Dodaj do ulubionych

szkoły policealne wrocław

07.07.16, 10:13
szukam dobrej szkoły policealnej.. co sądzicie o "sukces edukacja" wrocław? warto się tam zapisać czy szukać czegoś innego?
Obserwuj wątek
  • pysia_008 Re: szkoły policealne wrocław 11.07.16, 09:47
   Na rynku funkcjonuje teraz wiele szkół policealnych. Jestem z Wrocławia i z czystym sumieniem mogę tutaj polecić GoWork.pl. Super profesjonalne podejście, duży wybór kursów i zawodów, dużo darmowych kierunków, do wyboru- do koloru. Sama jestem słuchaczem w tej szkole i z tego wyboru jestem bardzo zadowolona.
  • gniesia90 Re: szkoły policealne wrocław 19.07.16, 14:07
   o tej szkole w ogóle nie słyszałam ! we wrocławiu moge Ci polecic delte edukacje, jestem na techniku bhp, prowadzący są bardzo fajni, zajecia w centrum w pracowniach. moim zdaniem jest to najlepsza forma nauki, w weekendy za darmo, w tygodniu masz czas na prace i przyjemności :)
  • maria-krawczyk Re: szkoły policealne wrocław 17.08.16, 15:13
   Nie mam dobrego zdania na temat sukcesu. Moja koleżanka wplątała się u nich w jakieś kiepskie umowy. A potem, jak z przyczyn zdrowotnych, musiała zrezygnować, to groził jej komornik. Ja chodziłam do Edicusa i zapisałam się, bo przekonało mnie to, że nie ma umowy. To oznacza, że nie ma żadnych kar, nie pociągają do odpowiedzialności. Poza tym, są finansowani, więc nie mogą brać ani złotówki od studentów. Przekonali mnie do siebie serdecznością, tym, że w sekretariacie można wszystko załatwić - od praktyk po pracę :) Także, jak ktoś się zastanawia, to bez wahania wybrałabym Edicusa, bo ta szkoła jest rzetelna i uczciwa.
  • endriukc Re: szkoły policealne wrocław 02.09.16, 17:34
   Ja w sumie zapisałem się teraz do Sukces Edukacji do Katowic. Na razie na etapie zapisu wszystko było ok, nie mam powodów do niepokoju tak mi się wydaje. I przedewszystkim pracownię mają w pełni przystosowaną a dla mnie (technik weterynarii) to było najważniejsze. Tak czy inaczej dam znać za pół roku jak sytuacja :D
  • favorpu Re: szkoły policealne wrocław 16.09.16, 06:55
   Witam
   Piszę z perspektywy osoby która jest po drugiej stronie. Najgorsze są sieciówki w stylu szkoły Nova. Piękny marketing są w zasadzie wszędzie. Ale tak naprawdę dużo zamieszania, uczeń jest tylko małym trybikiek (małym wyjątkiem są oddziały w mniejszych miastach). Są szkoły typu AP Edukacja Delta, które co dwa-trzy lata zmieniają jak nie właściciela, to nazwę. I mają ustawiczne problemy finansowe, co sprawia że nikt rozsądny nie pracuje u nich - jak kształcić.
   Z sieciówek dają rady ŻAK (zajęcia w jednym miejscu i bardzo dbają). Plus Edulacja (sale na zajęcia wynajmują na ul naprzeciw sekretariatu)
   Dobre opinie mają takie mniejsze sieci typu Sokrates, czy Twoja Szkoła. Wszystko jest w jednym miejscu co jest dużym plusem.
   Rewelacją są na pewno szkoły całkiem lokalne. Typu Maja czy Alfa. Są na miejscu, nikt nie dyktuje im z centrali jakiejś polityki. Czasami nieco słabszy marketing nadrabiają wysoką jakością zajęć ich ciekawością oraz dbaniem o uczniów. A, wspomniany GoWork też jest ok.

   Przede wszystkim dobre szkoły nie kombinują z umowami i karami. Ważne jest aby zajęcia były tam gdzie sekretariat i żeby w nim ktoś był. A nawet jak gdzieś indziej to żeby to było jedno miejsce i co by ktoś z dyrekcji sekretariatu był na miejscu.
   Pozdrawiam
   • favorpu Re: szkoły policealne wrocław 16.09.16, 07:03
    PS.
    Ludzie współpracujący z AP Edukacją muszą iść do sądu aby uzyskać swoje należności. Grupy się rozpadają, bo uczniowie widząc co się dzieje uciekają na potęgę i jest problem. Deltę stać na ulotki i robienie dużego marketingu w sieci. A zajęcia już olewają. Wcześniej nazywali się omega i splajtowali.

    Jest to dziwne, bo tego typu szkoły utrzymują się z dotacji, więc pieniądze mają. Co się z nimi dzieje.... Generalnie patrzcie na historię szkoły, poszukajcie nieco w sieci. Zanim się zdecydujecie aby się później nie wkopać. W wielu przypadkach aby rozwiązać umowę trzeba pójść do prawnika, bo szkoły straszą karami komornikami i innymi. Czasem wykorzystują niewiedzę słuchaczy. I wyraźnie nadużywają swojej pozycji, wiedzy, zaufania jakie powinna mieć placówka edukacyjna (czysty biznes)
  • uromichal Re: szkoły policealne wrocław 14.08.18, 22:28
   Polecam Policealną Szkole Medyczną we Wrocławiu na ul. Stawowej szczególnie kierunek elektroradiolog - ciekawy zawód, pewna praca. Pracodawcy szukają absolwentów tej szkoły, bo prywatne ( TEB i podobne) albo licencjaty nie przygotowują dobrze do egzaminu i zawodu. Michał

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka