Dodaj do ulubionych

Platforma szykuje się na Michała Zaleskiego

27.04.08, 20:31
Pięknie.
Z dużą niecierpliwością czekam, na wybory samorządowe.
Ciekawe jak kandydat z PO, zapewne Przewodniczący Przybyszewski,
będzie kąsał współkoalicjanta Prezydenta Zaleskiego.
Racjonalnie nie da się wytłumaczyć, że przed wyborami krytykuje się
Prezydenta później jakiś czas się współrządzi pełną gębą i przed
wyborami totalna krytyka.
To są zapowiadane cuda platformerskie.
Chyba, że koalicja PO Gospodarze wystawią wspólny komitet "Teraz
Cudowne Menadżery"

www.najberg.pl
Obserwuj wątek
    • tryg.sk Re: Platforma szykuje się na Michała Zaleskiego 28.04.08, 03:27
      czas na gospodarza
    • mapawlowski Platforma szykuje się na Michała Zaleskiego 28.04.08, 13:23
      No i bardzo dobrze, że się szykuje. Pora tchnąć trochę ducha i energii w to
      miasto i w sam magistrat. Lubię Przybyszewskiego - to niezły radny - ale myślę,
      że tylko Lenz może wygrać z Zaleskim.
    • korneljwk Platforma szykuje się na Michała Zaleskiego 28.04.08, 14:41
      Moim zdaniem Lenz byłby świetnym kandydatem. Ma wszystko cechy jakie
      powinien mieć prezydent Torunia co zresztą ostatnio widać było w
      przypadku mostu. Zaleski z Mężydło sie kłócą a on mowi spokojnie jak
      tylko bedzie decyzja prokuratury to działamy. Kogoś takiego
      potrzebuje Toruń
      • mdtzjd Re: Platforma szykuje się na Michała Zaleskiego 28.04.08, 18:37
        > a on mowi spokojnie jak
        > tylko bedzie decyzja prokuratury to działamy
        Działać trzeba już, a nie jak będzie decyzja prokuratury. Przecież jak
        prokuratura umorzy, to Mężydło złoży do niej kolejny wniosek. I tak w kółko.
        > Kogoś takiego potrzebuje Toruń
        Toruń potrzebuje kogoś, kto działa, a nie czeka, żeby działać. I całe szczęście
        - ma kogoś takiego.
        • korneljwk Re: Platforma szykuje się na Michała Zaleskiego 29.04.08, 01:14
          Jeżeli nie było nieprawidłowości a mam taką nadzieję to inwestycja
          szybko ruszy. Jeżeli były to przekichane. Dlatego warto i należy
          poczekać na decyzję prokuratury i nie robić kampanii reklamowej
          mostu, którego powstanie jest wciaz niepewne. Mężydło zrobił wiele
          złego dla tej sprawy jeszcze jako poseł PiS ale chyba zaden z nas
          nie powie ze całe opoznienia sa spowodowane tylko nim... Czas na
          pradziwego gospodarza!
    • gaelic04 tylko Antoni Mężydło, mosty, pontony, przeprawy 28.04.08, 17:41
    • mdtzjd Re: Platforma szykuje się na Michała Zaleskiego 28.04.08, 18:39
      PO jest partią wielbiącą porażki. To będzie ich kolejna porażka. Wystawiliście
      (PO z LiD-em) Filara, zdobył 20% i przegrał. Wystawicie Lenza czy
      Przybyszewskiego, dostanie 20%, przegra.
    • maldekk Platforma szykuje się na Michała Zaleskiego 29.04.08, 21:31
      Bardzo bym się sieszył, gdyby Tomasz Lenz został prezydentem
      Torunia. Po pierwsze jest skutecznym politykiem i na pewno dużo
      zrobiłby dla tego miasta, a po drugie umie rozmawiać ze zwykłymi
      mieszkańcami i zawsze ich wspiera.
      • uszaty25 Re: Platforma szykuje się na Michała Zaleskiego 29.04.08, 22:35
        Ciekawe jak dlugo jeszcze ten duzy spoldzielca bedzie staczal w dol nasze miasto???
        • niclos_czan Re: Platforma szykuje się na Michała Zaleskiego 01.05.08, 18:42
          "Ciekawe jak dlugo jeszcze ten duzy spoldzielca bedzie staczal w dol nasze
          miasto???" - Prawdopodobnie jeszcze 2 lata, ze swoimi ludźmi.
      • malepiffko lenz 30.04.08, 10:20
        > jest skutecznym politykiem

        skuteczny to on jest w odbieraniu diety. co takiego zrobil, ze "jest skuteczny"?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka