Dodaj do ulubionych

Lotnisko w Bydgoszczy robi wrażenie.

IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 08.11.04, 22:15
Byłem wczoraj na lotnisku w Bydgoszczy. Bilet do Londynu tanimi liniami
kosztuje 200 złotych. Z Torunia do Bydgoszczy przecież kurzy skok. Zachęcam
więc do wojaży tym bardziej, że Terminal prezentuje sie okazale.Możę nasze
lotnisko też doczeka sie takiej ekspansji. Szkoda, że nic sie na ten temat
nie mówi i niewiele robi!?
Obserwuj wątek
    • babbik Pamietajmy, ze to juz 3 próba uruchomienia lotnisk 08.11.04, 22:18
      no i brawo! oby tym razem lotniska nie zlikwidowano, jak zrobiono to juz
      dwukrotnie, w pare lat po otwarciu w 1930 i 1965 roku - z racji braku ruchu.

      Pamietajmy, ze to juz 3 próba uruchomienia lotniska.
      • Gość: bleee Re: Pamietajmy, ze to juz 3 próba uruchomienia lo IP: *.int.elnet.pl / 195.85.209.* 08.11.04, 22:21
        ooo, co za troska.... szkoda że kąśliwa :( No ale może kiedys skorzystasz...??
        • babbik Re: Pamietajmy, ze to juz 3 próba uruchomienia lo 08.11.04, 22:23
          mozliwe :-)
          • Gość: b3ut Re: Pamietajmy, ze to juz 3 próba uruchomienia lo IP: *.torun.mm.pl 08.11.04, 23:43
            czy każda dzielnica musi mieć swoje lotnisko?? Czy jak na brzezinie będą lądować
            jumbo jety to czy rubinkowo zachce mieć swoje?
    • Gość: maciej Re: Lotnisko w Bydgoszczy robi wrażenie. IP: *.int.elnet.pl / 195.85.209.* 09.11.04, 00:23
      Wrażenie będzie robić jak bedzie wiecej lotów. Mam nadzieję, że powoli wszystko
      rozwinie sie.
      ps. kiedys bylem na lotnisku w wilnie, tam byl taki sam marazm jak u nas
      obecnie, choc to lotnisko w stolicy!!!
      • Gość: caca tam byl taki sam marazm jak u nas obecnie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.04, 09:12
        Gość portalu: maciej napisał:
        > tam byl taki sam marazm jak u nas obecnie...

        Macieju! W Bydgoszczzy marazm? Inni ziomkwie cie zakrzycza :-)
        z jatrzacym leszkiem na czele.
        • Gość: maciej Re: tam byl taki sam marazm jak u nas obecnie... IP: *.int.elnet.pl / 195.85.209.* 09.11.04, 10:31
          Marazm w sensie lotow!!!Ale bedzie ich wiecej. Zupelnie nie rozumiem co
          niektorych. Przeciez lepiej jak to lotnisko w regionie bedzie miec wiecej
          polaczen. Blizej, szybciej i taniej.Jedno znajduje wytlumaczenie dla
          niektorych, nie beda korzystac bo ich nie stac i zżera ich zawiść.
          ps. odnosnie inwestycji spowolnienie w tym roku. Budżet miasta w tym roku na
          plusie jak malo które w Polsce. Trzeba jakos normalnie wydawac kase.Przyszly
          rok zapowiada sie rewelacyjnie.
          • Gość: nemo Re: no, dobra, a gdzie shuttle busy ? .. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.04, 15:38
            mam wrazenie, ze tak naprawde management tego lotniska nie jest za bardzo
            aktywny ..uwazam, ze powinny byc co najmniej 2 polaczenia typu shuttle ( do
            torunia i ina ) - moze nawet z innych kierunkow rowniez. korzystanie z BDG dla
            torunian nie jest zbyt dogodne : jezeli chodzi o dolot do w-wy i polaczenie
            dalej w swiat to pora jest niecywilizowana. gdyby byl shuttle bus to mozna sie
            ostatecznie o 5 rano rzucic do srodka i w polsennym stanie dojechac na BDG, ale
            samemu samochodem jest niekomfortowo .. z londynem tez tak sobie - oferta
            cenowa taka sama jak BA z w-wy, ale co sie zyska czasowo i kosztowo na
            krotszym dojedzie z T do BDG , to straci sie w UK - ze stanford do centrum
            miasta jest kawalek, trwa i kosztuje to drozej niz metrem z LHR.. no i traci
            sie mozliwosc pobuszowania w strefie wolnoclowej - bo tej ani stanford ani w
            BDG praktycznie nie ma.. krotko mowiac, na razie jest potencjal , ale trzeba
            cos z tym zrobic : lotnisko musi zachecic pasazerow spoza bydgoszczy rowniez -
            inaczej ten rozwoj bedzie sie slimaczyl - takie np shuttle, nie rozumiem
            dlaczego ich nie ma ..
      • Gość: xOLO Re: Wilno IP: *.uci.uni.torun.pl 09.11.04, 10:54
        Pamiętaj, że Litwa ma mniej mieszkańców niż Warszawa...
        • Gość: maciej Re: Wilno IP: *.int.elnet.pl / 195.85.209.* 09.11.04, 21:22
          Mieszkałem przez 4 dni w hotelu przy lotnisku. Nie porownuje tego z wawa tylko
          z bydgoszca. Dziennie chyba 7 samolotow, cos niesamowitego takie pustki!!!
          • Gość: Henek Re;SYF!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 00:06
            To jedyne słowo jakie przychodzi mi do głowy po bezposrednim kontakcie
            z "lotniskiem " w Bydgoszczy.
            Syf!
            • Gość: maciej Re: Re;SYF!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.int.elnet.pl / 195.85.209.* 10.11.04, 00:14
              Jaki Henek taki Syf!!
              ps. takich tam nie wpuszczaja!
              • Gość: zum Re: Re;SYF!!!!!!!!!!!!!!! IP: 158.75.13.* 10.11.04, 12:14
                Co to za lotnisko.Toruniacy beda tak czy owak jezdzic do Warszawy.A lotnisko w
                B-szczy tak i tak zamkna , bo nie bedzie chetnych do lotow.
                • Gość: maciej Re: Re;SYF!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.int.elnet.pl / 195.85.209.* 10.11.04, 12:28
                  Oczywistym jest, ze jezeli nie bedzie lotow w okreslonym kierunku to zapewne
                  toruniacy beda jezdzic do wawy. Jezeli natomist beda takowe i w porównywalnej
                  cenie, to tylko idioci beda jezdzic na okecie.
                  ps. cos mi sie wydaje, ze nie nalezysz ani do jednych ani do drugich, bo nie
                  stac ciebie na podroz samolotem.
    • Gość: pchoł Re: Lotnisko w Bydgoszczy robi wrażenie. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 12:32
      Dajcie już spokój z tymi opowieściami o bydgoskim lotnisku bo przypominają
      wrażenia pchły która była na krecie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka