Dodaj do ulubionych

LTE - catering

02.10.06, 07:05
Hej,
czy w przelotach LTE z biura Ecco do Malagi jest jakiś catering na
pokładzie ?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: ron Re: LTE - catering IP: *.chello.pl 06.10.06, 21:02
      czesc - za wszystko trzeba płacić

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka