Gość: niebieska
IP: *.torun.mm.pl
27.05.05, 17:00
hej, był ktoś może wczoraj?, bo ja wybierałam się i nie dotarłam, a w ogóle,
gdzie to w końcu było? - w Artusie, czy w Horzycy, bo takie miałam informacje
z dwóch różnych źródeł, no i czy był wstęp wolny, czy bileciki? i ostatnie
pytanie - chyba najważniejsze jakie wrażenia:)? pozdrawiam!