praszczur1 30.01.07, 20:11 Wysłałem skype na pocztę potwirdżcie ,że otrzymaliscie nawet gdy nie będziecie chcieli pogadać. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
andreas.007 Re: Andre i Absztyf 30.01.07, 20:14 ja nie wiem co to jest skype? poczte sprawdze... Odpowiedz Link Zgłoś
praszczur1 Re: Andre i Absztyf 30.01.07, 20:23 andreas.007 napisał: > ja nie wiem co to jest skype? > poczte sprawdze... no k..a komunikator sciągnij z Onetu podłacz słuchawki z mikrofonem i będziesz miał przyjemność z z Druhem ponarzekać na rzeczywisosć.Absztyf nie nbcyndalaj się, masz szansę.:-)) Odpowiedz Link Zgłoś
andreas.007 Re: Andre i Absztyf 30.01.07, 20:25 przeciez ja mam telefon do Ciebie? na poczcie nic nie przyszło... Odpowiedz Link Zgłoś
1.bazyl Re: Andre i Absztyf 30.01.07, 20:34 Praszczurze, czy cos konkretnego sprowokowalo Cie do tego aktu zyczliwosci? Swoja droga, ciekawa jestem, jak wygladalaby Wasza trojstronna konferencja w Skype :). Smiem twierdzic, ze nad wyraz lagodnie ... Odpowiedz Link Zgłoś
praszczur1 Re: Andre i Absztyf 30.01.07, 20:37 1.bazyl napisała: > Praszczurze, czy cos konkretnego sprowokowalo Cie do tego aktu zyczliwosci? > > Swoja droga, ciekawa jestem, jak wygladalaby Wasza trojstronna konferencja w > Skype :). > > Smiem twierdzic, ze nad wyraz lagodnie ... .......................................... Córciu juz wysyłam swójskype do Ciebie ,Kamera jest ja się przyjaciołom nie ukrywam.Lecę. Odpowiedz Link Zgłoś
1.bazyl Re: Andre i Absztyf 30.01.07, 20:40 Dzieki:). Ale ja w komputerze, z ktorego teraz korzystam - nie mam kamery. Chyba ze w notbooku, ale to wyzsza kombinacje techniczna musialabym zrobic. To do zobaczenia - za jakis czas:). Odpowiedz Link Zgłoś
praszczur1 Re: Andre i Absztyf 30.01.07, 20:45 1.bazyl napisała: > Dzieki:). > > Ale ja w komputerze, z ktorego teraz korzystam - nie mam kamery. Chyba ze w > notbooku, ale to wyzsza kombinacje techniczna musialabym zrobic. > > To do zobaczenia - za jakis czas:). Ale ja mam , przecież ja się Ci pokaże i zagadam Ty nawet nie musisz odpowiedzieć.to nie boli :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
swantevit Pramysz 30.01.07, 20:52 A mi wyslij swoje zdjecie jak siedzisz na poduszeczce, tak to, z gola pipcia... Odpowiedz Link Zgłoś
praszczur1 Re: Pramysz 30.01.07, 20:59 swantevit napisał: > A mi wyslij swoje zdjecie jak siedzisz na poduszeczce, tak to, z gola pipcia... > Not odawaj wysyłam Ci skypa i pipcie pokaze.Ku..wamasz pomysły;-))Na svantevita slę. Odpowiedz Link Zgłoś
swantevit Malamysz 30.01.07, 21:12 Dzieki Mycha za zdjecie! Slicznie wygladalas 60 temu, ale.. jak Ty dzis musisz wygladac skoro juz wtedy bylas tak owlosiona? Odpowiedz Link Zgłoś
praszczur1 Re: Malamysz 30.01.07, 21:18 swantevit napisał: > Dzieki Mycha za zdjecie! Slicznie wygladalas 60 temu, ale.. > jak Ty dzis musisz wygladac skoro juz wtedy bylas tak owlosiona? ................................................................. Słuchaj miekki złamasie usiłuje Ci wysłać swego skypa ale nie wychdzi mi,tamcoś o jakichsś domenach piszę więc nie mogę wysłać. Odpowiedz Link Zgłoś
andreas.007 Re: Andre i Absztyf 30.01.07, 20:52 Skype jest bardzo wirusootwarty a masz Gadu? Odpowiedz Link Zgłoś
praszczur1 Re: Andre i Absztyf 30.01.07, 20:56 andreas.007 napisał: > Skype jest bardzo wirusootwarty > a masz Gadu? >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Sram na wirusy mam gdzies ale nie umiem tegom obsługiwać mam jakisnumer ale nie nie bee sie wygłupiał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zona.pijaka Re: Andre i Absztyf IP: *.icm.edu.pl 30.01.07, 20:59 andreas.007 napisał: > Skype jest bardzo wirusootwarty > a masz Gadu? To było dobre, naprawdę:-)) Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: Andre i Absztyf 30.01.07, 21:01 Gość portalu: zona.pijaka napisał(a): > andreas.007 napisał: > > Skype jest bardzo wirusootwarty > > a masz Gadu? > > To było dobre, naprawdę:-)) .......................... pewnie w telewizji tak mówili:) Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: Andre i Absztyf 30.01.07, 20:57 podejrzana coś ta wasza miłość po nienawiści, węszę tu aferę korupcyjną Odpowiedz Link Zgłoś
praszczur1 Re: Andre i Absztyf 30.01.07, 20:34 andreas.007 napisał: > przeciez ja mam telefon do Ciebie? > na poczcie nic nie przyszło... >......................... >wysłałem raz jeszcze a telefon to masz i miej. Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: Andre i Absztyf 30.01.07, 21:33 Kiedys sie odezwe, wczesniej niz pozniej:) Odpowiedz Link Zgłoś
praszczur1 Re: Andre i Absztyf 30.01.07, 21:46 absztyfikant napisał: > Kiedys sie odezwe, wczesniej niz pozniej:) > Powiem Ci tak,ciesze się.Nie spodziewaj się wybaczenia,ale też chamstwa,myslę że da się żyć mimo że zgadzć się nie potrzeba.Czekam ja jestem z kamerą tonie będzie watpliwości kim jestem,i powtarzam nie jestem nastawiony wojowniczo.Hej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ERI Re: Andre i Absztyf IP: *.uznam.net.pl 30.01.07, 21:49 ALE JESTEŚCIE ZŁAMASY!!!macie swoje mejle ,nr-y telefonów ,a ,,rozmawiacie '' na forum....ekshibicjoniści czy jak??? jeszcze w Kurierze w ,,drobnych'' wymieniajcie swoje ,,myśli''.... Odpowiedz Link Zgłoś
andreas.007 ja jestem usprawiedliwiony 30.01.07, 21:55 ja jestem usprawiedliwiony, bo moje szare komórki pozarły litry whisky, ale ich.... nic nie usprawiedliwia! Przepraszam! Ja jestem alkoholikiem... przepraszam! Odpowiedz Link Zgłoś