Dodaj do ulubionych

nikt nie chciał tych mieszkań

15.02.08, 09:03
"Ekswojewoda tłumaczy mieszkanie Krzystka
Bo był dobrym urzędnikiem
Były wojewoda Władysław Lisewski potwierdził w specjalnym
oświadczeniu, że pełniąc swoją funkcję przyznał 6 mieszkań osobom,
które uznał za niezbędne dla regionu. Wśród nich był także Piotr
Krzystek, który zdaniem Lisewskiego wyróżniającym się urzędnikiem i
jako takiego warto było go zatrzymać w Szczecinie.

Na liście znalazł się gen. Andrzej Gorgiel, komendant wojewódzki
policji, który przeprowadził się z Gorzowa, Andrzej Romaniuk,
Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej mieszkający wcześniej w
Słupsku, Marek Kowalski, Komendant Wojewódzki Straży Pożarnej
wcześniej żyjący w Koszalinie, Mieczysław Jurek, przewodniczący
Zarządu Regionu NSZZ „Solidarność", a poprzednio mieszkaniec
Myśliborza oraz Andrzej Kołodziej, regionalny inspektor celny
zamieszkały poza Szczecinem. Szóstym ze wskazanych przez ekswojewodę
Lisewskiego był Piotr Krzystek, wówczas 26-letni dyrektor generalny
urzędu.

B. wojewoda podkreśla, że wszystko odbyło się zgodnie z prawem, a
przekazane mieszkania były zdewastowane i nikt z tzw. kolejki
komunalnej ich nie chciał.

(ArR)"

Krzystek się poświęcił

Obserwuj wątek
    • Gość: mariner Re: nikt nie chciał tych mieszkań IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.08, 09:12

      Jestem pod wrazeniem.Przypuszczam ze jesli sie zostaje dyrektorem
      generalnym Urzedu Wojewodzkiego w wieku 26 lat to niewatpliwie
      posiada sie wyjatkowe umiejetnosci i doswiadczenie.
      Nasz kochany prezydent na pewno byl najlepszym studentem na roku,
      zna biegle ze 3 jezyki, dzialal w samorzadzie studenckim,
      uczestniczyl w programie Erazmus, publikowal w prasie fachowej
      itd,itp.
      • Gość: Gosc Re: nikt nie chciał tych mieszkań IP: 195.124.114.* 15.02.08, 09:21
        //B. wojewoda podkreśla, że wszystko odbyło się zgodnie z prawem, a
        przekazane mieszkania były zdewastowane i nikt z tzw. kolejki
        komunalnej ich nie chciał.

        lze jak pies, niby jak to zrobil ? odpytal wszystkich w kolejce ?
        czy moze wywiesil liste przez 5 minut na korytarzu w tylko sobie
        znanym miejscu ?
        • jack_sparrow_pl Re: nikt nie chciał tych mieszkań 15.02.08, 10:29
          "Prezydent stawiał swe pierwsze kroki w kawalerce w jednym z
          wieżowców przy ul. Komuny Paryskiej. Jego rodzice mieszkali tam z
          Piotrkiem i jego starszym o 10 lat bratem. Potem dostali dwupokojowe
          mieszkanie przy ul. Kaszubskiej."

          to miał gdzie mieszkać
          • zona.pijaka Re: nikt nie chciał tych mieszkań 15.02.08, 10:43
            Wyzywacie Krzystka od PO-wskich swiń, a zobaczcie że wtedy był
            młodym, prcowitym i zdolnym człowiekiem - NIE NALEŻĄCYM DO ŻADNEJ
            PARTII.
            Nawet Wojewoda docenił to.

            Ponoć takich bezpartyjnych fechowców chcieliście, pamietam tu co
            drugi post o poszukiwaniu fachowca, menagera do Szczecina.

            Pewnie myśleliściei ze dobry fachowiec, nawet urzędnik - ma
            obowiązek pracować za średnią krajową. Lub mniej.

            A jakie było wasze wzburzenie pamietam jak wystartował na prezia w
            Szcecinie. Też obrzucany gó... ze nieznany, że nie nalezy do żadnej
            partii.

            Nie to co tuzy szczecińskie pokroju np Jacyny. Która w swoim życiu
            prawie do każdej partii przykleiła swoją dupe. Aby do żłobu.

            A jakie wzburzenie że wreszcie pierwszy raz podpiął się pod PO, bo
            zrozumiał że bez zaplecza nikt go nie poprze.

            Prostacka zawiśc z Was bije.
            • Gość: gość Re: nikt nie chciał tych mieszkań IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.08, 13:36
              zona.pijaka napisała:

              > Wyzywacie Krzystka od PO-wskich swiń, a zobaczcie że wtedy był
              > młodym, prcowitym i zdolnym człowiekiem - NIE NALEŻĄCYM DO ŻADNEJ
              > PARTII.
              > Nawet Wojewoda docenił to.

              Ty się chyba nazywasz Lisewski albo im za prześcieradło robiłaś. Co
              Ty ich tak k...wa bronisz. Sama śledzisz układy oi pomstujesz a ta
              JEDNA sprawa doprowadza Cię do białej gorączki. No powiedz już, nie
              wstydź się, o co Ci chodzi???? Zrozumiemy :))))
          • Gość: kiełbaska Re: nikt nie chciał tych mieszkań IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.08, 10:45
            A jak tych mieszkań nikt nie chciał to miasto mogło je wystawić na
            przetarg i sprzedać, przecież ostatecznie kupcy się znalexli.
            A, czy gupi zrozumie mądrego? Po co to wszystko tłumaczyć ty władzy.
            Taki komendant policji to co dał miastu, przed nim to niby kto tu
            był, albo związkowiec wybrali sobie kogoś z terenu to mogli złożyć
            się na mieszkanie dla niego, jakiś ktoś z Koszalina itd.
            Kiełbaska jest chętna na takie niechciane mieszkanko, albo i dwa.
            • zona.pijaka Re: nikt nie chciał tych mieszkań 15.02.08, 11:05
              Gość portalu: kiełbaska napisał(a):
              > Taki komendant policji to co dał miastu, przed nim to niby kto tu
              > był,

              Był powołany spoza układów szczecińskich tylko po to by Twój takuś,
              stary milicyjny esbek, znający wszystkich starych milicyjnych
              esbeków szczecińskich - nie mógł dalej z kolegami z podwórka kręcić
              lodów. Nie mówię ze była miejscowa policyjno esbecka mafia - ale
              prawie że.
              • Gość: kiełbaska Re: nikt nie chciał tych mieszkań IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.08, 11:14
                Żono, cenię Twą błyskotliwość, więc może lepiej sprowadzić nowych
                policjantków i dac każdemu po mieszkanku bo to jest oczywiste, że
                będą oni spoza układu, a bezpieczeństwo pijących na ulicach jest
                najważniejsze.
                A co z szefem związku, czekam. Mozna razem z innymi.
                Rozumiem, że Krzystek też dostał mieszkanie bo miejscowi byli w
                układzie i trzeba nam było kogoś .. no własnie, spoza Szczecina?
                Kiełbaska też nie jest stąd, dlatego jest spoza układu.
                • zona.pijaka Re: nikt nie chciał tych mieszkań 15.02.08, 11:38
                  Mógł Lisewski nie przydzielić mieszkania młodemu zdolnemu
                  bezparytyjnemu Krzystkowi, mógł nie sprowadzać Komendanta Policji
                  spoza Szczecina i spoza układów, mógł nie dawać przydziału
                  mieszkania szefowi związków dla świętego spokuju (wiadomo szefowie
                  związków w Polsce to najwieksze świnie i nieroby - krtórzy potrafią
                  wyprowadzać motłoch na ulicę dla swoich celów) - mógł Lisewski po
                  prostu nieruchomości i grunty tak potrzebne Miastu - uczciwie dać na
                  przetarg nieograniczony. Nie byłoby zadymy z mieszkaniem Krzystka,
                  byłyby zadymy związkowców na ulicy, miasto nie miałoby tak
                  potrzebnych gruntów dla swoich celów, ale za to obdarowałoby gratis
                  kilku najbiedniedzych ruderami w centrum miasta, ja wygrałabym
                  przetarg na grunt w Wielgowie, gdzie urządziłabym bimbrownię, a
                  Kiełbska i PiS byliby szczęśliwi, potykając się o kupy gówna na
                  ulicy.
                  • Gość: kiełbaska Re: nikt nie chciał tych mieszkań IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.08, 11:51
                    Z tego tylko jedno jest prawdą ziszczoną: kełbaska potyka się o psie
                    kupy na ulicy - jednak szczęścia w tym nie mogę dostrzeć. Pewnie
                    dlatego, ze nie mogę w tym dostrzec swojego dobra - bo tylko o to
                    chodzi i tym z PO, LiD, PiS i innym takim.
                    Największa szkoda to, że w Szczecinie jest tak mało zdolnych i
                    bezpartyjnych kiełbasek.
                    O 15,15 będzie lepiej, może.
                    • zona.pijaka Re: nikt nie chciał tych mieszkań 15.02.08, 11:58
                      A w ogóle to zapamiętaj ze prawda dzieli się na: prawda i gów.no
                      prawda.
                      • Gość: egon Re: nikt nie chciał tych mieszkań IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.08, 14:15
                        Obiecałem ci to masz
                        www.jacyna-witt.pl/index.php?m=blog&bm=4&bpm=7&blog=101&lg=1
    • Gość: ent Mieszkają w nich czy szybko sprzedali? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.08, 11:13
      Jeżeli w nich obecnie zamieszkują, to można uznać tę historię za
      pewnego rodzaju kombinację, na jaką zdecydowałoby się większość
      ludzi w podobnej sytuacji. Tak być nie powinno, ale realia są
      bezlitosne. Jeżeli jednak mieszkania zostały sprzedane, to oznacza,
      że urzędnicy w zakamuflowany sposób wyłudzili pod fałszywym
      pretekstem (potrzeb mieszkaniowych) publiczne pieniądze.
      • Gość: kiełbaska Re: Mieszkają w nich czy szybko sprzedali? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.08, 11:18
        To była taka 15.
        Ciekaw, czy dostali też po kiełbasce?
    • Gość: cichy Lisewski - żenada IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.08, 12:27
      nikt nie chciał tych mieszkań?. Gorszego bełkotu Lisewskiego nie
      słyszałem ale cóż, były pryncypał jest teraz zależny od Krzystka
      (Krzystek jest w Radzie Nadzorczej Portu gdzie pracuje Lisewski),
      więc nic dziwnego, że powie każdą bzdurę za 16 tys pensji co miesiąc.
      • beatrix13 Re: Lisewski - żenada 15.02.08, 20:31
        fakt, to był jeden z najgorszych wojewodów w historii Szczecina,
        AWS-owski,czyli z linii TKM
        • Gość: Obcy Re: Lisewski - żenada IP: *.chello.pl 15.02.08, 21:02
          Slchając dzisaj w radiu tego buca Jurka, to naprawdę paranoja. Jego
          tłumaczenie ,że on nie chciał tylko mu prawie na siłę dali? Ludzie
          czy potrzebny jest wam taki pseudo związkowiec? Kto go wybiera?
          • Gość: kiełbaska Re: Lisewski - żenada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.08, 21:13
            Kto wybiera?
            Te same bezmózgi co całą resztę tzw. władzy. Władzy nic nie jest
            dane raz na zawsze, więc sama musi brać. Trochę popije, poje, coś
            tam małego skręci i tyle jej. Kto by za to chciał coś robić? No,
            kto? Ja wiem, łatwo powiedzieć, ale robić ktoś musi. I dlatego są
            tacy co się poświęcą (nie tam zaraz co by świętymi mieli zostać, ale
            zawsze jakoś blisko tak) no więc są tacy co się poświęcą i my
            musimy na to oko przymknąć, bo kto będzie władzą, jak ich zabraknie?
            Ty? Ja? O nie to już lepiej niech będą oni i coś tam sobie wypiją,
            zjedzą, coś tam małego skręcą.
            A kiełbaska wypije herbatkę i też ma fajnie. Jak jakaś tam władza.
            Prawie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka