Dodaj do ulubionych

CO NAS CZEKA DOBREGO W 2007r

01.01.07, 20:22
Porozmawiajmy o tym
Obserwuj wątek
      • toronto123 Re: CO NAS CZEKA DOBREGO W 2007r 01.01.07, 22:48
        mnie podobno podwyżka od Romana i to całe 4% brutto
        buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaaa...
        mógłbym tak długo się buhahahać, ale czym dłużej się śmieję tym bardziej chce
        mi się płakać...

====================================
        www.youtube.com/watch?v=PxTx3ZhU1VI&eurl= i niech przedpokój będzie z
        wami :)
        • sauber1 Re: CO NAS CZEKA DOBREGO W 2007r 01.01.07, 22:52
          toronto123 napisał:

> mnie podobno podwyżka od Romana i to całe 4% brutto
          > buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaaa..
          > .
          > mógłbym tak długo się buhahahać, ale czym dłużej się śmieję tym bardziej chce
          > mi się płakać...
          >
          Tu nie ma się co śmiać, a raczej ubolewać należy, w Naszym Kraju jest tyle kasy
          że wystarczyło by dla wszystkich na godne życie ale.........cdn
          > ====================================
          > www.youtube.com/watch?v=PxTx3ZhU1VI&eurl= i niech
          przedpokój będzie z
          > wami :)
          • toronto123 Re: CO NAS CZEKA DOBREGO W 2007r 02.01.07, 19:21
            no w tym rzecz, że mi średnio do śmiechu...
            a co do tych możliwości budżetowych w naszym kraju, hmmm może gdybyśmi mieli
            mądrych włodarzy... ale z Kaczkami to daleko nie zajdziemy, odseparują nas od
            świata na dobre...

====================
            a bit pissed off with Drakes :)
            • sauber1 Re: CO NAS CZEKA DOBREGO W 2007r 02.01.07, 19:29

Nie na to znaczenia kto jest na świeczniku ważne by szanowano obywateli we
              własnej, wolnej już ojczyźnie i wyzwolić się z pod wpływów komuny do końca.
              Mazo....ki pokazał klasę, dał dupy i uciekł, może to przypadek historyczny ale
              dzięki temu jest jak mamy, a mogło by być już lepiej..............
      • toronto123 Re: aleś temat zapodał... 01.01.07, 23:27
        cholera... wątek pomyliłem. Ten jest ok! Chodziło mi o ten "co nas złego czego
        w 2007 roku" czy jakoś tak. Sama idea jest kretyńska. Ale już się nie
        wymądrzam. Pewnie znajdzie się wielu amatorów, żeby sobie ponarzekać na
        przyszłość. Narzekamy na wszystko, to czemu nie na to co nawet nie mamy
        pewności czy nadejdzie. Taa, ponarzekajmy to takie polskie, nieprawdaż???

====================
        myślenie podobno nie boli... ale pewności nie mam LOL
    • babsko77 Re: CO NAS CZEKA DOBREGO W 2007r 02.01.07, 15:22
      Nie wiem od czego zacząć, tyle tego jest...Czeka na nas wiele pysznych łakoci
      do schrupania, sniadań,a może nawet kolacji przy świecach. Przy odrobinie
      szczęścia ulepimy tej zimy chociaż z jednego bałwana, obetrzemy komuś uszy
      śniegiem, poślizgamy się na zamarzniętej kałuży... Któregoś zimowego wieczoru
      spojrzymy twarzą w twarz ksieżycowi, który będzie lśnił złotem na śniegu. A
      potem, któregoś dnia, zupełnie niespodziewanie otaczajace nas powietrze zacznie
      pachnieć tak jakoś zupełnie inaczej, tajemniczo. I przyjdzie wiosna. Wstając do
      pracy usłyszymy pierwszy śpiew ptaka, któremu zawtóruje nasze jeszcze na pół
      zimowe serce. Słońce zabrązowi naszą skórę, jezioro powita jak starego
      znajomego i da owo cudowne uczucie nieważkości, gdy popłyniemy gonić błyski
      światła na jego falach. I na pewno usłyszymy szelest złotych liści pod stopami.
      To drzewa obdarują nas swoimi przebarwnymi skarbami. A wieczorem, gdy wiatr
      cudownie zawyje za oknem, a deszcz wystuka cichą melodię na szybach będzie obok
      nas drugi człowiek, ze swoim usmiechem, oczami. I jego dobre słowo. Dzikie gęsi
      na pożegnanie zaśpiewają nam o przyszłej wiośnie i poczujemy słodka tęsknotę-
      nietęsknotę. I tak jak na wiosnę nasze serca zaspiewają razem z dzikim ptakiem.
      Potem świat zacznie przyoblekać dziwna magia, jakaś radość zagości w duszy i
      nagle każdy dom zamieni się w las. Czas spokoju i nadziei, czas dobrych słów...
      A potem przyjdzie nowe, jeszcze nieznane, pełne nowych szans i spełnionych
      marzeń....
      • sauber1 Re: CO NAS CZEKA DOBREGO W 2007r 02.01.07, 19:17
        komunikatywna1 napisała:

> Czeka nas dużo dobrego o ile będziemy w to wierzyć! Marzenia się spełnają tylko
        >
        > naprwdę trzeba bardzo czegoś pragnąć! Pozdrawiam wszystkich którzy mają marzeni
        > a

Zaczynam mieć coraz więcej marzeń i też pozdrawiam, ładnie się ten rok zaczyna,
        nawet słoneczko dziś pięknie świeciło
        • lewatywa6 Re: CO NAS CZEKA DOBREGO W 2007r 03.01.07, 22:25
          Ale trafiłem w temat.. Cieszę się nezmiernie i piszmy dalej. To temat rzeka
          dla marzycieli, polityków, złodzie , policjantów i biznesmenów, również uczniów
          i nauczycieli. to temat rzecz jasna i dla L-6. Powiem ,że nas tu czeka ciężka
          robota walki z głupotą i obrona przed idiotyzmami. L-6
          • sauber1 Re: CO NAS CZEKA DOBREGO W 2007r 04.01.07, 16:43
            L-6 napisał: i ma rację, sam obiecałem sobie że tylko tu pod tym tematem
            zostanę i same dobre, miłe słowa będę pisał, niosąc ludziom radość i uśmiech
            albo zniknę z tego forum, a jednak mnie poniosło dalej, może i dobrze, ktoś tu
            powiedział słowa że nasze gadanie na nić, a ja jestem innego zdania, to jest
            potężne narzędzie, oj bardzo potężne. Zastanawiam się czy nie ogłosić
            referendum, tu na forum w Topóleczce czy mam pozostać, czy wynieść się gdzieś
            daleko np. do Rzeszowa tam mnie tez lubią i niczego nie sugeruję, może jeszcze
            tu zawitam..... Do Miłego

• sauber1 Re: CO NAS CZEKA DOBREGO W 2007r 05.01.07, 16:49
                szarotka72 napisała:

> Mnie w tym roku czeka wszystko to,co najlepsze, nie może być inaczej.
                > A co do referendum? Masz dwa głosy: swój własny i mój, a to już coś. Jesteś tu
                > mile widziany(mówię za siebie).

dziękuję, to prawie tak jak na wyborach ale tam miałem trochę więcej )))))))
                  • sauber1 Re: CO NAS CZEKA DOBREGO W 2007r 05.01.07, 17:36
                    szarotka72 napisała:

> Czy więcej na tyle aby odnieść sukces? Czy wystarczyło na porażkę?

Nie chodziło o sukcesy, była to tylko sztuka dla sztuki ale może kiedyś (co
                    najczęściej oznacza nigdy), zobaczymy???
                      • sauber1 Re: CO NAS CZEKA DOBREGO W 2007r 05.01.07, 18:07
                        szarotka72 napisała:

> Do odważnych świat należy, życzę powodzenia. Miałam kiedyś znajomego, który
                        > mówił,,sztuka dla sztuki,, i jeszcze kilka innych powiedzeń podobnych do Twoich
                        > .
                        Przypadkowa zbieżność między dwoma zdarzeniami pozostaje przypadkowa, wielu
                        ludzi jest podobnych do siebie a zarazem tak różniących się od siebie, myślę że
                        to dobrze czasem. Oczekujemy od losu samego dobrego, chcemy robić tylko same
                        pożyteczne rzeczy i słusznie, ciągle szukamy najlepszych rozwiązań ale tak
                        naprawdę, to nikt jeszcze nie udowodnił że świat istnieje - żyjemy w przekonaniu
                        tak, jakby świat naprawdę istniał, a może to ja tylko jestem zbyt wirtualny?
                        • lewatywa6 Re: CO NAS CZEKA DOBREGO W 2007r 05.01.07, 19:36
                          A dopłaty do hektarów to co? Nie ma tu rolników? Pomyślcie 700 złotych do
                          hektara za darmo Kiedy ja dostanę dopłatę za dojazdy do pracy Oni dopłaty do
                          ziemi Paliwo rolnicze KRUS , a spytac kóregokolwiek to Bida aż piszczy i nic mu
                          się nie kalkuluje
                          • sauber1 Re: CO NAS CZEKA DOBREGO W 2007r 05.01.07, 19:51
                            lewatywa6 napisał:

> A dopłaty do hektarów to co? Nie ma tu rolników? Pomyślcie 700 złotych do
                            > hektara za darmo Kiedy ja dostanę dopłatę za dojazdy do pracy Oni dopłaty do
                            > ziemi Paliwo rolnicze KRUS , a spytac kóregokolwiek to Bida aż piszczy i nic mu
                            >
                            > się nie kalkuluje

Tak to wieczne udawanie biednych, to jest obrzydliwe, ja też chcę bym w tym roku
                            miał więcej dochodów i zrobię wiele, dopłat nie mam, na waloryzację nie mam co
                            liczyć, w grudniu byłem chory, przekroczyłem próg podatkowy i potrącono mi
                            więcej podatku niż babcia dostała emerytury ale tak już jest, czym więcej pijesz
                            tym mniej pijesz bo więcej wylewasz. Co do rolników to chyba nie takie proste,
                            ludzie boją się chwalić sukcesem, choć zależy często kto pyta? Wiele jeszcze
                            trzeba czasu by pewne mentalności zmienić w człowieku.....
                            • szarotka72 Re: CO NAS CZEKA DOBREGO W 2007r 06.01.07, 11:30
                              Znam tylko jedną rodzinę na wsi, która jest zadowolona z tego co ma(a nie ma
                              tak wiele).Przyjemnie iść do nich z wizytą, bo tam nie mówi się o pieniądzach.
                              Uważam,że ciągłe narzekanie i udawanie biednych żle świadczy o ludziach.
                              Pokazuje bezradność a zarazem chciwość.
                              • lewatywa6 Re: CO NAS CZEKA DOBREGO W 2007r 06.01.07, 13:49
                                Uf a myślałem że mnie ktoś tu solidnie opieprzy. Naewt jeśli tak będzie to
                                rozłoży się to na trzy osoby. Wrasając do meritum.
                                Chłposka chciwość to nie jednostkowy przypadek akurat w obecnych czsach.
                                Chłopi to specyficzna grupa społeczna nastawiona wyłącznie na własny interes.
                                Nie będę wspominał o patriotyźmie czy solidaryźmie społecznym, bo jest to dla
                                tych ludzi całkowicie niezrozumiałe. Dla nich najważniejsze jest swoja pełna
                                micha, jeszcze lepiej, kiedy sąsiadowi zdechnie przy tym krowa i spali się
                                dom , no i rzecz jasna tenże zapłaci kolegium za pędzenie bimbru ( sam rzecz
                                jasna chłopek go zmeldował do policji) Obrzydlistwo. ŻYWIĄ I BRONIĄ? a może
                                inaczej powinno brzmieć to hasło Zaproponujcie.
                              • sauber1 Re: CO NAS CZEKA DOBREGO W 2007r 06.01.07, 21:08
                                szarotka72 napisała:

> Znam tylko jedną rodzinę na wsi, która jest zadowolona z tego co ma(a nie ma
                                > tak wiele).Przyjemnie iść do nich z wizytą, bo tam nie mówi się o pieniądzach.
                                > Uważam,że ciągłe narzekanie i udawanie biednych żle świadczy o ludziach.
                                > Pokazuje bezradność a zarazem chciwość.

Tak, ładne to Szarotko, o pieniądzach nie powinno się mówić, mieć się je
                                powinno, ale wiem też że na wsi o każdy kawałek grosza ciężko, są dopłaty ale z
                                opóźnieniem to tak jak by ich wcale nie było, ja nie dziele ludzi na wsiowych i
                                miastowych to jest bez znaczenia, znam i lubię ludzi z gminy Topólki, dobrzy
                                ludzie. Tylko ciężko pracują na kawałek chleba, takie czasy - jak zawsze, całe
                                szczęście że dla siebie u siebie pracują i maja tak jak chcą a mogli by lepiej,
                                choć nie od Nich samych to zależy
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka