamać , zwróćcie po prostu
      pieniądze za korzystanie z samochodu służbowego do celów prywatnych i zwróćcie
      przynajmniej część pieniędzy za wypadek . Wtedy będzie O'K . A tak to PIS ma
      słuszne wyrzuty , że jesteście bandą nieudaczników . Trochę skromności i
      uczciwości , panowie .
    • zhk Wszędzie gó..arstwo panuje. 13.12.06, 16:28
      Aż sięrzygać chce.
    • the.gypsy Kraksa Platformy 13.12.06, 16:31
      PO jest to gowniana partyjka, jak kazda inna w naszym zapyzialym kraiku,
      zadupia europy.
    • Gość: Sprawiedliwy Kraksa Platformy IP: *.chello.pl 13.12.06, 16:38
      A kto im dał samochod za którego eksploatacje placa podatnicy.podobna sprawa z
      policjantami ,tyle że nik nie zginąl.Wyrzucić TUSKA bo on jest
      odpowiedzialny.wyrzucić Prezydenta bo dał im samochod.Tka grzmiał nie dawno
      komowrowski i Biernacji z PO oraz TUSK toi patologia.ciekawe ze w prasie
      cichutko.Dziennikarze wody nabrali w usta bo to nie Wybrancy Narodu.O dornie i
      MSWiA grzmialo przez cztery dni.Ot sprawiedliwość najemników,ktorzy porcjuja
      informacje by nie obniżac /autorytetów/POwleczonych.
    • Gość: wyspa Kraksa Platformy IP: *.kasztany.net 13.12.06, 16:42
      g....arze dorwali się do władzy i już są pierwsze efekty.Ja nie zgadzam się aby
      z moich podatków remontowano bądż kupowano nowe auta.
    • praszczur1 Chłopaki miały niefart 13.12.06, 16:43
      Podstawowe Prawo Murphy'ego:
      To co może się nie udać, nie uda się na pewno.
      Zmodyfikowane przez Praszczura:
      Zgodnie z prawem Murphy'ego jak się coś ma spieprzyć to się spieprzy w
      najgorszym momencie.
      Ten wypadek i smierć policjantów podwożacych PiS-owskigo urzędniak MSW,czy
      wypadek Nitras&Łuczak,czy ukrywanie faszystowskich odchyleń i sympatii Młodzieży
      Wszechpolskiej,czy plemienne obyczaje w Samoobronie sa dowodem na istnienie
      takich zależności.Wniosek albo postępować w porządku albo mieć przygotowaną
      dobrą wersję obronną na każdą okoliczność i nie zostawiać dowodów.
    • Gość: nowy Kraksa Platformy IP: 89.101.193.* 13.12.06, 16:43
      no coz teraz wszyscy widza czym rozni sie platforma od sld, pieknie nam sie
      zachowuje "elyta" a zreszta kazdy kto zna "pana" luczaka wie jakim on jest
      czlowiekiem i co soba reprezentuje klamstwa manipulacje i wykorzystywanie stanowisk.
    • finish1 Sami zobaczcie jaki to dupek 13.12.06, 16:49
      chociaż trochę podobny do szefa
      www.nitras.pl/nowosci/nowosci.php
    • Gość: kaczysyn jak zabawa, to zabawa!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 16:55
      bawimy się z hukiem, niech wszyscy wiedzą, jak bawi sie elita....
    • Gość: Janusz Platforma to zbieranina hochsztaplerska IP: *.z064220066.chi-il.dsl.cnc.net 13.12.06, 16:59
      To jest twarz Platformy , to cwaniacy przy Sammobronie.
    • Gość: brzytwa To porażające! n/t IP: *.pcz.czest.pl 13.12.06, 17:10
    • Gość: erni Re: Kraksa Platformy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 17:13
      gnoje, qrva, gnoje
    • Gość: włodek lenin PO = Platforma Ochlejów? ! IP: *.promax.media.pl 13.12.06, 17:21
      Dziekuje za takich posłów i samorządwoców. Mam nadzieję, ze konsekwencje
      słuzbowe i karne zostana wyciągnięte... "brawo PO, "Brawo" Tusiu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka