Dodaj do ulubionych

kabaret PONIEDZIAŁEK

IP: *.torun.mm.pl 27.05.05, 17:00
hej, był ktoś może wczoraj?, bo ja wybierałam się i nie dotarłam, a w ogóle,
gdzie to w końcu było? - w Artusie, czy w Horzycy, bo takie miałam informacje
z dwóch różnych źródeł, no i czy był wstęp wolny, czy bileciki? i ostatnie
pytanie - chyba najważniejsze jakie wrażenia:)? pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • Gość: rad Re: kabaret PONIEDZIAŁEK IP: *.petrus.com.pl 28.05.05, 14:02
      Niestety nie byłem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka