Dodaj do ulubionych

Pasaż handlowy na Klasztornej

IP: *.man.bydgoszcz.pl 14.01.07, 20:42
Co sądzicie o otwartym kilka miesięcy temu pasażu na Klasztornej?? Wie ktoś
kto jest wogóle tego właścicielem?? Ciuszki całkiem całkiem :) Chociaż jeden
nowo otwarty sklep normalny.. Nie sądzicie, że troszke za dużo mamy
ciuchlandów w naszym mieście?? Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • wyssana.z.palca Re: Pasaż handlowy na Klasztornej 15.01.07, 12:38
      sadze ze tam wszystkie ciuchy sa identyczne, takie same i potem pol miasta
      chodzi tak samo ubrana... brak polotu, niestety.
      • Gość: Jerzy Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.07, 18:36
        Moim zdaniem ciucholandy sa fajne, bo mozna se tam poprzymierzac...np.
        staniki...a tak w ogole to sram na to wszystyko
    • Gość: Gośśka Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: 82.146.248.* 18.01.07, 23:24
      To zależy o który kox konkretnie chodzi. z reguły wiekszość jest spox, ale była
      taka jedna grupa lafirynda która działała mi na nerwy. Tylko że już od
      dłuższego czasu jej tam nie widziałam,wiec nie wiem..pewnie ją właściciel
      wywalił.. a włascicielem to chyba jest ten przystojniak z białej bmwicy bo dość
      czesto tam to auto widziałam..
      • Gość: pewna!! Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.stk-net.pl 18.01.07, 23:25
        on jest przystojny?????hehehehe dobre!oj zalosna z ciebie kwoka!!
      • Gość: mika Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.07, 23:14
        Gośśka - Mi tez jedna lafirynda nie przypadla do gustu, ale juz tam nie pracuje,
        moze myslimy o tej samej!? Stala na meskim, taka blondi, a Ty o ktorej myslisz?
        • Gość: Gośśka Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: 82.146.248.* 10.02.07, 23:12
          Sorki ze dopiero teraz odp,ale nie byłam tu dawno. Ta blondi z męskiego to
          wiem, juz nie pracuje faktycznie, ale mi chodziło o taką grubą, taka wieśniara.
          Renia chyba miała na imie. Teraz już wiem,ze wyjechała ze swiecia i chwala jej
          za to :)
      • Gość: ktos Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.07, 23:43
        Gośśka o jakiego przystojniaka Ci chodzi? Tam jest paru kolesi.. ale w różnym
        wieku! :) A bmki żadnej nie widziałam?? Oświeć mnie!!
        • Gość: mika Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.07, 23:48
          ooo.. jest jeden przystojniak ale jest mlody! a wy ktorego macie na mysli?
          • Gość: ona Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: 82.146.248.* 16.02.07, 00:14
            a Ty którego masz na myśli?? Tego z kliosku?? Bo on chyba jest z tych młodych...
        • Gość: Gośśka Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: 82.146.248.* 10.02.07, 23:13
          ja pisałam o włascicielu tego pasażu. Białym bmw jezdzi. jest chyba tylko jedno
          w swieciu takie,wiec jest dosc charakterystyczny :) Nawet nawet.. :)
    • Gość: Gośśka Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: 82.146.248.* 18.01.07, 23:31
      sorki tam miało być "box" a nie kox :P
    • Gość: Gośśka Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: 82.146.248.* 18.01.07, 23:39
      a co Ci sie w nim nie podoba?? Chłopak widać obrotny, zadbany.. Słyszałam,ze
      bardzo w porządku jest,także nie wydaje mi sie,zeby coś w nim było nie tak.
      Kiedyś go widziałam z taką laską, że pół Świecia sie za nią oglądało.. wiec
      pewnie zajęty jest :(
      • Gość: wiem Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.07, 01:17
        tam pracuje jdna taka lokowata hehe szału ni ma !!!!słyszałem troche o niej JEST
        CHYBA Z PRZECHOWA!! A WY WIECIE COS NA JEJ TEMAT??
        • Gość: rybka Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.eranet.pl 20.01.07, 19:22
          no ja wiem, ale to zależy co chciałbys wiedziec. Prawda-jest z przechowa,
          pracuje w tym sklepie na samym poczatku pasazu. Ma na imie Monika. Ostatnio
          rozstała sie z facetem, wiec podejrzewam ze jest wolna,a co jestes
          zaiteresowany??? heh
          • Gość: sew Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.07, 21:41
            a skad ty to wiesz ze rozstała sie z facetem?? a z kim tak wogóle ona była bo
            nie tylko z jednym ja widziałem!!!
            • Gość: rybka Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: 82.146.248.* 24.01.07, 12:55
              no wiem,z dobrych źródeł, że sie rozstali.. w sumie nie pierwszy raz..oni chyba
              tak lubią rozstawać sie i do siebie wracac.. A była z Rafałem,takim blondynem..
              Inni to byli tylko "koledzy" :p
              • Gość: kara Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.07, 23:00
                Oj, plotkarze, plotkarze. Wstyd !!!
              • Gość: aniucha Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.adsl.inetia.pl 11.02.07, 18:51
                rybka,ty masz chyba kuku w tej główce? oni sie rozstaja? Uhahauhaha, toć to dwa
                wariaty sa za soba i jakbyś znała ich, to byś wiedziała, że czeto tak gadaja dla
                jaj, zeby własnie takie osoby jak Ty potem sie wielce dziwowały, a poza tym
                stwierdzam, ze jestes jedna z tych osob które tam pracują.
                • Gość: mała Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.07, 20:03
                  Ta dziewczyna w lokach z przodu w sklepie ma chłopaka ,jest On w Polsce i ma się
                  dobrze,jakby chciał ktoś chciał wiedzieć. Jak widzę takie bzdury pisane,że ktoś
                  coś wie i ma to z dobrych żródeł,a w rzeczywiśtości to brednie, to chcę mi się
                  ............. <zygi> Te osoby są tak nudne,że nie mają się czym zajmować,tylko
                  wymyslają brednie o innych,żeby było o czym poplotkować. Aż żal się robi !!!
                  • Gość: Dostawca Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.07, 20:13
                    A ja wiem,z pewnych źródeł,że Agnieszka z kokiem na głowie lubiła flirtować :D
                    Nie raz byłem z nią na papierosku. Raz nawet dawała sie macać kolesiowi ze
                    sklepy obok. U niego w sklepie. takie numery robiła mężusiowi ,który kupował jej
                    prezenty za tysiące... Takich dziewczyn mi nie żal !!! Dobrze,że po nich jadą :)
          • Gość: cuuukiereczek Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.07, 23:27
            rybka!!! nie badz taka do przodu! nie masz co robic tylko dupy ludziom obrabiac?
            zadbaj o wlasny zadek a nie piepszysz glupoty! zeby to chciaz bylo pewne co
            piszesz a nie wyssssane z palca! celowo chcesz jej zepsuc opinie dlatego
            dadajesz bzdury od siebie! moim zdaniem jestes zalosna i nie warto ci wierzyc!
            po prostu ZAL...
            • Gość: rybka Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: 82.146.248.* 10.02.07, 23:17
              a własnie pisze prawde!! i nie jest wyssana z palca!! nie pisze bzdur, nie
              oczerniam. wiem co pisze, a Ty piszesz co Ci ślina na język przyniesie :/
              żałosne
        • Gość: mała Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.adsl.inetia.pl 06.02.07, 19:39
          ????
    • Gość: krzys28 Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.stk-net.pl 22.01.07, 17:23
      czy w tym pasazu czasem ni epracuja te dwie sliczne siostrzyczki Kamila i
      Judyta???sa Boskie!!
      • Gość: zdziwiony :/ Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: 82.146.248.* 24.01.07, 12:59
        gustujesz w takich wytapetowanych pindach?? Oprocz tego ze maja fajne figurki
        to nie widze nic szczegolnego. madroscia tez raczej obie nie grzesza :/ no
        chyba ze w temacie kosmetykow i tapety na pysk,to pewnie powiedza ci jaka
        łopata jest najlepsza do nakladania hehe a pracuja obie z tego co sie
        orientuje. tylko ze kamila to juz troche stara,bo juz dobrze po 30stce
        • Gość: Lorenzo Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.07, 14:04
          Kamilka stara, ale jara. ;)
          Judyta troche gorsza, ma kwadratowa szczeke. :)
          • Gość: sasza Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.stk-net.pl 27.01.07, 09:31
            kwadratowa szczeke??hehehhehe co za debil!!
            • Gość: Lorenzo Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.07, 10:42
              Sam jestes debil!!! Jak jestes slepy i patrzysz tylko na cycki i makijaz to
              takich szczegolow nie potrafisz zauwazyc!!!! :))))))))))))
              • Gość: martino Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.adsl.inetia.pl 11.02.07, 18:58
                jakie cycki? chłopaki dajcie spokój. Jedna siostrunia płaska jak deska, a druga
                fakt ma duże, ale spójrzcie gdzie Je ma? nic jedrności w nich nie ma takie
                wichrały, fuj.
                • Gość: sam on Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: 82.146.248.* 11.02.07, 23:08
                  a czego wymagasz po 30stce :)
        • Gość: tt Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.stk-net.pl 25.01.07, 10:00
          te zdziwiony chcialbys miec taka laske jak kamila!ale wiesz,ze nigdy takiej nie
          zdobedziesz wiec siedz i patrz na swojego paszteta przy boku
          • Gość: zdziwiony Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: 82.146.248.* 11.02.07, 23:10
            jakbym był zainteresowany takimi starymi dupami,to oznaczałoby że jestem już w
            totalnej załamce :/ Ja nie musze na widok emerytek sie ślinić. Mam młode,
            świerze piersi przy swoim boku i dobrze mi z tym :)Możesz jedynie zazdrościć,
            albo biegać do pasażu pooglądać sobie zwisy.. :p
        • Gość: urząd Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.07, 09:42
          Niedługo sie nią zajmie urząd i za to lewe sprzedawanie bez nabijania na kase
          się skończy tak jak to audi tt.
          Jak ma meża co ciągle woli z chłopami zamiast z nia to trudno.....a latka lecą
          A ten towar to wygląda jakby z kradzieży raczej??? Firmowe rzeczy różnych marek
          ciekawe?
          Mam nadzieję ,że niedługo będzie koniec .......tej lewizny
          • Gość: Anka Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.07, 20:51
            siostrzyczki odkladaj sobie ciuszki kiedy jest dostawa nosza je, lansuja sie, a
            pozniej z powrotem na wieszaki i na sprzedaz! na wlasne oczy widzialam jak ta
            czarna metke chowala!! to naprawde nie wporzadku!!
            • Gość: klientka Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.07, 21:38
              a to norma ,że chodzą w tych ciuchach i póżniej do sklepu.Tylko ciekawe skąd są
              te ciuchy pewnie z jumy z niemiec?? Słyszałam ,ze z Niemiec od jednej babki co
              regularnie tam chodzi .Jak ją urząd wyczai to jej wszystko zabiorą
    • Gość: wiem Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.07, 22:54
      to oni juz nie pierwszy raz ze sobą sie rozstali!!!! ale jak tak jest to pewnie
      do siebie wróca!!!hehe a dlaczego napisałas koledzy w cudzyslowiu ???? hmmm
      chyba wiesz cos wiecej o niej!!!
      • Gość: rybka Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.eranet.pl 27.01.07, 20:36
        może i wiem... :)
        • Gość: artista Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.adsl.inetia.pl 07.02.07, 08:00
          interesuje Mnie ta dziewczyna z pierwszego bardzo,bardzo,bardzo. a tak w w ogóle
          czesto tam jestem ze swoja miłościa na zakupach, jako budynek ok.
        • Gość: asiula Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.adsl.inetia.pl 07.02.07, 08:25
          hej rybka,nie masz racji bo Ja mam swietne zródło informacji,heheheheh. z tym
          kolesiem jest,ale go nie ma w Polsce, a moze wiesz cos na temat takiej jednej co
          w meskim pracowała z takim wielkim kokiem na głowie?
          • Gość: do asiuli Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.02.07, 15:31
            heheh nie ma go w Polsce, tak? dziewczyno zanim cos napiszesz wiecej to sie
            najpierw 3 razy zastanow
            widze jakie masz swietne zrodlo informacji hehe
            poza tym zajmij sie czyms pozyteczniejszym plotkaro!!
          • Gość: rybka Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: 82.146.248.* 10.02.07, 23:25
            to masz faktycznie informacje.. w Polsce go niema.. ciekawe.. nie,no dobra,nie
            bede sie kłócić. jak chcesz,to żyj w złej świadomości.. a ta z kokiem..hehe to
            jest dopiero afera.. wypierdzielili ją, bo niezłe manko w kasie narobiła :)
            Agnieszka-chyba o nią Ci chodzi. To jest dłuugi temat.. szkoda pisania..
            Ogólnie dziewczyna po ślubie.. mimo że sie nie wydaje :)
            • Gość: asiula Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.adsl.inetia.pl 11.02.07, 13:12
              własnie o nia mi chodziło, słyszałam ze to niezła lafirynda ta cała słynna
              Agnieszka. Złodziejka, to masz rację, mężatka niby tak, ale niezłe wałeczki
              robiła i to nie tylko w kasie. Czasami widziałam jak urzedowała z tym kolesiem
              od bielizny obok-marcin,hehe i z tym kolesiem z kiosku z pasażu. Czesto
              siedziała Mu na ladzie jak taka pierwsza lepsza, a On taki zapatrzony,że zle
              wydawał, hahaha.
    • Gość: przerazony Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.eranet.pl 28.01.07, 17:26
      prawie 90 lumpeksów w Świeciu!! Czy to nie przesada?? Ludzie przestańcie
      wariowac!! Ni lepiej kupic sobie jedna rzecz nowa,a nie 3 znoszone, nawet nie
      wiadomo przez kogo blleee.. A tak abstrahujac do tematu pasaz jest w miare.
      Kilka branz w jednym miejscu. przynajmniej wszystko nowe a nie.. po trupach :/
    • Gość: kowal Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.stk-net.pl 28.01.07, 19:24
      kamila najladniejsza dupa w tym miescie i ma ladna fure!!
      • Gość: zachwycona!! Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.eranet.pl 29.01.07, 00:47
        ~~~~~~i zajebistego męża!!~~~~ ;p
        • Gość: <><><> Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.07, 14:03
          ale cos pewnie z tym mezem nie tak bo by go w rogi nie walila gdyby byl taki
          zajebisty
          • Gość: ... Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.eranet.pl 30.01.07, 21:33
            nie gadaj czegos o czym niemasz pojecia. w rogi go nie wali, jest spoko. i nie
            masz co pisac glupot,bo i tak nikt w takie wymyslone brednie nie uwierzy
            • Gość: drwal Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.07, 19:49
              smieszne sa obie siostrzyczki,pstro w glowie!!!nic wiecej!!! tylko ciuchy im w
              glowie i fajne samochody !jak nie macie dobrej fury to nie ma co startowac!!!!
            • Gość: lklk Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.07, 08:57
              ojoj nie wiem czy to sa brednie!!!!z tego co wiem to szczera prawda!!jelen z
              niego!a niej juz nie napisze kto....
      • Gość: Lesniczy Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.07, 20:10
        to co bys wolal, Kamile czy fure?
        • black-99 Re: Pasaż handlowy na Klasztornej 01.02.07, 20:42
          odczepcie się od dziewczyn tylko żal wam dupe ściska
          • Gość: KITA Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: 10.10.74.* 06.02.07, 12:17
            NIKT IM NIE ZAZDROSCI BO NIE MA CZEGO,GLUPOTA RACZEJ NORMALNYM LUDZIOM NIE
            IMPONUJE...A TE LASKI MAJA TYLKO PSTRO W GLOWIE.FURA TO NIE WSZYSTKO SA
            WAZNIEJSZE RZECZY W ZYCIU.
            • Gość: zagi Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.07, 16:04
              Tak, poezja
    • Gość: michalek22 Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.07, 23:36
      ogolnie pasaz jest spoko! w cale nie jest tak ze wszystko sie powtarza! wrecz
      przeciwnie, w tym pierwszym meskim sa fajne ciuszki, czesto maja nowa dostawe i
      w dosc przystepnej cenie. zawsze wychodze zadowolony :)
    • Gość: nie wiem Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.07, 01:04
      o kim wy teraz mówici o tej w lokach??
      • Gość: iwonka Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: 83.238.145.* 08.02.07, 08:27
        <nie wiem> to jest tepak, hahahahahaha. Śmiech na sali,weż sobie poczytaj
        elementarz,bo masz problemy ze zrozumieniem tekstu. hahahahah, normalnie
        wiesniak/czka.
        • Gość: amandaa Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: 83.238.145.* 08.02.07, 08:41
          dajcie Mu spokój, jak nic (nie wiem), to nic nie wie i pustakiem zostanie,hihi.
          nie mogłam sie powstrzymać.
          • Gość: do amandy pustaczk Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.stk-net.pl 08.02.07, 09:00
            nie mogłas sie powstrzymac i narobilas w gacie głupia krowo!! jaka ty musisz
            byc obrzydliwa fujjjjjjjjjj
            • Gość: amandaa Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: 83.238.145.* 08.02.07, 18:23
              hehe, zabolało? swietnie,bo o to Mi chodziło. Obrzydliwa-dobre sobie. Jestem
              Swietna laską.
              • Gość: artur Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.adsl.inetia.pl 11.02.07, 18:54
                Ty musisz byc naprawde ZŁA, zakochana pewnie w sobie laleczka jakiegoś koksika
                Świeckiego?
    • Gość: maleńka Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: 82.146.248.* 10.02.07, 23:31
      może tak ktoś wróci do tematu?? Poruszmy wreszcie główny wątek :)
      • Gość: adi Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.adsl.inetia.pl 11.02.07, 19:10
        pasaz fajna sprawa,miłe dziewuchy, tylko jedno ale.....o kazdej porze dnia na
        końcu pasazu robią sobie zgromadzenia, kawkują,plotkuja o KLIENTACH( sam
        słyszałem) nie za fajnie robi sie w takiej atmosferze zakupy, ale Ja mam
        szczęscie jestem facetem, a tam tylko klientki mają przesrane.
        • Gość: prawda Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.adsl.inetia.pl 12.02.07, 07:30
          Adi dobry wątek poruszyłeś, moglibyśmy o tym popisać? zle mi się robi zakupy w
          tej końcowej atmosferze plotkarstwa. kazdy ma swój box, wiec niech tam siedzi,
          tak jak inne.
          • Gość: kacha Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.adsl.inetia.pl 12.02.07, 18:16
            ja mogę się równiż wypowiedzieć na ten temat. Dziś byłam tam na zakupach i
            zostałam zmierzona i obgadana przez takie dwie czarne Małpy i przez... jak to
            ostatnio mówicie chłopaki, hehe zwisy kamili.
            • Gość: byłem tam Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.adsl.inetia.pl 12.02.07, 18:42
              nie podoba mi sie ta strona, nie ładnie tak obgadywac innych na takim forum. ja
              tam nikogo nie znam, ale zaraz na poczekaniu moge cos wymysleć, bo tak jest.
              Ktoś coś wie, doda swoje i psujemy reputacje. ludzie dajcie spokój. pytanie jest
              co myslicie o pasażu, jako budowli, boxach, a nie o ludziach tam pracujących.
              przeciez tak można ludziom zniszczyć zwiazki, małżeństwa, przyjaznie, jesli ktoś
              bedzie oczywiście brał ta stronke na serioo.
            • Gość: K Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.stk-net.pl 12.02.07, 20:08
              Ciekawe czy te co wypisuj o innych sa lepsze pewnie jeszcze gorsze.Mogłybyście
              napisac coś o sobie.Teraz niech inni was opiszą
              • Gość: amandaa Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.adsl.inetia.pl 12.02.07, 20:59
                nie to juz jest przegiecie pały, jakie tu są prostaki-wiesniaki, hahaha. nie
                umieja nawet zdania napisac poprawnie. Nie rozumiem, o co ci w wogóle chodzi
                bambrze?
                • Gość: afons Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.adsl.inetia.pl 12.02.07, 21:02
                  Amandaa, ostro Mnie denerwujesz!!!! chciałbym Cie spotkać na swojej drodze,
                  prostaczko.
          • Gość: wcale nie Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: 83.238.145.* 21.02.07, 21:48
            czesto jestem tak na zakupach w pasazu z kumpelami i atmosfera tam jest fajna,
            miło sie robi zakupki, gdzie sprzedawczynie sa takie wyluzowane i smieszne w
            dobrym słowa tego znaczeniu.
            • Gość: Holly Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 27.02.07, 21:21
              Kamila to najwieksza dziwka w mieście!!! Za kasę zrobi wszystko ! Taka stara,a
              puszcza się nawet z małolatami,szkoda mówić! Nawet fajna z niej byłaby laska,
              gdyby nie myślała tylko piczą :) :D
    • Gość: Maja do<byłem tam> Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: 82.146.248.* 14.02.07, 23:41
      Częsciowo masz racje,to głupie takie obgadywanie i wymyślanie, jakie tu ma
      miejsce. Niestety nie jesteśmy w stanie na tym forum ani dowieść prawdy ani
      dowiedziec sie kto takie bzdury wypisuje. Moim zdaniem jednak jest to tylko
      forum i myśle,ze nikt z tego powodu nie będzie brał rozwodu, bo każdy
      inteligentny człowiek zdaje sobie sprawę na jakiej zasadzie publikowane są te
      wypowiedzi. Każdy ma własny rozum i sam decyduje co wypada,czego nie. Jak widać
      gro ludzi nie zastanawia się nad tym co pisze, bo wydaje im sie,ze kiedy są
      anonimowi to nic im nie grozi. I faktycznie tak jest.. Ale miejcie też swoje
      sumienie i swoje zasady.. Zastanówcie sie chwile zanim napiszecie coś co nie
      jest prawdą, coś co może urazić, skrzywdzić kogoś... Czy to jest potrzebne??
      Czy takie macie ambicje?? Wiem,ze nie.. tylko niektórzy muszą sobie to
      uświadomić... Postawcie sie na miejscu ludzi o których wypisujecie te bzdury..
      i pomyślcie czy zasłużyli na takie opinie..
      "Trzeba zawsze wierzyć w człowieka i dać mu kolejną szanse.. Kiedy zejdzie na
      złą drogę pomórz zawrócić... nie oceniaj.."
      Ps. A pasaż moim zdaniem w ogóle jest spoko. Fajnie jest iść gdzieś, gdzie
      można zrobić zakupy w kilku branżach. Jeżeli chodzi o inne miasta to w takich
      miejscach ceny są zazwyczaj troche zawyżone. A na Klasztornej nie, są
      konkurencyjne i zbliżone do cen w innych sklepach.
      Co do plotek na końcu,to wydaje mi sie,ze troche przesadzacie. Osobiście też
      nie chciałoby mi sie siedzieć na tyłku przez 8 godzin dziennie jeśli można
      porozmawiać z kimś,kto też sie nudzi. A te rozmowy to nie muszą dotyczyć na
      pewno tylko klientów. Nie bądźmy przewrażliwieni!! Pozdrawiam :))
      • Gość: sir Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.adsl.inetia.pl 15.02.07, 19:00
        moim zdaniem pasaz na klasztronej jest zajebisty i kobitki pracujace w nim sa
        wporzo wiec uwielbiam do niego chodzic a i sa tam bardzo mile sprzedawczynie w
        szczegolnosci ta w tych lokach buźka dla niej:):):):):):)
        • Gość: lolewicz Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.adsl.inetia.pl 15.02.07, 19:10
          o.o dobrze ze ktos rzucil haslo ta w tych lokach jest ladna ale jej nie lubie bo
          sie zachowuje jak jakas.............a
          • Gość: migdał Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.adsl.inetia.pl 15.02.07, 21:58
            hej, witam jaka swietna stronka,wiec tak: pasaż świetna sprawa, fajne młode
            dziewczyny, nawet można się trochę zakochać.... np. w takiej jednej z pieknymi
            zielonymi oczkami, dluugimi rzęsami, i ładniutką trwała kolorku blond, więc na
            pewno nie chodzi o nia, bo jestem tam co jakiś czas i jedyne co zauwazyłem to to
            ze siedzi w koncie i czyta ksiązki, pewnie się gdzieś uczy?
            • Gość: poinformowana Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: 82.146.248.* 16.02.07, 00:13
              to nie trwała,to naturalne loki :) A czyta to jedynie gazety :) Nie uczy sie
              nigdzie :)
        • Gość: racja Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.adsl.inetia.pl 15.02.07, 21:50
          fajna ta dupeczka w tych loczkach, obok meskiego-wielka szkoda że tam nie
          pracuje, ale kiedyś jak jej kolezanki nie było to Mnie obsługiwała i nawet była
          miła.
    • Gość: ale która?? Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: 82.146.248.* 15.02.07, 19:29
      bo w lokach sa dwie przeciez. ta na samym poczatku i oczywiscie kamilka :)
      troche dalej :)
      • Gość: hanka Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.07, 19:51
        kamilka!!!ta szma..raczej nie jest mila,tak jak jej siostrunia!!
      • Gość: lolewicz Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.adsl.inetia.pl 15.02.07, 22:05
        oczywiście kamilka, zapomniałem dopisać, tamta to ciagle czyta i czyta i czyta i
        nie widzi,że fajne chłopaki Ja mijają.
        • Gość: nicole Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.07, 18:52
          moze nie takie fajne skoro nie zauwaza? :>
        • Gość: Gusia Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 19.02.07, 22:37
          Ad, do lolewicza! Lolewicz: fajne chłopaki ? :) Fajne chłopaki wieśniaki,
          buhahahahahahaha
          • Gość: mika Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.adsl.inetia.pl 20.02.07, 20:59
            hahahaha, brawo w Świeciu nie ma nawet na kogo oka zawiesić. RACJA
    • Gość: q1 Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 15.02.07, 21:26
      ok.
      • Gość: awans Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.adsl.inetia.pl 18.02.07, 13:08
        ciuszki fajne,Mi tam nic nie przeszkadza w tym pasazu na moje nie wiem czego wy
        się czepiacie?
    • Gość: mia Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.07, 13:37
      Ale gdzie ten pasaz jest zlokalizowany ?
      Wiem, co to znaczy pasaz i nic podobnego nie udalo mi sie zauwazyc w Świeciu ?
      • Gość: kala Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.07, 18:01
        ciuszki moze i fajne ale obsluga do d...
      • Gość: kenido Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.gprspla.plusgsm.pl 02.03.07, 22:33
        Mia Ty chyba jesteś z wiochy! Pasażu nie widzieć,hehe
        • Gość: mia Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.stk-net.pl 04.03.07, 02:08
          Nie obrazaj ludzi ze wsi.
          Mieszkam w Świeciu,a pytam gdzie jest to cudo, ktore tak szumnie
          nazywacie "pasazem" ?
          • Gość: jestes dziwna Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.eranet.pl 04.03.07, 16:03
            mia chyb cos z toba nie tak skoro mieszkasz w swieciu a nie wiesz gdzie jest
            jedyny pasaz w naszym miescie. na klasztornej,kolo czerwonego ogolniaka. jak
            jeszcze nie trafisz,to chyba juz ci nie pomoge... :/
    • Gość: niusia Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: 82.146.248.* 11.03.07, 21:11
      ogólnie oki na moje :D
    • Gość: łucja Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.stk-net.pl 19.03.07, 08:35
      odwiedziłam ostatnio ten pasaz i bardzo pozytywne wrazenie na mnie zrobił!pozdro
    • Gość: wiecie kto:) Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.stk-net.pl 09.04.07, 19:08
      Witam wszystki zapalonych pisarzy:) Powiem wam szczerze ze czytajac ten post
      mozna sie niezle ubawic, ale do czasu. Jezeli zastanowimy sie nad tym co ludzi
      tu wypisuje no i jak podchodza do zwyklego prostego tematu to plakac sie chce
      ze zyje w takim buraczanym miescie. Bardzo kocham swoje miasto i czuje sie
      mocno z nim zwiazanym, ale po tym jak czytam niektore prymitywne wypowiedzi to
      mam wrazenie ze Świecie jest miastem tylko z uwagi na liczbe mieszkancow bo
      mentalnie jestesmy wiochą. Ludzie nie mozna pisac rzeczy ktore nie do konca sa
      sprawdzone, nie wiemy czy są prawdą czy plotką a mogą zniszczyć życie czy
      związek innym. Może nawet jezeli sa to fakty to sądzę że ich rozwiązywaniem
      powinni zająć się sami zainteresowani, a nie obcy forumowicze. Fakt, że Polska
      jest wolnym krajem i jest wolność słowa, ale ten przywilej jest tylko dla tych
      co potrafią z głową z niego korzystać. Czasami trzeba przysłowiowo ugryźć się w
      język.Na koniec pragnę tylko przypomnieć,że w tym wątku chodzi o ocene
      asortymentu, klimatu i samego pomysłu na otwarcie takiego obiektu.Wyrażenie
      swoich uwag i krytycznych zdań jest jak najbardziej pożądane, jednak trzeba to
      czynic w umiejętny sposób nie obrażający nikogo.Pozdrawiam
      • Gość: malenka Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: 82.146.248.* 11.04.07, 19:30
        podpisuje się pod ostatnią wypowiedzią. smutno tylko,że ludzie są tylko ludzmi
        i nie potrafią zachować się tak jak powinni, a uwielbiają pod pseudonimem
        wypowiadać się szkodząc innym.. żal.. :( I jak tu mieć wiare w człowieka..
        • Gość: Qba Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.such.nat.hnet.pl 15.04.07, 10:01
          Święta prawda
          • Gość: Filip Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.07, 23:20
            Kamila jest śliczna i porządna.Znam ją jak siostre.JEst cudna...niestety nie
            mam szans u niej..Ma męża który na nią nie zasługuje.Najlepsza laska dlamnie w
            Świeciu-te jej oczka i spojrzenie....cudna jest poprostu.Tylko smutne że laski
            z twarzami pokemonów i z 5-orgiem dzieciaków pisze na nią takie bzdury.No tak
            matki polki na wsi.KAMILA JESTEŚ CUDNA i nie przejmuj się co piszą
            zdesperowani ,brzydcy i nic nie znaczący ludzie na tym forum.
          • Gość: Daniel Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.07, 23:23
            Przesrane jest byc ładnym i mieć fajny samochód.A to właśnie ma Kamila-cudną
            twarz i super samochód.I dlatego dużo wiejskich dziewuszek ją nienawidzi i
            pisze na nią debilne rzeczy-bo jeśłi ktoś pisze(na jedną z najładniejszych
            lasek w Świeciu),że jest brzydka to na chleb mówi,że jest beb a na kawe ,że
            jest biała.Fakt mąż to jej się nie udał.
    • Gość: HEHEH Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.07, 23:31
      NIEZLE TU LUDZIOM ODBIJA-KAMILA NIE SET ŁADNA!!DOBRE.TYLKO CZEMU JAK WIDZE JAK
      IDZIE PRZEZ MIASTO TO WSZYSTKIM CHŁOPAKOM ŁBY SIĘ AŻ URYWAJĄ NO I PRZYZNAJE ŻE
      MI RÓWNIEŻ BO JEST SŁODKA!!!!BARDZO SYMPATYCZNA I SKROMNA.I LOVE KAMILE!!!!!!!!!
    • Gość: Seba Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.07, 08:21
      Chodzi o tą Kamile ze srebnej audicy tt?Jeśli tak to przyznaje -jes
      śliczna!!!!!!!!!!!!!!.Laleczka Barbie tylko,że zajęta.
      • Gość: Look Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.06.07, 14:55
        Ta wasza Kamila ma krzywe nogi. Niestety. Zęby też są do poprawki.
        • Gość: Jarek Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.07, 21:10
          "Look"to napewno jakaś brzydula z trójką dziecie i z mężem alkoholikiem.Albo
          poprostu ma strita na oczach.
    • Gość: Juri Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.07, 22:47
      Dokładnie jeśli chodzi o laske ze srebnaj TT to trzeba byc kretynem albo ślepym
      aby powiedzieć że jest brzydka.Ta laska jest wyjątkowa!!!
      • Gość: Q@ Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.such.nat.hnet.pl 20.06.07, 23:09
        Co wy tu pierdzielicie robiąc sobie z "Forum" plotkarnię - wejdźcie na jakiś
        czat i sobie rozmawiajcie o laskach i kolesiach do woli.
    • Gość: Czarek Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.07, 08:18
      Kamilka jest fajniusia....ta buzka i te ciałko.Ma coś w sobie ta
      dziewczyna,można się szybko zakochać.
    • Gość: Darek.M Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.07, 18:31
      Kalmilcia bardzo fajna..a ładna to swoją drogą.jej siostra też nie zła-ale leci
      na kase i ma złe towarzystwo-pedałki świeckie szymczaki i inne pudła do
      klepania.
      • Gość: ex pasaż Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.stk-net.pl 03.07.07, 23:10
        ludzie czepta się tramwaju, ile można słuchac tych zazdrosnych komentarzy na
        temat Kamci i Judysi. Fajne dziewczyny a wy tu z nich nie wiadomo kogo robicie.
        Macie wlasne 4 sciany? Wlasne w nich problemy? To zajmijcie sie najpierw nimi!
        A jezeli jestescie szczesliwcami bez problemow (w co watpie) to szczerze
        gratuluje i naprawde zazdroszcze, ale cieszcie sie tym szczesciem nie mącąc w
        życiu innych.
      • Gość: seba Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.07, 07:50
        nie ma sie co dziwic zeleci na kase
        pewnie tez by chciala miec takie zycie jak jej siostrunia
        jezdzic tetetka przebierac szmatki w niemieckich lumpeksach a pozniej
        sprzedawac je wam :)))))))))))))))
    • Gość: zero tematu Re: Pasaż handlowy na Klasztornej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 06:42
      Z twojego wątku zrobił się wieczorek zapoznawczy nic na temat, same ploty.
      Pasaż ok ciuchy nie drogie ale faktym jest że wszędzie takie same.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka