Gość: acomitam Re: Partia Maryja ogłosiła program IP: *.bielsko.dialog.net.pl 15.05.05, 12:11 ach nareszcie w tym kraju zapłoną stosy i kto nie przyjmie wiary katolickiej to nie będzie Polakiem i zostanie spalony. Uważajcie młodzi, bo tylko trzy razy i to tylko skutecznie bedzie mogli sobie z żonką pociupciać aby zadość uczynić głupocie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mój Boże Kiedyś był proszek E i pomagał na wszystko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.05, 12:16 Boże uchroń Polskę przed Tymi Luźmi i Ich Programem. Mój program to 'TLIP' Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: daniel Re: Partia Maryja ogłosiła program IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.05, 12:16 Tak. I ekoMaybach dla Rydzyka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mini - str z rozkładanymi fotelami dla uprawiania nowej formy IP: *.lubin.dialog.net.pl 15.05.05, 12:19 .... / cenzura /. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sluchacz Re: Partia Maryja ogłosiła program IP: 151.80.11.* 15.05.05, 19:32 Ale po co powtarzac takie bzdury? Placi ktos za to? Czy moze z darmowej glupoty? Zapraszam na wybrane audycje Radia Maryja na szybkim serwerze: www.muzak.cristoforo.biz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: steńczyk Re: Przeczytajcie TO IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.05.05, 12:18 Ojczyzna.pl ODEZWA do Narodu Polskiego Ks. Prałata Henryka Jankowskiego Proboszcza Bazyliki p.w. Św. Brygidy w Gdańsku, z woli Prymasa Tysiąclecia - Stefana Kardynała Wyszyńskiego - kapelana Solidarności i z woli Jana Pawła II - Kapelana Honorowego Jego Świątobliwości Drodzy Rodacy! Umiłowani Bracia i Siostry! 2 kwietnia o godzinie 21.37 Roku Pańskiego 2005 - w czasie trwania Apelu Jasnogórskiego i w Wigilię Święta Miłosierdzia Bożego zmarł jakże bardzo ukochany przez Cały Naród Polski i przez cały Świat Ojciec Święty Jan Paweł II - nasz największy Rodak, największa i najbardziej niezawodna ostoja chrześcijaństwa przełomu Tysiącleci, największy autorytet moralny naszych czasów. Kilka dni wcześniej zmarł Edward Moskal - Prezes Kongresu Polonii Amerykańskiej, wielki przyjaciel Polski. Mamy rok 2005 - trudny rok wyboru nowego Prezydenta R.P., rok wyborów do Sejmu i Senatu, powołania nowego Rządu i rok głosowania w referendum nad sprawą przyjęcia lub odrzucenia konstytucji Unii Europejskiej, w której brakuje odniesienia do Boga i chrześcijańskich korzeni Europy. Ateiści, libertyni, liberałowie, masoni i postkomuniści zdominowali Europę i Polskę. Systematycznie niszczą niepotrzebny im Kościół Rzymsko - Katolicki. Każdy prawdziwy, rzetelny katolik świadomy swego miejsca wobec Boga, wobec drugiego człowieka, wobec swojej Ojczyzny i wobec swego środowiska - to ich wróg. Planowo niszczą więzy rodzinne i poczucie patriotyzmu. Dużą część naszego społeczeństwa zepchnęli na margines życia, pozbawiając pracy, domów, mieszkań, możliwości kształcenia i korzystania z dóbr kultury. Trwa planowa produkcja bezrobotnych i bezdomnych niewolników ekonomicznych bez środków do życia. Miliony dzieci, kobiet i mężczyzn, emerytów, rencistów - żyje w skrajnej nędzy, poniżej minimum biologicznego. Pozostali - w obawie przed losem tych nieszczęśników -w rytm niewolniczej pracy, od rana do nocy - gonią za pieniądzem. Jedynym Bożkiem staje się Mamona. W przewrotny sposób ludzie, partyjne kliki spod znaku SLD, czy Platformy Obywatelskiej działają jak masoni. Wykorzystując media sterowane przez Adama Michnika i Jerzego Urbana oraz media uzależnione w 100% od kapitału zagranicznego, a nawet wykorzystując prostactwo i prymitywizm ludzi władzy - atakują Kościół Katolicki, ludzi i instytucje z nim związane, atakują religię, księży i chrześcijańskie wartości moralne. Jednocześnie świadomie i celowo propagują narkomanię, alkoholizm, rozpustę, aborcję, pogardę dla wartości narodowych i chrześcijańskich, dla europejskich norm kultury opartej na klasycznych wzorcach greckich, rzymskich, chrześcijańskich, wreszcie - zbrodniczo propagują masową eutanazję. Quo vadis? Dokąd idziesz świecie współczesny, świecie bez Boga, bez Kościoła, bez religii, bez Ojczyzny, bez honoru, bez norm moralnych. Świecie ateistów i masonów! Dokąd idziesz świecie z kultem siły, przemocy i pieniądza? Odpowiedź jest tylko jedna. Taki świat zmierza ku zagładzie!!! Jako Polak, Kapelan Honorowy Jana Pawła II i Kapelan "Solidarności" pytam: czy tak być musi? Czy o to walczyliśmy w 1980r. i 1989r.? Czy o to walczyliśmy również w latach 1956, 1970, 1976? Czy po to ginęły od kul tysiące patriotów polskich na rozkazy moskiewskich zbrodniarzy komunistycznych wykonywane rękami ich polskich służalców spod znaku PZPR, UB, SB? Czy od 1989 r. samozwańcza elita polityczna sprawuje władzę naprawdę w imieniu i na rzecz Polaków? Co zrobili dla Polski ci, którzy zastąpili po 1989 r. komunistów z PZPR? Nowe elity polityczne podzieliły się po połowie z komunistami majątkiem wypracowanym przez wieki przez Naród Polski. Dzisiaj gospodarka, aparat państwowy, prasa, radio i telewizja są w rękach byłych komunistów z PZPR, którzy przechrzcili się na SLD Millera i Oleksego, Socjaldemokrację byłego Marszałka Sejmu - Borowskiego, Unię Pracy wicepremier Jarugi-Nowackiej, a w drugiej połowie są w rękach byłej tzw. opozycji okrągłostołowej. Opozycji reglamentowanej i limitowanej, która paktowała z komunistami, jak podzielić Ojczyznę między siebie kosztem 10 milionów uczciwych członków "Solidarności" i ich rodzin, kosztem całego Narodu. Rodacy! Po 15 latach rzucania Was na kolana i wtrącania do śmietnika historii nie powinniście już więcej głosować na tych samych ludzi, którzy najpierw tworzyli KOR, czyli Komitet Obrony Robotników (a z "obroną robotników" mieli tyle wspólnego, ile tańcząca baletnica ma wspólnego z pracującym górnikiem lub hutnikiem), a następnie przed kolejnymi wyborami parlamentarnymi zmieniali nazwę swej partii - na Unię Demokratyczną, Kongres Liberalno - Demokratyczny, Unię Wolności, Partię Konserwatywno - Ludową, wreszcie…Platformę Obywatelską - Tuska i Rokity. To ta sama stugłowa hydra, wciąż odradzająca się pod nową nazwą. To ta głowa z twarzą Balcerowicza i Hanny Gronkiewicz-Waltz, którzy zaprzedali nasze rodzime banki obcym monopolom, tak bardzo dyktującym dzisiaj warunki ekonomiczne naszym przedsiębiorcom, a właściwie to stwarzającym im taką sytuację, by rzekomo oferowany przez nich kredyt był dla naszego rodzimego przedsiębiorcy w ogóle niedostępny. Te wszystkie partie, to jeden i wciąż ten sam mutant polityczny, sterowany przez Adama Michnika, który po 1989 r. zhańbił się deklarowaną publicznie przyjaźnią z Jerzym Urbanem i Wojciechem Jaruzelskim, który w Australii powiedział, że Polakami to się łatwo rządzi, bo Polacy to stado baranów, a sam wstydzi się nawet przyznać do swoich judaistycznych korzeni i do swego prawdziwego nazwiska! Ukrywa się więc pod nazwiskiem: Michnik! Drodzy Rodacy! Wzywam Was dla dobra Naszej Ojczyzny, wzywam Was dla Waszego Dobra, dla Dobra Waszych Dzieci i Wnuków - nie głosujcie na Partię Demokratyczną. Jej twórca - Frasyniuk to bliski współpracownik b. przewodniczącego Unii Wolności - osławionego Leszka Balcerowicza, ojca nędzy Polaków. Drugi z ojców Partii Demokratycznej: Mazowiecki, twórca "grubej kreski" zaprzepaścił dorobek "Solidarności" i umożliwił komunistom po 1989 r. dalsze rozkradanie Polski. Premier Belka i wicepremier Hausner z nowej Partii Demokratycznej - to księgowi rządzącego obozu SLD, którzy zrobili wszystko, by jak najbardziej obniżyć renty, emerytury, zasiłki rodzinne i zwiększyć Polakom podatki, a jednocześnie nie pobierali podatków od potężnych firm zagranicznych. Ludzie ci, to współczesna polska magnateria, zasiadająca m.in. w radach nadzorczych, gdzie za jedno posiedzenie płacą sobie po kilkadziesiąt tysięcy złotych. "Errare humanum est" mawiali starożytni Rzymianie. "Błądzić jest rzeczą ludzką". Rodacy! Nie wolno nam powtarzać błędu czynionego przez ostatnie 15 lat. Nie głosujcie ani na SLD, ani na Platformę Obywatelską, ani na Partię Demokratyczną. Ani czerwoni z SLD, ani różowi z PO, ani czerwono-różowi z PD, tj. Partii Demokratycznej - nie dadzą Wam obiecanej manny z nieba. Oni wszyscy, to liberałowie - zwolennicy wielkiego kapitału. Dla nich zwykły uczciwy człowiek i jego rodzina - nic nie znaczą. Im szybciej ludzie znajdą się na śmietniku, tym szybciej dotychczasowe, samozwańcze "elity polityczne" będą miały tę kwestię rozwiązaną. Jeżeli będziecie głosować na Platformę Obywatelską Tuska i Rokity, albo na Partię Demokratyczną - Frasyniuka, Mazowieckiego, Belki, Hausnera - to pogłębicie swoją nędzę, a Wasze dzieci nie będą miały co jeść i w co się ubrać, nie będą mogły się uczyć, ani nie dostaną pracy. W najlepszym przypadku czeka je emigracja zarobkowa i łapanie pracy daleko od kraju - pracy jakiejkolwiek i za każde pieniądze. I gdzie tu praca zgodnie z wykształceniem, gdzie satysfakcja z pracy i życia, gdzie tu godność człowieka i poszanowanie Jego najświętszych wartości? Gdzie tu człowieku Twój stat Odpowiedz Link Zgłoś
czysta.malta Re: Przeczytajcie TO 15.05.05, 15:20 Antysemityzm katolików - to jest dla mnie rzecz wprost niepojęta... Wszak sam Chrystus był Żydem, podobnie jak Jego Matka Maryja Zawsze Dziewica... I cóż by oni powiedzieli na takie antysemickie wystąpienia swoich kapłanów? Co na antysemickie harce powiedziałby Jan Paweł II, przywołany przez ks. Jankowskiego jako najwiekszy autorytet moralny? Ten sam Jan paweł II, który modlił sie przy Ścianie Płaczu? Opamiętajcie się, ludzie - antysemityzm nie rozwiązuje żadnych problemów, tylko tworzy nowe! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sluchacz Re: Przeczytajcie TO IP: 151.80.11.* 15.05.05, 18:56 Jakbym sluchal o. Rydzyka! No prosze osoba, ktora nie slucha Radia Maryja (Maryja byla Zydowka), obraza go i dopuszcza sie wszelkich pomowien na tym forum - krytykuje antysemityzm. Ale Rydzyk poszedl dalej niestety. On krytykuje takze lenistwo umyslowe rodakow, brak pamieci, czy wrecz glupote. Krytykuje takze grzech i pokazuje jego skutki, takze wymiarze spolecznym! Jest dla mnie niepojete jak osoby moga pouczac innych, o tym co trzeba robic, a co nie, i w tym samym czasie zdolne sa obrazac wlasnie srodowisko Radia Maryja nie potrafiac inaczej argumentowac swojej alienacji jak poprzez antysemityzm Rydzka. BIEDA UMYSLOWA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tom Re: Rydzyk ma ryja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.05, 12:19 nie prawdaż?:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antywęgiel Re: Partia Maryja ogłosiła program IP: *.torun.mm.pl 15.05.05, 12:19 ale prymityw ,ten ktuś,jedż do Belgii tam ci za 40E dokonają na Tobie eutanazji,he he. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: drakula Re: Partia Maryja ogłosiła program IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.05, 12:21 dziwie sie że episkopat polski nie potrafi narzucić swojej woli rydzykowi. On jest jak by nad wszystkimi. robi co mu sie żywnie podoba. teraz pcha sie do polityki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nikt_wazny Re: Partia Maryja ogłosiła program IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.05, 12:25 nie zdziwi mnie kompletnie, jak do programu biopaliw dołacza hasło "zydzi do gazu".... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sluchacz Re: Partia Maryja ogłosiła program IP: 151.80.11.* 15.05.05, 19:15 Bedziesz jednak zdziwiony. Historie jaka sobie zmysliles nie nadawalaby sie nawet na bajki dla dzieci. A swoja droga skad bierze sie to uprzedzenie do Radia Maryja? Przeciez znaczna czesc wypowiadajacych sie tutaj to zbalamuceni cwiercinteligenti ludzie. Czemu jest was tak duzo? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: legwan77@ Re: E E E Zrobiłem z wrażenia KUPEEEE IP: *.torun.mm.pl 15.05.05, 12:24 ale prymityw,najważniejsze że obecnie w kraju podoba cię co niektórym ten bajzel gospodarczy w kraju,głupimi łatwiej się rządzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robol Re: E E E Zrobiłem z wrażenia KUPEEEE IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 15.05.05, 14:14 rządzenie głupimi wymaga wielkiej rozwagi i jeszcze większej mądrości bajzel w kraju podoba się na pewno szumowinom i złodziejom wszelkim, Rydzyk i spółka wytępią tę hołotę żeby nie stanowila konkurencji Kraj upadnie ale niech to się stanie w miarę bezboleśnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: teren Re: E E E Zrobiłem z wrażenia KUPEEEE IP: *.mtm-info.pl 15.05.05, 14:23 robolu mowisz jak stary emeryt. skad w tobie tyle pesymizmu? przeciez jest maj .... za moich czasow to bylo nie do pomyslenia. aha, ale wtedy ministrantom dawali cukierki ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: legwan77@ głosujcie na lewice!!!!!!! IP: *.torun.mm.pl 15.05.05, 12:28 będziecie mieli większe podatki,paliwo droższe jeszcze ,w USA KOSZTUJE 2ZŁ,HE HE, ALE JAJA ,GŁOSUJCIE NA RÓŻOWYCH ,LUBICIE AKCYZY. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: veto! Re: Partia Maryja ogłosiła program IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 15.05.05, 12:29 Dlaczego Wyborcza ironizuje i nazywa partię, która ma swoją nazwę partią Maryja? Jeśli byłaby dziennikiem rztelnym to tak samo powinna nazwać partię demokratyczną jako partię żydów. Odpowiedz Link Zgłoś
karp69 Re: Partia Maryja ogłosiła program 15.05.05, 12:35 Brawo!!! Osobiście wysłałbym tam również "POPiS Samoobrony" i właściwie wszystkie tzw. liczące się partie. Postuluję natomiast powstanie formacji, która nie będzie związana ani z "czerwoną", ani z "czarną" mafią. Przy okazji, dlaczego za nasze, społeczne pieniądze realizowane i nadawane są w publicznej telewizji katolickie programy (np. "Ziarno", "Między ziemią a niebem")? Niech je puszcza Puls albo Trwam. Ja nie jestem katolikiem i czuję się dyskryminowany. Telewizja publiczna nie powinna emitować programów religijnych. A propos wypowiedzi prof. Kozłowskiego, to czy jest to obietnica nowej inkwizycji, prześladowań religijnych i banicji dla innowierców?.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sluchacz Re: Partia Maryja ogłosiła program IP: 151.80.11.* 15.05.05, 19:27 Rydzyk nie raz wypowiadal sie na temat zjednoczenia sie prawicy. Na falach Radia Maryja znajduja miejsce i czas antenowy przedstawiciele wielu partii: PIS, LPR, RKN, Samoobrona, PSL. Takze, z ta "Partia Maryja" jest tak samo jak z "Maybachem Rydzyka". Takze i na tym forum wypowiedzialo sie wtedy setki osob, a sprawa okazala sie... zwyklym klamstwem. Niestety Polacy to niepamietliwy narod, ktory powtarza ciagle te same bledy. Po co wypowiadac sie na tym forum i snuc niesamowite historie, jesli nie siegnie sie do zrodla informacji? Jest przygotowna strona na szybkim serwerze do sciagania plikow mp3 z audycjami "Rozmow Niedokonczonych" - Oto ona: www.muzak.cristoforo.biz Sciagnac kilka audycji i przekonac sie osobiscie, o tym, jakie bzdury wypisuje sie i rozglasza w tzw. srodkach masowej informacji na temat tej rozglosni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: legwan77@ Re: Partia Maryja ogłosiła program IP: *.torun.mm.pl 15.05.05, 12:36 TY JESTEŚ OD PŁUGA ODERWANY ,MENTALNOŚĆ CHŁOPA PAŃSZCZYŻNIANEGO ,TYRA PIJE W KARCZMIE ,CENY MU PODWYŻSZAJĄ ,OBRABIA CORAZ WIĘCEJ WIĘCEJ POLA ,I PISK MU LATA OD UCHA DO UCHA,DLATEGO NA STACJI ZA PALIWO PŁACISZ 4ZŁ, A JANKESI 2ZŁ ZA PALIWO,PO CO KORZYSTAC Z ŻRÓDEŁ TERMALNYCH ONE SĄ ZA TANIE !!!!!!!HE ,HE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: legwan77@ Co widze że zadowoleni jesteście z różowej Polsk IP: *.torun.mm.pl 15.05.05, 12:40 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: legwan77 KNESET POZWOLI?????????????Chyba nie IP: *.torun.mm.pl 15.05.05, 12:42 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goro eeeeeeee IP: *.dolsat.pl 15.05.05, 12:44 eeeeeeeeee... o czym to ja mialem? Odpowiedz Link Zgłoś
patman To ci mix: IV RP = III Rzesza + Iran 15.05.05, 12:45 Ciekawe, kto pierwszy spędzi wakacje w KL Tadeusz? (KL - Konzentration Lager - obóz koncentracyjny) Odpowiedz Link Zgłoś
koniecpolski3 Re: Partia Maryja ogłosiła program 15.05.05, 12:49 widze o odzywają się oderwani od pługa .chłopki pańszczyżniane,będą was doić a wy będziecie się z tego śmiać.na stacji płacisz za paliwo 4zł ,jankesi 2zł Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Moja odpowiedź eeeeeee tam! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 15.05.05, 12:51 eeeeeee tam, brednie i tyle! Odpowiedz Link Zgłoś
davidmors Pierwsze zadanie: Pozbawić żydokomunę władzy !!! 15.05.05, 13:58 Nic nie da się w Polsce poprawić, dopóki władza jest w rekach żydokomuny. Jeśli nie można inaczej, to odciąć żydokomunę razem z rękami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: teren Re: Pierwsze zadanie: Pozbawić żydokomunę władzy IP: *.mtm-info.pl 15.05.05, 14:02 davidmors napisał: > Nic nie da się w Polsce poprawić, dopóki władza jest w rekach żydokomuny. > Jeśli nie można inaczej, to odciąć żydokomunę razem z rękami. davidkumorsie, to tak czysto po katolicku, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: addy Re: Partia Maryja ogłosiła program IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.05, 12:52 Eeeeeeeeee?... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Justine kto na to oszołomstwo zagłosuje??!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.05, 13:06 bzdury totalne, ale coz, niech kazdy wierzy w co chce...w razie czego mozna zawsze wyemigrowac :D ja np do niemiec Odpowiedz Link Zgłoś
claudiusz czyje pieniadze? 15.05.05, 13:21 ja chce wiedziec czy moje pieniadze....czyli pieniadze podatnika ....ida na oplacanie stacji radiowej i TV Rydzyka...bo jezeli tak to jest to gwalt-----nigdy nie mialem i nie chce miec z tym nic wspolnego....prosze o odpowiedz.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Any Rydzyk Re: Partia Maryja ogłosiła program IP: *.izacom.pl / *.izacom.pl 15.05.05, 13:22 Przecież to paranoja ..... wykorzystywanie ludzkiej ciemnoty i gorliwej wiary dla wlasnych celów. A program ..... jaki program? To nie jet program - to stek bzdur www.dynamiczni.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek Re: Partia Maryja ogłosiła program IP: *.arcor-ip.net 15.05.05, 13:40 Demokracji trzeba sie dlugo uczyc, Polacy mieli zawsze z tym klopoty. Odpowiedz Link Zgłoś
muflonex Program 10 E ;) 15.05.05, 14:01 Program "Partii Maryja" 10E: EkoMaria, EkoJózef, EkoMojżesz, EkoAdam, EkoEwa, EkoAbraham, EkoMarek, EkoMateusz, EkoJan, EkoŁukasz- nazwy 10 reaktorów atomowych na granicy z Niemcami, Rosją, Białorusią, Ukrainą, Litwą i Czechami (Słowacji nie liczę, bo o niej jeszcze na antenie radia nie powiedziano chyba nic złego, poza tymi fabrykami, no ale to nie niszczyć trzeba tylko zająć, trzeba siać siać siać...) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xeroks Re: Program 10 E ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.05, 14:07 Boże, chroń Polskę przed specjalistami typu płk. Struś Odpowiedz Link Zgłoś