Gość: Mikser IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 21.05.01, 07:21 ANWIL BĘDZIE MISTRZEM, GDY ZAMIENI SWÓJ "KURNIK" NA NORMALNĄ HALĘ, A JEGO KIBICE NAUCZĄ SIĘ KULTURALNEGO DOPINGU. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wroclawi Re: ANWIL WIECZNIE DRUGI!! IP: 213.195.155.* 22.05.01, 23:43 ciekwe czemu na forum nie ma wloclawka... moze zglosimy ta miescine ? 16:0 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bik Re: ANWIL WIECZNIE DRUGI!! IP: *.krosno-podwale.sdi.tpnet.pl 08.07.01, 14:48 wszystkiego najlepszego dla ANWILu(hhhiiii) kiedy wy zmadrzejecie przeciez mistrza polski wy nigdy nie bedziecie mieli. a od Wrocka. mozecie sie bardzo duzo nauczyc to nie jest sarkazm tylko fakty::))))) za rok znow drugie miejsce-mozecie sie juz CIESZYC VIVA SLASK!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grabarz Re: ANWIL WIECZNIE DRUGI!! IP: *.wloclawek.cvx.ppp.tpnet.pl 10.07.01, 18:12 Anwil i tak będzie mistrzem Bo Zepter ma kłopoty/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kate Re: ANWIL WIECZNIE DRUGI!! IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 13.07.01, 18:31 Uważam, że hala Anwilu jest wspaniała: te wysokie trybuny onieśmielają przeciwników.Według mnie główny problem tkwi w psychice koszykarzy, którzy w ostatnich minutach zatracają zdolność myślenia i seriami popełniają błędy. Odpowiedz Link Zgłoś