jareknajberg
27.04.08, 20:31
Pięknie.
Z dużą niecierpliwością czekam, na wybory samorządowe.
Ciekawe jak kandydat z PO, zapewne Przewodniczący Przybyszewski,
będzie kąsał współkoalicjanta Prezydenta Zaleskiego.
Racjonalnie nie da się wytłumaczyć, że przed wyborami krytykuje się
Prezydenta później jakiś czas się współrządzi pełną gębą i przed
wyborami totalna krytyka.
To są zapowiadane cuda platformerskie.
Chyba, że koalicja PO Gospodarze wystawią wspólny komitet "Teraz
Cudowne Menadżery"
www.najberg.pl