Dodaj do ulubionych

Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska gazuje

29.04.09, 19:27
stoczniowców!
Czy rację miał Jarek mówiąc gdzie i kto stoi tam gdzie stało
ZOMO ?!?! Metody POdobne, gazowani Ci sami!

www.dziennik.pl/polityka/article370526/Kongres_Tuska_w_oparach_gazu_lzawiacego.html
Obserwuj wątek
    • Gość: Kęs Re: Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska gazu IP: *.chello.pl 29.04.09, 19:31
      Gaz, gumowe kule i sikawki. Argumenty Tuska w dialogu społecznym.
      • rewers10 Re: Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska gazu 29.04.09, 19:39
        chichot historii
      • prawdziwy-partyzant Re: Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska gazu 29.04.09, 19:39
        www.youtube.com/watch?v=QJ1IeyeFZOw&feature=related
        Gaz gaz gaz gaz gaz gaz, gaz na ulicach
        Gaz gaz gaz gaz gaz gaz, gaz na ulicach
        Gaz gaz gaz gaz gaz gaz, gaz na ulicach
        Gaz gaz gaz gaz gaz gaz, gaz na ulicach

        Widziałem na ulicy gaz
        Gaz gaz, gaz na ulicach
        Widziałem na ulicy gaz
        Gaz gaz, gaz na ulicach
        Na ulicach Babilonu gaz
        Gaz gaz, gaz na ulicach
        Na ulicach Babilonu gaz
        Gaz gaz, gaz na ulicach

        Gaz gaz gaz gaz gaz gaz, gaz na ulicach
        Gaz gaz gaz gaz gaz gaz, gaz na ulicach
        Gaz gaz gaz gaz gaz gaz, gaz na ulicach
        Gaz gaz gaz gaz gaz gaz, gaz na ulicach
        Gaz gaz gaz gaz gaz gaz, gaz na ulicach

        Uwaga, na ulicy gaz
        Gaz gaz, gaz na ulicach
        Uwaga, na ulicy gaz
        Gaz gaz, gaz na ulicach
        Uważaj, na ulicy gaz
        Gaz gaz, gaz na ulicach
        gaz gaz gaz gaz gaz gaz gaz gaz gaz gaz gaz gaz...

        Gaz gaz gaz gaz gaz gaz, gaz na ulicach | 12x
    • Gość: Vox Wolności Gdańscy stoczniowcy walczą o swoją stocznię... IP: *.chello.pl 29.04.09, 19:42
      a Mietki Jurki i inni niezbędni ze Szczecina siedzą na dupie.
      Niech siedzą dalej.
      Przebudzenie będzie gorzkie.
      Przez kilkadziesiąt lat stoczniowcy powinni się chyba nauczyć, że
      ich jedyną siłą jest walnięcie pięścią w stół.
    • prawdziwy-partyzant Re: Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska gazu 29.04.09, 20:18
      w imię POlityki miłości Tusk użył gazu pieprzowego, ludzki pan -
      mógł rozkazać siekać z AK47...
      • Gość: ZED [...] IP: *.ipspace.xilinx.com 29.04.09, 23:50
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: Plazzek Czemu ZED wycięty? IP: 195.72.91.* 30.04.09, 11:47
        Wcale tak mocno nie bluzgał!
        • Gość: ZED Re: Czemu ZED wycięty? IP: *.mysmart.ie 30.04.09, 13:15
          widac urazilem uczucia partyzanta. chlopiec jest delikatny, wiec to
          bardzo mozliwe.

          ale jak on obraza zmarlych, dzieci z zespolem downa i wchodzi w inne
          drastyczne i chamskie przypadki to moze sobie pisac. takie prawo
          pokrzywionych.
        • lech.niedzielski Re: Czemu ZED wycięty? 30.04.09, 15:02
          Gość portalu: Plazzek napisał(a):

          > Wcale tak mocno nie bluzgał!
          !
    • prawdziwy-partyzant dwch stocyniowcw na OIOMie !!!! 29.04.09, 21:14
      Precz z PO!!!!
    • Gość: stoczniowiec 10 rannych stoczniowców!!!! IP: 94.229.69.* 29.04.09, 21:26
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=70&w=94683780
      PO=GESTAPO!!!
      • Gość: Foxterier Cyklon B IP: *.chello.pl 29.04.09, 21:35
        Schetyna kupił od Bundeswehry specjalny GAZ , który użył jako pierwszy przeciwko
        Polakom.
        Podobno w szpitalu znajduje się ok 17 osób i kilka jest na ojomie.
        Sprawa jest bardziej poważna.
        Nowak drwi ze stoczniowców.

        m.onet.pl/_m/42ad1bf830cf12547be4008999e055fb,21,1.jpg
    • Gość: lurex panie pielęgniarki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.09, 22:49
      jak panie pielęgniarki dostały lekko czerstwe bułeczki na śniadanie
      gdy okupowały kancelarię premiera Kaczyńskiego do tedia wyły że
      metody faszystowskie w totalitarnym kraju. A jak Tusk i PO wali
      gazem po stoczniowcach to jakoś te media takie soft :(((((
    • piotr33k2 Re: Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska gazu 30.04.09, 00:07
      czy jakby chcieli zaatakowac pałac prezydenta za to że przez dwa
      lata z premedytacją zaniechał z bratem mozliwosci naprawde
      uratowania stoczni a nie pałac kultury policja też nie powinna
      interweniowac?, he he, a tak w ogóle to brawo policja bo wreszcie
      ktoś odważny postawił tame tym wiecznym ulicznym burdom ,normalni
      ludzie i mieszkancy warszawy mają juz dosc tej propisowkiej
      związkowej chuliganeri , he he.
      • andreas.007 Re: Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska gazu 30.04.09, 01:02
        nareszcie masz racje...
        nareszcie policja poczuła sie jak milicja,
        a Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska
        pokazała gdzie kto stoi...

        Tak, chichot historii,
        jak wiele sie musiało zmienić
        żeby nic sie nie zmieniło!
        • Gość: as Do Polaków gazem , POlityka miłości IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.04.09, 07:18
          znowu PO dało materiał do spotu.
          • lech.niedzielski Re: Solidaruchy mają to o co "walczyli" ! 30.04.09, 08:19
            I leję się ze sobą.
            Tyż piknie.
            • jack_sparrow_pl Re: Solidaruchy mają to o co "walczyli" ! 30.04.09, 08:30
              że zacytuję:
              "ale nikt już nie mógł rozpoznać, kto jest kim”.
    • as9943 Kim byl ojciec hibner piekny zyciorys 30.04.09, 08:31
    • Gość: epik Re: Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska gazu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.09, 08:40
      Jakoś w meidach cicho a i media zagraniczne nie piszą o łamaniu
      demokracjiw Polsce.Przypomnijcie sobie co wyprawiały media jak
      rządził PIS i mamy jasna odpowiedź kto rządzi teraz Polską
      • jack_sparrow_pl Re: Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska gazu 30.04.09, 08:43
        media ?
        • plazzek Re: Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska gazu 30.04.09, 09:40
          Media też.
    • Gość: Szchetyna czy to prawda, że IP: *.chello.pl 30.04.09, 08:47
      Tusk patrząc z okna na manifestację krzyczał do telefonu "więcej
      czadu!!!"
      Ciekawe z kim rozmawiał...
      • as9943 Czy pielegniarki maja lepiej 30.04.09, 08:58
        chyba tak bo nie protestuja.
    • levy A dlaczego kolejarze nie dostali wpie.dol? 30.04.09, 09:09
      Ich protest był przed stoczniowcami.
      Odpowiadam - bo protestowali spokojnie i nie robili burd. A jeśli
      ktoś przekracza granicę i zaczyna rozwalać wszystko wokół to staje
      się bandą troglodytów. Z takikmi się nie rozmawia tylko wpier.ala
      ile wlezie i patrzy się czy równo puchnie.

      Czy dla kiboli robiących rozpierduchę na stadionie też jesteś tak
      wyrozumiały? A metody działania u jednych i drugich takie same.
      • Gość: dziki Re: A dlaczego kolejarze nie dostali wpie.dol? IP: *.chello.pl 30.04.09, 10:06
        Bo Polskie Koleje Państwowe maja przejąć koleje niemckie tez państwowe mocno
        dotowane przez Angele. . I związkowcy dostana hajs.
        Na razie Grad dał im suwenir do czasu rozwiązania.
        • levy Re: A dlaczego kolejarze nie dostali wpie.dol? 30.04.09, 10:44
          Gość portalu: dziki napisał(a):
          > Bo Polskie Koleje Państwowe maja przejąć koleje niemckie


          NO COŚ TY??!! Deutsche Bahn będzie w rękach PKP??!! A skąd kasa na
          to? ;)

          Czy może chciałeś napisać, że "PKP mają zostać przejęte
          przez koleje niemieckie"?

          I wg mnie gdyby jakiś kolejarski związkowy bonzo przyzwolił na
          zadymy to kolejarze zrobiliby to samo co stoczniowcy. Ale może była
          taka umowa - skoro dziś dymią stoczniowcy to kolejarze odpuszczają?
          Następni będą górnicy.
          • lech.niedzielski Re: Solidaruchy mają to o co "walczyli" ! 30.04.09, 10:52
            Przy pomocy Ceśka Kiscaka, któren jeim podarował tygo kapitalizma.
            No to majom co kcieli.
    • Gość: Plazzek Zakazane piosenki a la Waltz IP: 195.72.91.* 30.04.09, 15:31
      Pani prezydwt miasta stołecznego nie zgodziła się na imprezę pt.
      wspólne śpiewanie polskich pieśni patriotycznych 2 maja na placu
      zamkowym.

      Czemu?

      A bo to pisofile zorganizowały. Bądź POsłuszny władzy, bo POżałujesz!
      Nie będzie pisiak pluł nam w twarz i dzieci nam tumanił
      patriotyzmem, hehe.
    • Gość: p-p POlicja oznjamiła: IP: 94.254.151.* 30.04.09, 20:14
      to nie gaz, pałki, kule gumowe i armatki wodne raniły stoczniowców...

      to najzwyczajniej palone opony i nierówne chodniki...

      a lemigingi łykają...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka