isis!
21.06.02, 10:13
O godzinie 6.00 rano jakiś mój sąsiad zaczął kosić trawę! Czyż to nie sadysta?
Gdybym miała siły, poszłabym na poszukiwanie tego dowcipnisia, ale na szczęście
zasnęłam i spałam aż do teraz...
Są też inne tego typu zachowania sadystyczne. Na przykład dzwonienie do kogoś o
nieludzkiej porze. Reaguję okropnie, gdy się do mnie dzwoni przed 10.00