adams123 02.10.06, 07:05 Hej, czy w przelotach LTE z biura Ecco do Malagi jest jakiś catering na pokładzie ? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ron Re: LTE - catering IP: *.chello.pl 06.10.06, 21:02 czesc - za wszystko trzeba płacić Odpowiedz Link Zgłoś