Gość: seawolfie Kraksa Platformy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 15:18 Przede wszystkim: Prezydent Gdyni NIE JEST z PO. Jako Gdynianin wypraszam sobie takie pomówienie. Po drugie, czekam na postulat Wyborczej "Rozwiążcie to PO!" wzorem afery rozporkowej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Glober Ale intelektualne dno w tym Szczecinie. Dno w PO. IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 13.12.06, 15:25 Szczecin to przepiękne miasto ale niestety zarządzający nim ludzie sa jacyś "nieudani". 100 km od Berlina a nic się tam nie dzieje. Jak mozna wybrać na szefa - i to PO o zgrozo! - takiego gó..arza? Już samym wyglądem przypomina kompana z samoobrony o zachowaniu nie wspomnę. Może ktoś z władz PO weżmie sie wreszcie za dno PO - bo to dzisiaj zupełne dno. Nie lepiej jest gdzie indziej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mrek Kraksa Platformy IP: *.icpnet.pl 13.12.06, 15:21 struktura pozioma kierowców w Platformie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aśka Kraksa Platformy IP: *.as.kn.pl 13.12.06, 15:22 Chłopaki z fantazją:)) durna młodość potrafi skomplikować życie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zmora jestem za PO, ale w tym wypadku wyrzucić gnoja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 15:23 i tyle!. Szczyl się dorwał do autka i władzy i woda sodowa uderza do głowy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: di-Stefano Kraksa Platformy IP: *.bielsko.dialog.net.pl 13.12.06, 15:24 panowie posłowie płacić co do grosza,od pieniędzy i władzy to się głupieje..... kraj w którym choć jedna osoba jest pnad prawem jest krajem bezprawia......... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Reduta Ordona Kraksa Platformy IP: 83.238.11.* 13.12.06, 15:24 Wg mnie to nie jest nic złego, mieli wypadek, byli trzeźwi, no może zachodzi podejrzenie, że jechali za szybko, ale jak było oblodzenie, to wypadek mógł się trafić nawet przy 50 km/h. Oczywiście lepiej było by jak by sprawa była jednoznaczna, po prostu należy wg mnie odebrać samochody służbowe politykom i ewentualnie dodać im finansowe dodatki na cele transportowe, to i tak taniej wyjdzie a nie będzie podejrzeń, że jeżdżą furami służbowymi na osobiste spotkania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m15 nam strzelać nie kazano IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 15:38 wstąpiłem na działo ,ale wyje...ło,wstąpiłem na tuskowe pole,o ja cie pier.... i widziałem cieniasów wodza ,przyszedł głową skinął,wdepnął w gó.. i orła wywinął............................................ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alter dać PO władzę to jak małpie brzytwę... IP: *.broadband.pl 13.12.06, 15:44 strach pomyśleć co by było jakby wygrali wybory... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: dać PO władzę to jak małpie brzytwę... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 15:49 Czekam z niecierpliwością kiedy Panowie stwierdzą, że to " prowokacja poltyczna" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rycho Re: Kraksa Platformy IP: *.chello.pl 13.12.06, 15:48 Ciekawa będzie reakcja bezkompromisowego Tuska. Czy wypędzi w cholerę obu pajaców, czy sprawie ukęci łeb. A co na to czcigodny autorytet wszelkich maści Rokita? Może wystąpi u Monisi i wytłumaczy, że to niewinne figle młodzieży. Co innego gdyby byli z innych partii. Poświęcę się i będę słuchał wywiadów Monisi przez 3 dni (przynajmniej początków rozmów). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mordzinass Bawią się Platfusy.... IP: *.adsl.inetia.pl 13.12.06, 15:54 A co! Raz się zyje! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: homolek Kraksa Platformy IP: *.lubin.dialog.net.pl 13.12.06, 16:01 "niezręcznie mu robić prawo jazdy..." a płacićkierowcy z naszych kieszeni to mu zręcznie... s...n... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: larryyy Szkoda ze sie nie zabili IP: *.autocom.pl 13.12.06, 16:02 szkoda ze sie nie zabili :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alewi Kraksa Platformy IP: *.kredytbank.com.pl 13.12.06, 16:10 JEDNO SPROSTOWANIE PREZYDEND GDYNI NIE JEST Z PO. GW POWINNO BARDZIEJ DBAĆ O TO CO PISZE I CZY JEST TO ZGODNE Z PRAWDĄ. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ojciec Muchomorek Kraksa Platformy IP: *.chello.pl 13.12.06, 16:26 Szanowni panowie z PO ! Zamiast publicznie i naiwnie kłamać , zwróćcie po prostu pieniądze za korzystanie z samochodu służbowego do celów prywatnych i zwróćcie przynajmniej część pieniędzy za wypadek . Wtedy będzie O'K . A tak to PIS ma słuszne wyrzuty , że jesteście bandą nieudaczników . Trochę skromności i uczciwości , panowie . Odpowiedz Link Zgłoś
the.gypsy Kraksa Platformy 13.12.06, 16:31 PO jest to gowniana partyjka, jak kazda inna w naszym zapyzialym kraiku, zadupia europy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sprawiedliwy Kraksa Platformy IP: *.chello.pl 13.12.06, 16:38 A kto im dał samochod za którego eksploatacje placa podatnicy.podobna sprawa z policjantami ,tyle że nik nie zginąl.Wyrzucić TUSKA bo on jest odpowiedzialny.wyrzucić Prezydenta bo dał im samochod.Tka grzmiał nie dawno komowrowski i Biernacji z PO oraz TUSK toi patologia.ciekawe ze w prasie cichutko.Dziennikarze wody nabrali w usta bo to nie Wybrancy Narodu.O dornie i MSWiA grzmialo przez cztery dni.Ot sprawiedliwość najemników,ktorzy porcjuja informacje by nie obniżac /autorytetów/POwleczonych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyspa Kraksa Platformy IP: *.kasztany.net 13.12.06, 16:42 g....arze dorwali się do władzy i już są pierwsze efekty.Ja nie zgadzam się aby z moich podatków remontowano bądż kupowano nowe auta. Odpowiedz Link Zgłoś
praszczur1 Chłopaki miały niefart 13.12.06, 16:43 Podstawowe Prawo Murphy'ego: To co może się nie udać, nie uda się na pewno. Zmodyfikowane przez Praszczura: Zgodnie z prawem Murphy'ego jak się coś ma spieprzyć to się spieprzy w najgorszym momencie. Ten wypadek i smierć policjantów podwożacych PiS-owskigo urzędniak MSW,czy wypadek Nitras&Łuczak,czy ukrywanie faszystowskich odchyleń i sympatii Młodzieży Wszechpolskiej,czy plemienne obyczaje w Samoobronie sa dowodem na istnienie takich zależności.Wniosek albo postępować w porządku albo mieć przygotowaną dobrą wersję obronną na każdą okoliczność i nie zostawiać dowodów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nowy Kraksa Platformy IP: 89.101.193.* 13.12.06, 16:43 no coz teraz wszyscy widza czym rozni sie platforma od sld, pieknie nam sie zachowuje "elyta" a zreszta kazdy kto zna "pana" luczaka wie jakim on jest czlowiekiem i co soba reprezentuje klamstwa manipulacje i wykorzystywanie stanowisk. Odpowiedz Link Zgłoś
finish1 Sami zobaczcie jaki to dupek 13.12.06, 16:49 chociaż trochę podobny do szefa www.nitras.pl/nowosci/nowosci.php Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaczysyn jak zabawa, to zabawa!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 16:55 bawimy się z hukiem, niech wszyscy wiedzą, jak bawi sie elita.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janusz Platforma to zbieranina hochsztaplerska IP: *.z064220066.chi-il.dsl.cnc.net 13.12.06, 16:59 To jest twarz Platformy , to cwaniacy przy Sammobronie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: erni Re: Kraksa Platformy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 17:13 gnoje, qrva, gnoje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: włodek lenin PO = Platforma Ochlejów? ! IP: *.promax.media.pl 13.12.06, 17:21 Dziekuje za takich posłów i samorządwoców. Mam nadzieję, ze konsekwencje słuzbowe i karne zostana wyciągnięte... "brawo PO, "Brawo" Tusiu. Odpowiedz Link Zgłoś