Dodaj do ulubionych

Andre i Absztyf

30.01.07, 20:11
Wysłałem skype na pocztę potwirdżcie ,że otrzymaliscie nawet gdy nie będziecie
chcieli pogadać.
Obserwuj wątek
    • andreas.007 Re: Andre i Absztyf 30.01.07, 20:14
      ja nie wiem co to jest skype?
      poczte sprawdze...
      • praszczur1 Re: Andre i Absztyf 30.01.07, 20:23
        andreas.007 napisał:

        > ja nie wiem co to jest skype?
        > poczte sprawdze...
        no k..a komunikator sciągnij z Onetu podłacz słuchawki z mikrofonem i będziesz
        miał przyjemność z z Druhem ponarzekać na rzeczywisosć.Absztyf nie nbcyndalaj
        się, masz szansę.:-))
        • andreas.007 Re: Andre i Absztyf 30.01.07, 20:25
          przeciez ja mam telefon do Ciebie?
          na poczcie nic nie przyszło...
          • 1.bazyl Re: Andre i Absztyf 30.01.07, 20:34
            Praszczurze, czy cos konkretnego sprowokowalo Cie do tego aktu zyczliwosci?

            Swoja droga, ciekawa jestem, jak wygladalaby Wasza trojstronna konferencja w
            Skype :).

            Smiem twierdzic, ze nad wyraz lagodnie ...
            • praszczur1 Re: Andre i Absztyf 30.01.07, 20:37
              1.bazyl napisała:

              > Praszczurze, czy cos konkretnego sprowokowalo Cie do tego aktu zyczliwosci?
              >
              > Swoja droga, ciekawa jestem, jak wygladalaby Wasza trojstronna konferencja w
              > Skype :).
              >
              > Smiem twierdzic, ze nad wyraz lagodnie ...
              ..........................................
              Córciu juz wysyłam swójskype do Ciebie ,Kamera jest ja się przyjaciołom nie
              ukrywam.Lecę.
              • 1.bazyl Re: Andre i Absztyf 30.01.07, 20:40
                Dzieki:).

                Ale ja w komputerze, z ktorego teraz korzystam - nie mam kamery. Chyba ze w
                notbooku, ale to wyzsza kombinacje techniczna musialabym zrobic.

                To do zobaczenia - za jakis czas:).
                • praszczur1 Re: Andre i Absztyf 30.01.07, 20:45
                  1.bazyl napisała:

                  > Dzieki:).
                  >
                  > Ale ja w komputerze, z ktorego teraz korzystam - nie mam kamery. Chyba ze w
                  > notbooku, ale to wyzsza kombinacje techniczna musialabym zrobic.
                  >
                  > To do zobaczenia - za jakis czas:).

                  Ale ja mam , przecież ja się Ci pokaże i zagadam Ty nawet nie musisz
                  odpowiedzieć.to nie boli :-)))
                  • swantevit Pramysz 30.01.07, 20:52
                    A mi wyslij swoje zdjecie jak siedzisz na poduszeczce, tak to, z gola pipcia...
                    • praszczur1 Re: Pramysz 30.01.07, 20:59
                      swantevit napisał:

                      > A mi wyslij swoje zdjecie jak siedzisz na poduszeczce, tak to, z gola pipcia...
                      > Not odawaj wysyłam Ci skypa i pipcie pokaze.Ku..wamasz pomysły;-))Na
                      svantevita slę.
                      • swantevit Malamysz 30.01.07, 21:12
                        Dzieki Mycha za zdjecie! Slicznie wygladalas 60 temu, ale..
                        jak Ty dzis musisz wygladac skoro juz wtedy bylas tak owlosiona?
                        • praszczur1 Re: Malamysz 30.01.07, 21:18
                          swantevit napisał:

                          > Dzieki Mycha za zdjecie! Slicznie wygladalas 60 temu, ale..
                          > jak Ty dzis musisz wygladac skoro juz wtedy bylas tak owlosiona?
                          .................................................................
                          Słuchaj miekki złamasie usiłuje Ci wysłać swego skypa ale nie wychdzi mi,tamcoś
                          o jakichsś domenach piszę więc nie mogę wysłać.
                  • andreas.007 Re: Andre i Absztyf 30.01.07, 20:52
                    Skype jest bardzo wirusootwarty
                    a masz Gadu?
                    • praszczur1 Re: Andre i Absztyf 30.01.07, 20:56
                      andreas.007 napisał:

                      > Skype jest bardzo wirusootwarty
                      > a masz Gadu?
                      >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
                      Sram na wirusy mam gdzies ale nie umiem tegom obsługiwać mam jakisnumer ale nie
                      nie bee sie wygłupiał.
                    • Gość: zona.pijaka Re: Andre i Absztyf IP: *.icm.edu.pl 30.01.07, 20:59
                      andreas.007 napisał:
                      > Skype jest bardzo wirusootwarty
                      > a masz Gadu?

                      To było dobre, naprawdę:-))
                      • beatrix13 Re: Andre i Absztyf 30.01.07, 21:01
                        Gość portalu: zona.pijaka napisał(a):

                        > andreas.007 napisał:
                        > > Skype jest bardzo wirusootwarty
                        > > a masz Gadu?
                        >
                        > To było dobre, naprawdę:-))

                        ..........................
                        pewnie w telewizji tak mówili:)
                  • beatrix13 Re: Andre i Absztyf 30.01.07, 20:57
                    podejrzana coś ta wasza miłość po nienawiści,
                    węszę tu aferę korupcyjną
                    • andreas.007 Re: Andre i Absztyf 30.01.07, 21:01
                      Twój numer tez mam! ;)
          • praszczur1 Re: Andre i Absztyf 30.01.07, 20:34
            andreas.007 napisał:

            > przeciez ja mam telefon do Ciebie?
            > na poczcie nic nie przyszło...
            >.........................
            >wysłałem raz jeszcze a telefon to masz i miej.
    • absztyfikant Re: Andre i Absztyf 30.01.07, 21:33
      Kiedys sie odezwe, wczesniej niz pozniej:)
      • praszczur1 Re: Andre i Absztyf 30.01.07, 21:46
        absztyfikant napisał:

        > Kiedys sie odezwe, wczesniej niz pozniej:)
        > Powiem Ci tak,ciesze się.Nie spodziewaj się wybaczenia,ale też chamstwa,myslę
        że da się żyć mimo że zgadzć się nie potrzeba.Czekam ja jestem z kamerą tonie
        będzie watpliwości kim jestem,i powtarzam nie jestem nastawiony wojowniczo.Hej.
      • andreas.007 Re: Andre i Absztyf 30.01.07, 21:47
        a ja nic nie dostałem!

        ;((
    • Gość: ERI Re: Andre i Absztyf IP: *.uznam.net.pl 30.01.07, 21:49
      ALE JESTEŚCIE ZŁAMASY!!!macie swoje mejle ,nr-y telefonów ,a ,,rozmawiacie ''
      na forum....ekshibicjoniści czy jak??? jeszcze w Kurierze w ,,drobnych''
      wymieniajcie swoje ,,myśli''....
      • andreas.007 ja jestem usprawiedliwiony 30.01.07, 21:55
        ja jestem usprawiedliwiony,
        bo moje szare komórki pozarły litry whisky,
        ale ich.... nic nie usprawiedliwia!

        Przepraszam!
        Ja jestem alkoholikiem... przepraszam!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka