28.06.04, 10:15
studia.interia.pl/id/pw/pc/www/art/wart2&art_id=9209&punkt_startowy_art=0
Ponad sto egzotycznych motyli można oglądać w pierwszej w Polsce motylarni,
którą w piątek otwarto w poznańskim Ogrodzie Zoologicznym. Motylarnia
powstała w zaadoptowanym pomieszczeniu po barze "Perkoz". Kosztem 30 tys.
złotych na powierzchni 160 m2 przygotowano fragment puszczy tropikalnej.

To moja propozycja zagospodarowania Jordanek. Dookola park z trawka jak na
polu golfowym i drzewkami iglastymi ;)
Obserwuj wątek
    • sdb Re: Jordanki 28.06.04, 10:23
      bardziej oryginalne niz multikino i aquapark, pewnie i tańsze a z pewnoscia
      zacniejsze, moze obopolne korzysci wyciagna z tego wlasciciele obiektu jak i
      biolodzy z UMK, zagladac beda tam wycieczki szkolne a takze indywidualni
      turysci. wg mnie niewatpliwa atrakcja i murowany sukces.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka