Dodaj do ulubionych

Radio Toruń zdechło?

IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 16.07.02, 12:35
Odkąd w całości przejęły je ZPR-y, postkomunistyczna spółka zarzadzna z
Warszawy, Radio Toruń przestało istnieć.
Nie ma w nim lokalnych wiadomości, muza dla staruchów...
Co się stało z dziennikarzami, którzy jeszcze rok temu prowadzili audycje.
Przecież już ich nie ma.
Co sie stało z najlepszą stacja sportową w mieście?
Kogo i czyje interesy z Warszawy reprezentuje ta stacja?
Czy ktoś wie????????????
Obserwuj wątek
    • Gość: Sarenka Re: Radio Toruń zdechło? IP: 213.76.129.* 16.07.02, 13:29
      Gość portalu: Peter napisał(a):

      > Kogo i czyje interesy z Warszawy reprezentuje ta stacja?
      > Czy ktoś wie????????????

      Nie wiem. Proponuje sluchac Trojki, jesli interesuje cie radio profesjonalne,
      nie amatorszczyzna z licznymi bledami stylistycznymi (patrz radio ktore
      opisujesz). Jesli interesuja cie wiadomosci lokalne - przelacz na RMF.
      Od RT nie radze oczekiwac niczego sensownego, bo nigdy nic takiego nie
      oferowalo.
      • Gość: ada Re: Radio Toruń zdechło? IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 16.07.02, 19:14
        nie wiem czy radio toruż zdechło czyli czy wszyscy tam realnie umarli, ale
        jedno wiem na pewno mierni prezenterzy, a może inaczej mierne pozostałości po
        dużej ilości miernych prezenterów, brak lokalności - kolejna stacja dla
        wszystkich i dla nikogo, muzyka taka jak wszędzie, no może mocniej postarzona.
        Z drugiej strony to jednak ciekawe, gdzie są pozwalniani w ekspresowym tempie,
        dziennikarze i co się stało z przesłaniem jakie przyświecało tej stacji, która
        w samej swojej nazwie ma Toruń. Tak to jest gdy chce się być społeczno-
        kulturalno-politycznym medium /w kilku znaczeniach tego słowa/ toruńskim dla
        wszystkich mieszkańcó regionu /moc nadajnika/. Przychodzi ktoś z ZPR-ów i
        wyrównuje zapędy oraz chęci, wciska w prosty schemacik - format, zwalnia ludzi,
        których zapomniał wyedukować itd.
        Słucham RMF FM i zapraszam wszystkich do słuchania tej stacji: najlepsze
        serwisy informacyjne, dobra rozrywka i bardzo dobra muzyka i najważniejsz nikt
        tu z ZPR-ów, Eski czy sieci agorowskiej "nie przyjdzie".
    • Gość: Sarenka Re: Radio Toruń zdechło? IP: 213.76.129.* 16.07.02, 13:30
      Gość portalu: Peter napisał(a):

      > Kogo i czyje interesy z Warszawy reprezentuje ta stacja?
      > Czy ktoś wie????????????

      Nie wiem. Proponuje sluchac Trojki, jesli interesuje cie radio profesjonalne,
      nie amatorszczyzna z licznymi bledami stylistycznymi (patrz radio ktore
      opisujesz). Jesli interesuja cie wiadomosci lokalne - przelacz na RMF.
      Od RT nie radze oczekiwac niczego sensownego, bo nigdy nic takiego nie
      oferowalo.
      • Gość: SDB Re: Radio Toruń zdechło? IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 16.07.02, 16:09
        Minal czas gdy uwielbialem RT. Teraz graja to samo co GRA i tfu!!! ESKA-
        beznadziejna łupanka, jedyne co maja prezenterzy do powiedzenia to lista HITOW
        ktore nadaja w najblizszej godzinie i wlasciwie nic wiecej. Ale kiedys, ach
        kiedys to byly czasy. Zreszta juz ten temat byl tu na forum jakis czas temu.
      • Gość: SDB Re: Radio Toruń zdechło? IP: 217.96.191.* 16.07.02, 16:10
        Minal czas gdy uwielbialem RT. Teraz graja to samo co GRA i tfu!!! ESKA-
        beznadziejna łupanka, jedyne co maja prezenterzy do powiedzenia to lista HITOW
        ktore nadaja w najblizszej godzinie i wlasciwie nic wiecej. Ale kiedys, ach
        kiedys to byly czasy. Zreszta juz ten temat byl tu na forum jakis czas temu.
    • sant.ander Re: Radio Toruń zdechło? 16.07.02, 19:22
      A "Radio Marii nadaje" i ma się dobrze, nawet ostatnio pielgrzymkę do
      Częstochowy sobie zorganizowali, pokazywali w Telexpressie, nie żebym
      uczestniczył ;-))
    • Gość: sadi Re: Radio Toruń zdechło? IP: 62.233.173.* 17.07.02, 10:33
      Gość portalu: Peter napisał(a):

      > Odkąd w całości przejęły je ZPR-y, postkomunistyczna spółka zarzadzna z
      > Warszawy, Radio Toruń przestało istnieć.
      > Nie ma w nim lokalnych wiadomości, muza dla staruchów...
      > Co się stało z dziennikarzami, którzy jeszcze rok temu prowadzili audycje.
      > Przecież już ich nie ma.
      > Co sie stało z najlepszą stacja sportową w mieście?
      > Kogo i czyje interesy z Warszawy reprezentuje ta stacja?
      > Czy ktoś wie????????????
    • Gość: sadi Re: Radio Toruń zdechło? IP: 62.233.173.* 17.07.02, 10:37
      tego nie wiem. Pytanie co stało sie ze wszystkimi prezenterami jest zasadne.
      kiedyś sportu słuchało sie tylko u nich. tylko oni zajmowali się naprawdę
      sportem w mieście. Ciekawe gdzie teraz są ci dziennikarze. ciekawe co stało się
      z markiem zaborskim. Teraz czego tam słuchać? muzyka, pogoda, muzyka, reklama,
      muzyka, pogoda, muzyka, reklama, muzyka.......
      • Gość: SDB Re: Radio Toruń zdechło? IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 17.07.02, 11:21
        Zaborski do PiK'u, Kantecki do GRY, Pułaczewski do ESKI i pewnie jeszcze ktos
        ale nie moge tak na poczekaniu skojarzyc. Aha, Pieczatowski podobno do
        Eurosportu ale swiadkiem nie bylem. Zastanawiam sie co jeszcze tam Pensko i
        Jankowski robia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka