Dodaj do ulubionych

Kto ma net w Petrusie ?

27.09.04, 09:12
Myślę,żeby sobie założyc net przez kablówkę w Petrusie. Kto z was juz
korzysta ? Zadowoleni jesteście. Doradźcie mi prosze !
Obserwuj wątek
    • Gość: Mrozek Nie rób tego... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.04, 12:19
      Podpisujesz umowę na 18 miesięcy a prędkość przesyłu danych określa umowa
      na: "do 192k". 192k to i tak niewiele a przecież zgodnie z tym zapisem może być
      znacznie wolniej!

      Półtora roku to strasznie długo i wiele fajnych ofert może Ci przelecieć obok
      nosa.

      PZDR
      • Gość: Ja Re: Nie rób tego... IP: *.petrus.com.pl 27.09.04, 22:13
        Chyba że mas ztylko taką możliwość taj jak ja a chcesz miec dostep do netu. Ja
        nie mam tel stacjonarnego mieszkam w takim położeniu że radiowe tez odpada .
        Wolno czasami strasznie ale zawsze coś niz nic a 18 m-cy szybko mija
        • katee1 Re: Nie rób tego... 28.09.04, 10:44
          a radiowe jest lepsze ?
      • Gość: DRaco Re: Nie rób tego... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.09.04, 10:51
        Ja mam jest OK, jak nie ma innej mozliwosci (a raczej nie ma :) ) to bierz
        • katee1 ... 28.09.04, 13:26
          sprawdzałam radiowe air.net i jest duzo droższe.... ok 240 zł za osprzet
          instalacyjny... w Petrusie tylko 60 zł miesiecznie... zbija mi ta długa umowa...
    • ahnija Re: Kto ma net w Petrusie ? 28.09.04, 13:43
      Ja mam radiowy z Fast Netu, jest super! Co prawda instalacja była droga, ale
      teraz podwyższyli transfer,nie zmieniając ceny i ja jestem bardzo zadowolona.Zaś
      co do Petrusa, to wiem, że trzeba mieć jeszcze wykupiony najdroższy pakiet
      telewizyjny,czyli to razem trochę kosztuje..
      Lecz decyzja i tak do Ciebie należy

      Dobrego wyboru życzę:)
      • Gość: lolkoko Re: Kto ma net w Petrusie ? IP: *.petrus.com.pl 28.09.04, 15:12
        Wcale nie trzeba mieć najdrożsgo pakietu, a prądkość nie jest do 192 kbps,
        tylko od 128, a w praktyce dochodzi u mnie do 24 przy ściąganiu, na starcie
        czasem od razu jest 90 -100 ściągnięte
        • katee1 Re: Kto ma net w Petrusie ? 29.09.04, 12:07
          Trzeba miec pakiet za 26 zł. Chyba ,ze cos sie zmieniło ?
          • Gość: rob Re: Kto ma net w Petrusie ? IP: 212.160.87.* 29.09.04, 12:34
            Min pakiet to za 33 zł.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka