clevland
19.04.11, 11:08
Na odcinku od ul. Konopnickiej do ul. Sienkiewicza położono już asfalt, chodniki są skończone.
Ruchu samochodowego nadal nie puszczają.
Nikt nawet nie wie kiedy to zrobią.
Mieszkańcy nie mają jak dojechać, ponieważ boczne uliczki są pozamykane.
O sklepikarzach nikt nawet nie myśli.
Niech płacą podatki...