Gość: Peter
IP: *.torun.sdi.tpnet.pl
16.07.02, 12:35
Odkąd w całości przejęły je ZPR-y, postkomunistyczna spółka zarzadzna z
Warszawy, Radio Toruń przestało istnieć.
Nie ma w nim lokalnych wiadomości, muza dla staruchów...
Co się stało z dziennikarzami, którzy jeszcze rok temu prowadzili audycje.
Przecież już ich nie ma.
Co sie stało z najlepszą stacja sportową w mieście?
Kogo i czyje interesy z Warszawy reprezentuje ta stacja?
Czy ktoś wie????????????