Gość: 3956956 IP: serwer:* / 192.168.2.* 21.11.03, 10:44 "Tak się wystraszył tym co narobił, że uciekł. Dopiero po kilku minutach zreflektował się i wrócił na miejsce wypadku." - pewnie zastał go korek na Poznanskiej. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ostrozny Re: Wypadek na pasach IP: serwer:* / 192.168.2.* 21.11.03, 10:45 Wiadomo, dresiki śmigają szybko... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Belini Re: Wypadek na pasach IP: 193.158.51.* 21.11.03, 12:31 to nie jest smieszne.. ja sam potracilem przechodnia, mimo,ze nie z mojej winy... myslalem,ze byla martwa a ona byla tylko w szoku. Cale szczescie,ze skonczylo sie na lekkich potluczeniach. Odpowiedz Link Zgłoś