Dodaj do ulubionych

przedszkole

15.01.11, 17:59
Co byście powiedzieli gdyby w Czernikowie zaczęło działać niby prywatne przedszkole? Czy jest potrzebna taka instytucja?

Obserwuj wątek
  • wiejski_chlop Re: przedszkole 15.01.11, 18:16
   Jak najbardziej jestem za. Oblezenie przezywaja czernikowskie przedszkola i kazde miejsce jest na wage zlota. Tylko ze ono moze byc "niby" prywatne, ale Absolutnie profesjonalne bo czernikowskie towarzystwo wybrednesmile
   • inkabr Re: przedszkole 15.01.11, 20:13
    Jak najbardziej profesjonalne a niby tyczy się statusu takiej placówki. Nie mogę nazwać się przedszkolem, bo mnie sanepid i cała reszta zje, ale taką funkcje chciałabym spełniać.
    • potok33 Re: przedszkole 15.01.11, 22:30
     inkabr napisała:

     > Jak najbardziej profesjonalne a niby tyczy się statusu takiej placówki. Nie mog
     > ę nazwać się przedszkolem, bo mnie sanepid i cała reszta zje, ale taką funkcje
     > chciałabym spełniać.

     Profesjonalizm od A do Z, albo wcale.W razie nieszczęścia stanie się krzywda dziecku,a ty wylądujesz w pace.
     • stekliniak Re: przedszkole 16.01.11, 11:21
      A na cholere kolejne przedszkole? Nawet u nas w Steklinie jest teraz przedszkole i w całej gminie są a w Czernikowie to nawet kilka. A wam ciągle mało i mało.
         • inkabr Re: przedszkole 17.01.11, 13:27
          To byłby punkt opieki dziennej nad dziećmi, czyli taka alternatywna forma przedszkola. Działałaby min. 10 godz dziennie, a opłata za miesiąc to 450- 500 zł. Mniej więcej tyle co za opiekunkę. Chyba że gmina dałaby mi jakieś dofinansowanie to koszty by automatycznie spadły. Dziecko miałoby i dobrą opiekę i fajną, rozwijającą i twórczą zabawę, fachową wychowawczynię, angielski, rytmikę, z czasem logopedię. Dodatkowo zajęcia z dogoterapii, wjazdy do zoo, teatru itp. Różne warsztaty, w których mogliby uczestniczyć np. rodzice. Dodatkowo w moim punkcie można by w weekend urządzić kinderbal. Chętnie też przygarnę dzieci " na godz", czyli przed lub po zajęciach w szkole. Pomożemy odrobić lekcje itp. za niewielkie pieniądze. Poza tym lokalizacja, myślę dobra, bo w centrum Czernikowa...
          • mama1500 Re: przedszkole 18.01.11, 12:47
           a co z młodszymi dziećmi? czy jest w Czernikowie szansa na żłobek?
           Jak rodzice pracujący radzą sobie z opieką nad takim maluszkiem? Może znacie jakieś panie, które dorabiają opiekując się dziećmi, z Czernikowa, Obrowa lub okolic?
            • mama1500 Re: przedszkole 19.01.11, 07:58
             no to życzę powodzenia i czekam na jakieś informacje, czy uda się otworzyć takie miejsce. Moje dziecko będzie pierwsze na liście do żłobka, oczywiście o ile zagwarantujecie dobrą opiekę, bo to jednak taki trochę eksperyment i najpierw będziecie musieli wyrobić sobie dobrą opinię. Myślę, że zainteresowanie przedszkolem-żłobkiem może być duże, tylko to forum ostatnio jakoś tak ucichło...
             • klumcia_2 Re: przedszkole 19.01.11, 13:42
              ja również życzę powodzenia i trzymam kciuki a jeżeli potrzebna byłaby kadra pedagogów to ja chętnie skorzystam z zatrudnieneia u Ciebie tylko daj namiary co i jak a zaraz wysyłam CV smile
              • potok33 Re: przedszkole 19.01.11, 19:52
               inkabr napisała:

               > Bardzo dziękuję za te dobre słowa. Sama mam dwójkę uroczych brzdąców i nie odda
               > łaby ich byle gdzie. Trzymajcie zatem kciuki

               Mogłabyś, tu na forum pisać na jakim jesteś etapie załatwiania formalności, gdzie i jakie problemy stwarzają instytucje do których się zwracasz w sprawie swojego pomysłu.Pewnie wiele osób w Czernikowie ma pomysły na własny "biznes", to dodałoby im odwagi.
       • stekliniak Re: przedszkole 23.01.11, 23:20
        wiejski_chlop napisał:

        > stekliniak daj se na wstrzymanie!!!!!!!!!!!!!!!
        > przestan palac taka nienawiscia do czernikowa.
        >
        > w samym czernikowie jest ponad 3000 ludzi a u WAS?

        A ty chłopie żeś sie z choinki urwał czy co? To żeś wieśniak to widać ale na jakiej podstawie piszesz, że pałam nienawiścią do waszej dziury? Nadal twierdzę, że kolejne przedszkole wam nie potrzebne i co mi zrobisz wieśniaku?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka