Gość: toruńczyk
IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.*
08.11.04, 22:15
Byłem wczoraj na lotnisku w Bydgoszczy. Bilet do Londynu tanimi liniami
kosztuje 200 złotych. Z Torunia do Bydgoszczy przecież kurzy skok. Zachęcam
więc do wojaży tym bardziej, że Terminal prezentuje sie okazale.Możę nasze
lotnisko też doczeka sie takiej ekspansji. Szkoda, że nic sie na ten temat
nie mówi i niewiele robi!?