Dodaj do ulubionych

ul.Mickiewicza-odnowiony odcinek wciąż zamknięty !

19.04.11, 11:08
Na odcinku od ul. Konopnickiej do ul. Sienkiewicza położono już asfalt, chodniki są skończone.
Ruchu samochodowego nadal nie puszczają.
Nikt nawet nie wie kiedy to zrobią.

Mieszkańcy nie mają jak dojechać, ponieważ boczne uliczki są pozamykane.
O sklepikarzach nikt nawet nie myśli.
Niech płacą podatki...

Obserwuj wątek
    • tryg.sk11 Re: ul.Mickiewicza-odnowiony odcinek wciąż zamkni 19.04.11, 11:37
      Bo jeszcze słoń nie przeszedł tamtędy żeby przetestować nawierzchnię.
      • clevland Re: ul.Mickiewicza-odnowiony odcinek wciąż zamkni 19.04.11, 12:23
        To na słonia z Afryki trzeba czekać?
        To może do następnej zimy dadzą radę...
    • usergazety Re: ul.Mickiewicza-odnowiony odcinek wciąż zamkni 19.04.11, 12:26
      Odbiór miał być 15 kwietnia. Jak widać nie spieszą się... nic nowego.
      • clevland Re: ul.Mickiewicza-odnowiony odcinek wciąż zamkni 19.04.11, 13:45
        Tuż przed skrzyżowaniem z Sienkiewicza, na Mickiewicza nie wylano asfaltu.
        Tak zostawili i chyba tak ma być nadal?

        15 kwietnia?
        Ulica jest wykończona, ale coś stoi na przeszkodzie.

        Będzie pewnie tak samo jak kawałek za ZUS-em (przed konopnickiej).
        Zostawili rozkopany odcinek na całą zimę i mieli mieszkańców gdzieś....

        • usergazety Re: ul.Mickiewicza-odnowiony odcinek wciąż zamkni 19.04.11, 14:05
          Też na to zwróciłem uwagę i w odpowiednim wątku poinformowałem co następuje.
          forum.gazeta.pl/forum/w,71,124311646,,Informacja_w_sprawie_Mickiewicza.html?v=2
          • usergazety Re: ul.Mickiewicza-odnowiony odcinek wciąż zamkni 19.04.11, 14:06
            A informacja z dzisiaj (od MZD) jest taka, że ulicę otworzą w czwartek. Przez Sienkiewicza będzie przejazd tylko na Wielkanoc (po tych dziurach) - później już zamknięte aż do zakończenia prac przy Mickiewicza.
            • clevland Re: ul.Mickiewicza-odnowiony odcinek wciąż zamkni 19.04.11, 15:49
              A czym oni motywują odcięcie dojazdu do Sienkiewicza ?

              Na złość komuś robią czy jak?
              • nika_j Re: ul.Mickiewicza-odnowiony odcinek wciąż zamkni 19.04.11, 15:53
                Zapewne tym, że rozwalą teraz samą ulicę Sienkiewicza razem z dalszym kawałkiem Mickiewicza, więc dojazd i tak będzie zbędny.
                • usergazety Re: ul.Mickiewicza-odnowiony odcinek wciąż zamkni 19.04.11, 16:59
                  Dokładnie. Odciąć strategiczne skrzyżowanie Bydgoskiego.
                • usergazety Re: ul.Mickiewicza-odnowiony odcinek wciąż zamkni 19.04.11, 20:33
                  Tylko tak szczerze - jakby ktoś pomyślał, to można by zostawić to skrzyżowanie na sam koniec. Iść od Reja w stronę Sienkiewicza - i na sam koniec rozebrać i szybko zrobić co trzeba w tym miejscu, a nie rozbierać teraz i czekać do września (2011r.?).
    • maly_rzadzi_wiekszym Re: ul.Mickiewicza-odnowiony odcinek wciąż zamkni 19.04.11, 17:20
      ulica jest zamknięta, bo jeszcze Zaleski i Glonek nie przecinali wstegi na jej otwarcie.
      Jak znajda czas na uroczyste oddanie wyremontowanej ulicy, to bedzie można puścić ruch.
    • usergazety ZMIANA PLANÓW 21.04.11, 12:47
      MZD zaktualizowało plan działania.
      Odcinek od Klonowica do Sienkiewicza będzie zamknięty cały czas mimo, że jest zrobiony.

      Właśnie postawili znaki i barykady przy Klonowica.
      • usergazety Re: 21.04.11, 14:55
        No i po kolejnej interwencji w nadzorze stwierdzili, że jednak posprzątają i otworzą, ale z barykadą przy Sienkiewicza a nie Klonowica.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka