Dodaj do ulubionych

Partia Maryja ogłosiła program

    • Gość: acomitam Re: Partia Maryja ogłosiła program IP: *.bielsko.dialog.net.pl 15.05.05, 12:11
      ach nareszcie w tym kraju zapłoną stosy i kto nie przyjmie wiary katolickiej to
      nie będzie Polakiem i zostanie spalony. Uważajcie młodzi, bo tylko trzy razy i
      to tylko skutecznie bedzie mogli sobie z żonką pociupciać aby zadość uczynić
      głupocie.
    • Gość: Mój Boże Kiedyś był proszek E i pomagał na wszystko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.05, 12:16
      Boże uchroń Polskę przed Tymi Luźmi i Ich Programem. Mój program to 'TLIP'
    • Gość: daniel Re: Partia Maryja ogłosiła program IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.05, 12:16
      Tak. I ekoMaybach dla Rydzyka.
      • Gość: mini - str z rozkładanymi fotelami dla uprawiania nowej formy IP: *.lubin.dialog.net.pl 15.05.05, 12:19
        .... / cenzura /.
      • Gość: sluchacz Re: Partia Maryja ogłosiła program IP: 151.80.11.* 15.05.05, 19:32
        Ale po co powtarzac takie bzdury? Placi ktos za to? Czy moze z darmowej glupoty?
        Zapraszam na wybrane audycje Radia Maryja na szybkim serwerze:
        www.muzak.cristoforo.biz
    • Gość: steńczyk Re: Przeczytajcie TO IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.05.05, 12:18
      Ojczyzna.pl



      ODEZWA

      do Narodu Polskiego



      Ks. Prałata Henryka Jankowskiego



      Proboszcza Bazyliki p.w. Św. Brygidy w Gdańsku,
      z woli Prymasa Tysiąclecia - Stefana Kardynała Wyszyńskiego - kapelana Solidarności
      i z woli Jana Pawła II - Kapelana Honorowego Jego Świątobliwości









      Drodzy Rodacy!

      Umiłowani Bracia i Siostry!





      2 kwietnia o godzinie 21.37 Roku Pańskiego 2005 - w czasie trwania Apelu
      Jasnogórskiego i w Wigilię Święta Miłosierdzia Bożego zmarł jakże bardzo
      ukochany przez Cały Naród Polski i przez cały Świat Ojciec Święty Jan Paweł II -
      nasz największy Rodak, największa i najbardziej niezawodna ostoja
      chrześcijaństwa przełomu Tysiącleci, największy autorytet moralny naszych czasów.



      Kilka dni wcześniej zmarł Edward Moskal - Prezes Kongresu Polonii Amerykańskiej,
      wielki przyjaciel Polski.



      Mamy rok 2005 - trudny rok wyboru nowego Prezydenta R.P., rok wyborów do Sejmu i
      Senatu, powołania nowego Rządu i rok głosowania w referendum nad sprawą
      przyjęcia lub odrzucenia konstytucji Unii Europejskiej, w której brakuje
      odniesienia do Boga i chrześcijańskich korzeni Europy.



      Ateiści, libertyni, liberałowie, masoni i postkomuniści zdominowali
      Europę i Polskę. Systematycznie niszczą niepotrzebny im Kościół Rzymsko -
      Katolicki. Każdy prawdziwy, rzetelny katolik świadomy swego miejsca wobec Boga,
      wobec drugiego człowieka, wobec swojej Ojczyzny i wobec swego środowiska - to
      ich wróg. Planowo niszczą więzy rodzinne i poczucie patriotyzmu. Dużą część
      naszego społeczeństwa zepchnęli na margines życia, pozbawiając pracy, domów,
      mieszkań, możliwości kształcenia i korzystania z dóbr kultury. Trwa planowa
      produkcja bezrobotnych i bezdomnych niewolników ekonomicznych bez środków do
      życia. Miliony dzieci, kobiet i mężczyzn, emerytów, rencistów - żyje w skrajnej
      nędzy, poniżej minimum biologicznego. Pozostali - w obawie przed losem tych
      nieszczęśników -w rytm niewolniczej pracy, od rana do nocy - gonią za pieniądzem.



      Jedynym Bożkiem staje się Mamona. W przewrotny sposób ludzie,
      partyjne kliki spod znaku SLD, czy Platformy Obywatelskiej działają jak masoni.
      Wykorzystując media sterowane przez Adama Michnika i Jerzego Urbana oraz media
      uzależnione w 100% od kapitału zagranicznego, a nawet wykorzystując prostactwo i
      prymitywizm ludzi władzy - atakują Kościół Katolicki, ludzi i instytucje z nim
      związane, atakują religię, księży i chrześcijańskie wartości moralne.



      Jednocześnie świadomie i celowo propagują narkomanię, alkoholizm,
      rozpustę, aborcję, pogardę dla wartości narodowych i chrześcijańskich, dla
      europejskich norm kultury opartej na klasycznych wzorcach greckich, rzymskich,
      chrześcijańskich, wreszcie - zbrodniczo propagują masową eutanazję.



      Quo vadis? Dokąd idziesz świecie współczesny, świecie bez Boga, bez
      Kościoła, bez religii, bez Ojczyzny, bez honoru, bez norm moralnych. Świecie
      ateistów i masonów! Dokąd idziesz świecie z kultem siły, przemocy i pieniądza?



      Odpowiedź jest tylko jedna. Taki świat zmierza ku zagładzie!!! Jako
      Polak, Kapelan Honorowy Jana Pawła II i Kapelan "Solidarności" pytam: czy tak
      być musi? Czy o to walczyliśmy w 1980r. i 1989r.? Czy o to walczyliśmy również w
      latach 1956, 1970, 1976? Czy po to ginęły od kul tysiące patriotów polskich na
      rozkazy moskiewskich zbrodniarzy komunistycznych wykonywane rękami ich polskich
      służalców spod znaku PZPR, UB, SB?



      Czy od 1989 r. samozwańcza elita polityczna sprawuje władzę naprawdę w imieniu i
      na rzecz Polaków?



      Co zrobili dla Polski ci, którzy zastąpili po 1989 r. komunistów z PZPR? Nowe
      elity polityczne podzieliły się po połowie z komunistami majątkiem wypracowanym
      przez wieki przez Naród Polski. Dzisiaj gospodarka, aparat państwowy, prasa,
      radio i telewizja są w rękach byłych komunistów z PZPR, którzy przechrzcili się
      na SLD Millera i Oleksego, Socjaldemokrację byłego Marszałka Sejmu -
      Borowskiego, Unię Pracy wicepremier Jarugi-Nowackiej, a w drugiej połowie są w
      rękach byłej tzw. opozycji okrągłostołowej. Opozycji reglamentowanej i
      limitowanej, która paktowała z komunistami, jak podzielić Ojczyznę między siebie
      kosztem 10 milionów uczciwych członków "Solidarności" i ich rodzin, kosztem
      całego Narodu.





      Rodacy!

      Po 15 latach rzucania Was na kolana i wtrącania do śmietnika historii nie
      powinniście już więcej głosować na tych samych ludzi, którzy najpierw tworzyli
      KOR, czyli Komitet Obrony Robotników (a z "obroną robotników" mieli tyle
      wspólnego, ile tańcząca baletnica ma wspólnego z pracującym górnikiem lub
      hutnikiem), a następnie przed kolejnymi wyborami parlamentarnymi zmieniali nazwę
      swej partii - na Unię Demokratyczną, Kongres Liberalno - Demokratyczny, Unię
      Wolności, Partię Konserwatywno - Ludową, wreszcie…Platformę Obywatelską - Tuska
      i Rokity. To ta sama stugłowa hydra, wciąż odradzająca się pod nową nazwą. To ta
      głowa z twarzą Balcerowicza i Hanny Gronkiewicz-Waltz, którzy zaprzedali nasze
      rodzime banki obcym monopolom, tak bardzo dyktującym dzisiaj warunki ekonomiczne
      naszym przedsiębiorcom, a właściwie to stwarzającym im taką sytuację, by rzekomo
      oferowany przez nich kredyt był dla naszego rodzimego przedsiębiorcy w ogóle
      niedostępny. Te wszystkie partie, to jeden i wciąż ten sam mutant polityczny,
      sterowany przez Adama Michnika, który po 1989 r. zhańbił się deklarowaną
      publicznie przyjaźnią z Jerzym Urbanem i Wojciechem Jaruzelskim, który w
      Australii powiedział, że Polakami to się łatwo rządzi, bo Polacy to stado
      baranów, a sam wstydzi się nawet przyznać do swoich judaistycznych korzeni i do
      swego prawdziwego nazwiska! Ukrywa się więc pod nazwiskiem: Michnik!





      Drodzy Rodacy!

      Wzywam Was dla dobra Naszej Ojczyzny, wzywam Was dla Waszego Dobra, dla Dobra
      Waszych Dzieci i Wnuków - nie głosujcie na Partię Demokratyczną. Jej twórca -
      Frasyniuk to bliski współpracownik b. przewodniczącego Unii Wolności -
      osławionego Leszka Balcerowicza, ojca nędzy Polaków.



      Drugi z ojców Partii Demokratycznej: Mazowiecki, twórca "grubej kreski"
      zaprzepaścił dorobek "Solidarności" i umożliwił komunistom po 1989 r. dalsze
      rozkradanie Polski.



      Premier Belka i wicepremier Hausner z nowej Partii Demokratycznej - to księgowi
      rządzącego obozu SLD, którzy zrobili wszystko, by jak najbardziej obniżyć renty,
      emerytury, zasiłki rodzinne i zwiększyć Polakom podatki, a jednocześnie nie
      pobierali podatków od potężnych firm zagranicznych. Ludzie ci, to współczesna
      polska magnateria, zasiadająca m.in. w radach nadzorczych, gdzie za jedno
      posiedzenie płacą sobie po kilkadziesiąt tysięcy złotych.



      "Errare humanum est" mawiali starożytni Rzymianie. "Błądzić jest rzeczą ludzką".
      Rodacy! Nie wolno nam powtarzać błędu czynionego przez ostatnie 15 lat. Nie
      głosujcie ani na SLD, ani na Platformę Obywatelską, ani na Partię Demokratyczną.



      Ani czerwoni z SLD, ani różowi z PO, ani czerwono-różowi z PD, tj. Partii
      Demokratycznej - nie dadzą Wam obiecanej manny z nieba.



      Oni wszyscy, to liberałowie - zwolennicy wielkiego kapitału. Dla nich zwykły
      uczciwy człowiek i jego rodzina - nic nie znaczą. Im szybciej ludzie znajdą się
      na śmietniku, tym szybciej dotychczasowe, samozwańcze "elity polityczne" będą
      miały tę kwestię rozwiązaną. Jeżeli będziecie głosować na Platformę Obywatelską
      Tuska i Rokity, albo na Partię Demokratyczną - Frasyniuka, Mazowieckiego, Belki,
      Hausnera - to pogłębicie swoją nędzę, a Wasze dzieci nie będą miały co jeść i
      w co się ubrać, nie będą mogły się uczyć, ani nie dostaną pracy. W najlepszym
      przypadku czeka je emigracja zarobkowa i łapanie pracy daleko od kraju - pracy
      jakiejkolwiek i za każde pieniądze. I gdzie tu praca zgodnie z wykształceniem,
      gdzie satysfakcja z pracy i życia, gdzie tu godność człowieka i poszanowanie
      Jego najświętszych wartości?



      Gdzie tu człowieku Twój stat
      • czysta.malta Re: Przeczytajcie TO 15.05.05, 15:20
        Antysemityzm katolików - to jest dla mnie rzecz wprost niepojęta...

        Wszak sam Chrystus był Żydem, podobnie jak Jego Matka Maryja Zawsze Dziewica...
        I cóż by oni powiedzieli na takie antysemickie wystąpienia swoich kapłanów?

        Co na antysemickie harce powiedziałby Jan Paweł II, przywołany przez ks.
        Jankowskiego jako najwiekszy autorytet moralny? Ten sam Jan paweł II, który
        modlił sie przy Ścianie Płaczu?

        Opamiętajcie się, ludzie - antysemityzm nie rozwiązuje żadnych problemów, tylko
        tworzy nowe!
        • Gość: sluchacz Re: Przeczytajcie TO IP: 151.80.11.* 15.05.05, 18:56
          Jakbym sluchal o. Rydzyka! No prosze osoba, ktora nie slucha Radia Maryja
          (Maryja byla Zydowka), obraza go i dopuszcza sie wszelkich pomowien na tym forum
          - krytykuje antysemityzm. Ale Rydzyk poszedl dalej niestety. On krytykuje takze
          lenistwo umyslowe rodakow, brak pamieci, czy wrecz glupote. Krytykuje takze
          grzech i pokazuje jego skutki, takze wymiarze spolecznym! Jest dla mnie
          niepojete jak osoby moga pouczac innych, o tym co trzeba robic, a co nie, i w
          tym samym czasie zdolne sa obrazac wlasnie srodowisko Radia Maryja nie potrafiac
          inaczej argumentowac swojej alienacji jak poprzez antysemityzm Rydzka. BIEDA
          UMYSLOWA.
    • Gość: tom Re: Rydzyk ma ryja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.05, 12:19
      nie prawdaż?:)
    • Gość: antywęgiel Re: Partia Maryja ogłosiła program IP: *.torun.mm.pl 15.05.05, 12:19
      ale prymityw ,ten ktuś,jedż do Belgii tam ci za 40E dokonają na Tobie
      eutanazji,he he.
    • Gość: drakula Re: Partia Maryja ogłosiła program IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.05, 12:21
      dziwie sie że episkopat polski nie potrafi narzucić swojej woli rydzykowi. On
      jest jak by nad wszystkimi. robi co mu sie żywnie podoba. teraz pcha sie do
      polityki
    • qube Re: Partia Maryja ogłosiła program 15.05.05, 12:22
      paranoja kompletna.
      • Gość: nikt_wazny Re: Partia Maryja ogłosiła program IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.05, 12:25
        nie zdziwi mnie kompletnie, jak do programu biopaliw dołacza hasło "zydzi do gazu"....
        • Gość: sluchacz Re: Partia Maryja ogłosiła program IP: 151.80.11.* 15.05.05, 19:15
          Bedziesz jednak zdziwiony. Historie jaka sobie zmysliles nie nadawalaby sie
          nawet na bajki dla dzieci. A swoja droga skad bierze sie to uprzedzenie do Radia
          Maryja? Przeciez znaczna czesc wypowiadajacych sie tutaj to zbalamuceni
          cwiercinteligenti ludzie. Czemu jest was tak duzo?
    • Gość: legwan77@ Re: E E E Zrobiłem z wrażenia KUPEEEE IP: *.torun.mm.pl 15.05.05, 12:24
      ale prymityw,najważniejsze że obecnie w kraju podoba cię co niektórym ten
      bajzel gospodarczy w kraju,głupimi łatwiej się rządzi.
      • Gość: robol Re: E E E Zrobiłem z wrażenia KUPEEEE IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 15.05.05, 14:14
        rządzenie głupimi wymaga wielkiej rozwagi i jeszcze większej mądrości
        bajzel w kraju podoba się na pewno szumowinom i złodziejom wszelkim, Rydzyk i
        spółka wytępią tę hołotę żeby nie stanowila konkurencji
        Kraj upadnie ale niech to się stanie w miarę bezboleśnie
        • Gość: teren Re: E E E Zrobiłem z wrażenia KUPEEEE IP: *.mtm-info.pl 15.05.05, 14:23
          robolu
          mowisz jak stary emeryt. skad w tobie tyle pesymizmu? przeciez jest maj .... za
          moich czasow to bylo nie do pomyslenia. aha, ale wtedy ministrantom dawali
          cukierki ...
    • Gość: legwan77@ głosujcie na lewice!!!!!!! IP: *.torun.mm.pl 15.05.05, 12:28
      będziecie mieli większe podatki,paliwo droższe jeszcze ,w USA KOSZTUJE
      2ZŁ,HE HE, ALE JAJA ,GŁOSUJCIE NA RÓŻOWYCH ,LUBICIE AKCYZY.
    • Gość: veto! Re: Partia Maryja ogłosiła program IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 15.05.05, 12:29
      Dlaczego Wyborcza ironizuje i nazywa partię, która ma swoją nazwę partią
      Maryja? Jeśli byłaby dziennikiem rztelnym to tak samo powinna nazwać
      partię demokratyczną jako partię żydów.
    • karp69 Re: Partia Maryja ogłosiła program 15.05.05, 12:35
      Brawo!!! Osobiście wysłałbym tam również "POPiS Samoobrony" i właściwie
      wszystkie tzw. liczące się partie. Postuluję natomiast powstanie formacji, która
      nie będzie związana ani z "czerwoną", ani z "czarną" mafią.
      Przy okazji, dlaczego za nasze, społeczne pieniądze realizowane i nadawane są w
      publicznej telewizji katolickie programy (np. "Ziarno", "Między ziemią a
      niebem")? Niech je puszcza Puls albo Trwam. Ja nie jestem katolikiem i czuję się
      dyskryminowany. Telewizja publiczna nie powinna emitować programów religijnych.
      A propos wypowiedzi prof. Kozłowskiego, to czy jest to obietnica nowej
      inkwizycji, prześladowań religijnych i banicji dla innowierców?..
      • Gość: sluchacz Re: Partia Maryja ogłosiła program IP: 151.80.11.* 15.05.05, 19:27
        Rydzyk nie raz wypowiadal sie na temat zjednoczenia sie prawicy. Na falach Radia
        Maryja znajduja miejsce i czas antenowy przedstawiciele wielu partii: PIS, LPR,
        RKN, Samoobrona, PSL. Takze, z ta "Partia Maryja" jest tak samo jak z "Maybachem
        Rydzyka". Takze i na tym forum wypowiedzialo sie wtedy setki osob, a sprawa
        okazala sie... zwyklym klamstwem. Niestety Polacy to niepamietliwy narod, ktory
        powtarza ciagle te same bledy. Po co wypowiadac sie na tym forum i snuc
        niesamowite historie, jesli nie siegnie sie do zrodla informacji? Jest
        przygotowna strona na szybkim serwerze do sciagania plikow mp3 z audycjami
        "Rozmow Niedokonczonych" - Oto ona: www.muzak.cristoforo.biz Sciagnac
        kilka audycji i przekonac sie osobiscie, o tym, jakie bzdury wypisuje sie i
        rozglasza w tzw. srodkach masowej informacji na temat tej rozglosni.
    • Gość: legwan77@ Re: Partia Maryja ogłosiła program IP: *.torun.mm.pl 15.05.05, 12:36
      TY JESTEŚ OD PŁUGA ODERWANY ,MENTALNOŚĆ CHŁOPA PAŃSZCZYŻNIANEGO ,TYRA PIJE W
      KARCZMIE ,CENY MU PODWYŻSZAJĄ ,OBRABIA CORAZ WIĘCEJ WIĘCEJ POLA ,I PISK MU
      LATA OD UCHA DO UCHA,DLATEGO NA STACJI ZA PALIWO PŁACISZ 4ZŁ, A JANKESI 2ZŁ
      ZA PALIWO,PO CO KORZYSTAC Z ŻRÓDEŁ TERMALNYCH ONE SĄ ZA TANIE !!!!!!!HE ,HE.
    • Gość: legwan77@ Co widze że zadowoleni jesteście z różowej Polsk IP: *.torun.mm.pl 15.05.05, 12:40
    • Gość: legwan77 KNESET POZWOLI?????????????Chyba nie IP: *.torun.mm.pl 15.05.05, 12:42
    • Gość: goro eeeeeeee IP: *.dolsat.pl 15.05.05, 12:44
      eeeeeeeeee... o czym to ja mialem?
    • patman To ci mix: IV RP = III Rzesza + Iran 15.05.05, 12:45
      Ciekawe, kto pierwszy spędzi wakacje w KL Tadeusz? (KL - Konzentration Lager - obóz koncentracyjny)
    • brynk dziekuje gw za propagowanie programu nowej partii 15.05.05, 12:47
    • koniecpolski3 Re: Partia Maryja ogłosiła program 15.05.05, 12:49
      widze o odzywają się oderwani od pługa .chłopki pańszczyżniane,będą was doić
      a wy będziecie się z tego śmiać.na stacji płacisz za paliwo 4zł ,jankesi 2zł
    • Gość: Moja odpowiedź eeeeeee tam! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 15.05.05, 12:51
      eeeeeee tam, brednie i tyle!
      • koniecpolski3 napluj świni ,a ona mówi że deszcz pada!!!!! 15.05.05, 12:54
      • davidmors Pierwsze zadanie: Pozbawić żydokomunę władzy !!! 15.05.05, 13:58
        Nic nie da się w Polsce poprawić, dopóki władza jest w rekach żydokomuny.
        Jeśli nie można inaczej, to odciąć żydokomunę razem z rękami.
        • Gość: teren Re: Pierwsze zadanie: Pozbawić żydokomunę władzy IP: *.mtm-info.pl 15.05.05, 14:02
          davidmors napisał:

          > Nic nie da się w Polsce poprawić, dopóki władza jest w rekach żydokomuny.
          > Jeśli nie można inaczej, to odciąć żydokomunę razem z rękami.

          davidkumorsie, to tak czysto po katolicku, prawda?
    • Gość: addy Re: Partia Maryja ogłosiła program IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.05, 12:52
      Eeeeeeeeee?...
    • Gość: Justine kto na to oszołomstwo zagłosuje??!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.05, 13:06
      bzdury totalne, ale coz, niech kazdy wierzy w co chce...w razie czego mozna
      zawsze wyemigrowac :D ja np do niemiec
    • claudiusz czyje pieniadze? 15.05.05, 13:21
      ja chce wiedziec czy moje pieniadze....czyli pieniadze podatnika ....ida na
      oplacanie stacji radiowej i TV Rydzyka...bo jezeli tak to jest to
      gwalt-----nigdy nie mialem i nie chce miec z tym nic wspolnego....prosze o
      odpowiedz..
    • Gość: Any Rydzyk Re: Partia Maryja ogłosiła program IP: *.izacom.pl / *.izacom.pl 15.05.05, 13:22
      Przecież to paranoja ..... wykorzystywanie ludzkiej ciemnoty i gorliwej wiary
      dla wlasnych celów.

      A program ..... jaki program? To nie jet program - to stek bzdur

      www.dynamiczni.pl
      • Gość: jacek Re: Partia Maryja ogłosiła program IP: *.arcor-ip.net 15.05.05, 13:40
        Demokracji trzeba sie dlugo uczyc, Polacy mieli zawsze z tym klopoty.
    • muflonex Program 10 E ;) 15.05.05, 14:01
      Program "Partii Maryja" 10E: EkoMaria, EkoJózef, EkoMojżesz, EkoAdam, EkoEwa, EkoAbraham, EkoMarek, EkoMateusz, EkoJan, EkoŁukasz- nazwy 10 reaktorów atomowych na granicy z Niemcami, Rosją, Białorusią, Ukrainą, Litwą i Czechami (Słowacji nie liczę, bo o niej jeszcze na antenie radia nie powiedziano chyba nic złego, poza tymi fabrykami, no ale to nie niszczyć trzeba tylko zająć, trzeba siać siać siać...)
      • Gość: xeroks Re: Program 10 E ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.05, 14:07
        Boże, chroń Polskę przed specjalistami typu płk. Struś
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka