Dodaj do ulubionych

Wypadek na pasach

IP: serwer:* / 192.168.2.* 21.11.03, 10:44
"Tak się wystraszył tym co narobił, że uciekł. Dopiero po kilku
minutach zreflektował się i wrócił na miejsce wypadku." - pewnie
zastał go korek na Poznanskiej.
Obserwuj wątek
    • Gość: Ostrozny Re: Wypadek na pasach IP: serwer:* / 192.168.2.* 21.11.03, 10:45
      Wiadomo, dresiki śmigają szybko...
      • Gość: Belini Re: Wypadek na pasach IP: 193.158.51.* 21.11.03, 12:31
        to nie jest smieszne.. ja sam potracilem przechodnia, mimo,ze nie z mojej
        winy... myslalem,ze byla martwa a ona byla tylko w szoku. Cale szczescie,ze
        skonczylo sie na lekkich potluczeniach.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka