prawdziwy-partyzant 29.04.09, 19:27 stoczniowców! Czy rację miał Jarek mówiąc gdzie i kto stoi tam gdzie stało ZOMO ?!?! Metody POdobne, gazowani Ci sami! www.dziennik.pl/polityka/article370526/Kongres_Tuska_w_oparach_gazu_lzawiacego.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kęs Re: Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska gazu IP: *.chello.pl 29.04.09, 19:31 Gaz, gumowe kule i sikawki. Argumenty Tuska w dialogu społecznym. Odpowiedz Link Zgłoś
rewers10 Re: Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska gazu 29.04.09, 19:39 chichot historii Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-partyzant Re: Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska gazu 29.04.09, 19:39 www.youtube.com/watch?v=QJ1IeyeFZOw&feature=related Gaz gaz gaz gaz gaz gaz, gaz na ulicach Gaz gaz gaz gaz gaz gaz, gaz na ulicach Gaz gaz gaz gaz gaz gaz, gaz na ulicach Gaz gaz gaz gaz gaz gaz, gaz na ulicach Widziałem na ulicy gaz Gaz gaz, gaz na ulicach Widziałem na ulicy gaz Gaz gaz, gaz na ulicach Na ulicach Babilonu gaz Gaz gaz, gaz na ulicach Na ulicach Babilonu gaz Gaz gaz, gaz na ulicach Gaz gaz gaz gaz gaz gaz, gaz na ulicach Gaz gaz gaz gaz gaz gaz, gaz na ulicach Gaz gaz gaz gaz gaz gaz, gaz na ulicach Gaz gaz gaz gaz gaz gaz, gaz na ulicach Gaz gaz gaz gaz gaz gaz, gaz na ulicach Uwaga, na ulicy gaz Gaz gaz, gaz na ulicach Uwaga, na ulicy gaz Gaz gaz, gaz na ulicach Uważaj, na ulicy gaz Gaz gaz, gaz na ulicach gaz gaz gaz gaz gaz gaz gaz gaz gaz gaz gaz gaz... Gaz gaz gaz gaz gaz gaz, gaz na ulicach | 12x Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vox Wolności Gdańscy stoczniowcy walczą o swoją stocznię... IP: *.chello.pl 29.04.09, 19:42 a Mietki Jurki i inni niezbędni ze Szczecina siedzą na dupie. Niech siedzą dalej. Przebudzenie będzie gorzkie. Przez kilkadziesiąt lat stoczniowcy powinni się chyba nauczyć, że ich jedyną siłą jest walnięcie pięścią w stół. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-partyzant Re: Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska gazu 29.04.09, 20:18 w imię POlityki miłości Tusk użył gazu pieprzowego, ludzki pan - mógł rozkazać siekać z AK47... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZED [...] IP: *.ipspace.xilinx.com 29.04.09, 23:50 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Plazzek Czemu ZED wycięty? IP: 195.72.91.* 30.04.09, 11:47 Wcale tak mocno nie bluzgał! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZED Re: Czemu ZED wycięty? IP: *.mysmart.ie 30.04.09, 13:15 widac urazilem uczucia partyzanta. chlopiec jest delikatny, wiec to bardzo mozliwe. ale jak on obraza zmarlych, dzieci z zespolem downa i wchodzi w inne drastyczne i chamskie przypadki to moze sobie pisac. takie prawo pokrzywionych. Odpowiedz Link Zgłoś
lech.niedzielski Re: Czemu ZED wycięty? 30.04.09, 15:02 Gość portalu: Plazzek napisał(a): > Wcale tak mocno nie bluzgał! ! Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-partyzant dwch stocyniowcw na OIOMie !!!! 29.04.09, 21:14 Precz z PO!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stoczniowiec 10 rannych stoczniowców!!!! IP: 94.229.69.* 29.04.09, 21:26 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=70&w=94683780 PO=GESTAPO!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Foxterier Cyklon B IP: *.chello.pl 29.04.09, 21:35 Schetyna kupił od Bundeswehry specjalny GAZ , który użył jako pierwszy przeciwko Polakom. Podobno w szpitalu znajduje się ok 17 osób i kilka jest na ojomie. Sprawa jest bardziej poważna. Nowak drwi ze stoczniowców. m.onet.pl/_m/42ad1bf830cf12547be4008999e055fb,21,1.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lurex panie pielęgniarki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.09, 22:49 jak panie pielęgniarki dostały lekko czerstwe bułeczki na śniadanie gdy okupowały kancelarię premiera Kaczyńskiego do tedia wyły że metody faszystowskie w totalitarnym kraju. A jak Tusk i PO wali gazem po stoczniowcach to jakoś te media takie soft :((((( Odpowiedz Link Zgłoś
piotr33k2 Re: Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska gazu 30.04.09, 00:07 czy jakby chcieli zaatakowac pałac prezydenta za to że przez dwa lata z premedytacją zaniechał z bratem mozliwosci naprawde uratowania stoczni a nie pałac kultury policja też nie powinna interweniowac?, he he, a tak w ogóle to brawo policja bo wreszcie ktoś odważny postawił tame tym wiecznym ulicznym burdom ,normalni ludzie i mieszkancy warszawy mają juz dosc tej propisowkiej związkowej chuliganeri , he he. Odpowiedz Link Zgłoś
andreas.007 Re: Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska gazu 30.04.09, 01:02 nareszcie masz racje... nareszcie policja poczuła sie jak milicja, a Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska pokazała gdzie kto stoi... Tak, chichot historii, jak wiele sie musiało zmienić żeby nic sie nie zmieniło! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Do Polaków gazem , POlityka miłości IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.04.09, 07:18 znowu PO dało materiał do spotu. Odpowiedz Link Zgłoś
lech.niedzielski Re: Solidaruchy mają to o co "walczyli" ! 30.04.09, 08:19 I leję się ze sobą. Tyż piknie. Odpowiedz Link Zgłoś
jack_sparrow_pl Re: Solidaruchy mają to o co "walczyli" ! 30.04.09, 08:30 że zacytuję: "ale nikt już nie mógł rozpoznać, kto jest kim”. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: epik Re: Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska gazu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.09, 08:40 Jakoś w meidach cicho a i media zagraniczne nie piszą o łamaniu demokracjiw Polsce.Przypomnijcie sobie co wyprawiały media jak rządził PIS i mamy jasna odpowiedź kto rządzi teraz Polską Odpowiedz Link Zgłoś
jack_sparrow_pl Re: Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska gazu 30.04.09, 08:43 media ? Odpowiedz Link Zgłoś
plazzek Re: Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska gazu 30.04.09, 09:40 Media też. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szchetyna czy to prawda, że IP: *.chello.pl 30.04.09, 08:47 Tusk patrząc z okna na manifestację krzyczał do telefonu "więcej czadu!!!" Ciekawe z kim rozmawiał... Odpowiedz Link Zgłoś
as9943 Czy pielegniarki maja lepiej 30.04.09, 08:58 chyba tak bo nie protestuja. Odpowiedz Link Zgłoś
levy A dlaczego kolejarze nie dostali wpie.dol? 30.04.09, 09:09 Ich protest był przed stoczniowcami. Odpowiadam - bo protestowali spokojnie i nie robili burd. A jeśli ktoś przekracza granicę i zaczyna rozwalać wszystko wokół to staje się bandą troglodytów. Z takikmi się nie rozmawia tylko wpier.ala ile wlezie i patrzy się czy równo puchnie. Czy dla kiboli robiących rozpierduchę na stadionie też jesteś tak wyrozumiały? A metody działania u jednych i drugich takie same. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziki Re: A dlaczego kolejarze nie dostali wpie.dol? IP: *.chello.pl 30.04.09, 10:06 Bo Polskie Koleje Państwowe maja przejąć koleje niemckie tez państwowe mocno dotowane przez Angele. . I związkowcy dostana hajs. Na razie Grad dał im suwenir do czasu rozwiązania. Odpowiedz Link Zgłoś
levy Re: A dlaczego kolejarze nie dostali wpie.dol? 30.04.09, 10:44 Gość portalu: dziki napisał(a): > Bo Polskie Koleje Państwowe maja przejąć koleje niemckie NO COŚ TY??!! Deutsche Bahn będzie w rękach PKP??!! A skąd kasa na to? ;) Czy może chciałeś napisać, że "PKP mają zostać przejęte przez koleje niemieckie"? I wg mnie gdyby jakiś kolejarski związkowy bonzo przyzwolił na zadymy to kolejarze zrobiliby to samo co stoczniowcy. Ale może była taka umowa - skoro dziś dymią stoczniowcy to kolejarze odpuszczają? Następni będą górnicy. Odpowiedz Link Zgłoś
lech.niedzielski Re: Solidaruchy mają to o co "walczyli" ! 30.04.09, 10:52 Przy pomocy Ceśka Kiscaka, któren jeim podarował tygo kapitalizma. No to majom co kcieli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Plazzek Zakazane piosenki a la Waltz IP: 195.72.91.* 30.04.09, 15:31 Pani prezydwt miasta stołecznego nie zgodziła się na imprezę pt. wspólne śpiewanie polskich pieśni patriotycznych 2 maja na placu zamkowym. Czemu? A bo to pisofile zorganizowały. Bądź POsłuszny władzy, bo POżałujesz! Nie będzie pisiak pluł nam w twarz i dzieci nam tumanił patriotyzmem, hehe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: p-p POlicja oznjamiła: IP: 94.254.151.* 30.04.09, 20:14 to nie gaz, pałki, kule gumowe i armatki wodne raniły stoczniowców... to najzwyczajniej palone opony i nierówne chodniki... a lemigingi łykają... Odpowiedz Link Zgłoś