Dodaj do ulubionych

ANWIL WIECZNIE DRUGI!!

IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 21.05.01, 07:21
ANWIL BĘDZIE MISTRZEM, GDY ZAMIENI SWÓJ "KURNIK" NA NORMALNĄ HALĘ, A JEGO
KIBICE NAUCZĄ SIĘ KULTURALNEGO DOPINGU.
Obserwuj wątek
    • Gość: wroclawi Re: ANWIL WIECZNIE DRUGI!! IP: 213.195.155.* 22.05.01, 23:43
      ciekwe czemu na forum nie ma wloclawka... moze zglosimy ta miescine ?

      16:0
      • Gość: bik Re: ANWIL WIECZNIE DRUGI!! IP: *.krosno-podwale.sdi.tpnet.pl 08.07.01, 14:48
        wszystkiego najlepszego dla ANWILu(hhhiiii)
        kiedy wy zmadrzejecie przeciez mistrza polski wy nigdy nie bedziecie mieli.
        a od Wrocka. mozecie sie bardzo duzo nauczyc
        to nie jest sarkazm tylko fakty::)))))
        za rok znow drugie miejsce-mozecie sie juz CIESZYC
        VIVA SLASK!!!
    • Gość: grabarz Re: ANWIL WIECZNIE DRUGI!! IP: *.wloclawek.cvx.ppp.tpnet.pl 10.07.01, 18:12
      Anwil i tak będzie mistrzem Bo Zepter ma kłopoty/
    • Gość: Kate Re: ANWIL WIECZNIE DRUGI!! IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 13.07.01, 18:31
      Uważam, że hala Anwilu jest wspaniała: te wysokie trybuny onieśmielają
      przeciwników.Według mnie główny problem tkwi w psychice koszykarzy, którzy w
      ostatnich minutach zatracają zdolność myślenia i seriami popełniają błędy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka