21.06.02, 10:13
O godzinie 6.00 rano jakiś mój sąsiad zaczął kosić trawę! Czyż to nie sadysta?
Gdybym miała siły, poszłabym na poszukiwanie tego dowcipnisia, ale na szczęście
zasnęłam i spałam aż do teraz...
Są też inne tego typu zachowania sadystyczne. Na przykład dzwonienie do kogoś o
nieludzkiej porze. Reaguję okropnie, gdy się do mnie dzwoni przed 10.00
Obserwuj wątek
    • nelka Re: Sadyzm! 21.06.02, 10:46
      Kiedyś miałam takiego sąsiada, do którego mama dzwoniła ok. 7 rano w sobotę, i
      wiesz on nie miał telefonu, więc ona dzwoniła do mnie i żądała, żebym ja po
      niego szła, żeby podszedł do tefonu. To był sadyzm w stosunku do syna, a w
      stosunku do mnie to było chamstwo. Bo musiałam się ubierać, walic 10 minut do
      niego do drzwi, zanim się obudził i mi otworzył, ale zrobiłam tak może 2 razy,
      potem nie odbeirałam telefonu o tej porze. Druga sąsiadka z koilei do której
      dzwoniła w kółko siostra i też musiałam po nią latać, jak kiedyś odmówiłam
      obraziła się i zostałam nawyzywana od chamów i podlców.
    • brezly Re: Sadyzm! 21.06.02, 10:46
      isis! napisał(a):

      > O godzinie 6.00 rano jakiś mój sąsiad zaczął kosić trawę! Czyż to nie sadysta?
      > Gdybym miała siły, poszłabym na poszukiwanie tego dowcipnisia, ale na szczęście
      >
      > zasnęłam i spałam aż do teraz...
      > Są też inne tego typu zachowania sadystyczne. Na przykład dzwonienie do kogoś o
      >
      > nieludzkiej porze. Reaguję okropnie, gdy się do mnie dzwoni przed 10.00

      He he! W czasach szkolnych mowilo sie u nas "o dziesiatej nad ranem".
      Mnie przesladuja przez cale zycie wlaczane o 7.00 krajzegi :-((
      Isis!, a ty slyszalas o tej wiosce w Szwajcarii co to gdzies z 50 lat temu
      stanowila zagadke dla naukowcow? Srednio bylo tam w rodzinie 6-8 dzieci, podczas
      gdy we wsiach okolicznych byla szwajcarska norma, ca. 3. Badano wode, diete,
      szukano promieniowania szukano, az w koncu postanowiono zapytac samych
      zainteresowanych. Udzielili oni wyczerpujacej odpowiedzi: wieksozosc z nas
      pracuje w miescie. Zeby zdazyc do roboty trzeba wstac na autobus lub pociag co
      odchodzi o 6.30. Wiec trzeba by wstac gdzies o 6.00. A o 5.40 przejezdza kolo
      wsi, nie zatrzymuajac sie ekpress z Ticino do Bazylei. A jak przejezdza to wyje.
      I stad te dzieci :-))
      Y.

      • arvena Re: Sadyzm! 21.06.02, 10:55
        mnie budzi śmieciarka!!I to tez jest sadyzm!!A tak serio to też uważam że przed
        10:00 nie powinno sie dzwonić, czego nie rozumieją chyba koledzy mojego męża:(
        • isis! Re: Sadyzm! 21.06.02, 12:57
          arvena napisał(a):

          > mnie budzi śmieciarka!!I to tez jest sadyzm!!

          Śmieciarka była nieco później, około 8.00. Ale słyszałam ją jak przez mgłę...
    • Gość: vic Re: Sadyzm! IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 21.06.02, 11:03
      Może to i sadyzm ,ale spac latem w tak pięky dzień to na pewno masochizm.Jakbys
      wstała, kiedy sąsiad zaczął kosić ,żyła byś na tym pięknym świecie o 4 godz
      dłużej.
      Nie marnuj życia na spanie. Bierz przykład z Marshy.
      • isis! Re: Sadyzm! 21.06.02, 13:01
        Gość portalu: vic napisał(a):

        > Może to i sadyzm ,ale spac latem w tak pięky dzień to na pewno masochizm.

        Nieprawda, sama przyjemność. Balkon otwarty na oścież, ptaszki świergolą, no i ta
        cudowna świadomość, że nic nie ma do roboty...

        > Jakbys wstała, kiedy sąsiad zaczął kosić ,żyła byś na tym pięknym świecie
        > o 4 godz dłużej. Nie marnuj życia na spanie.

        Ależ ja za to chodzę później spać, więc bilans OK. A że jestem sową, rano i tak
        nie byłoby ze mnie pożytku!

      • Gość: m. Re: Sadyzm! IP: *.magma.com.pl / 192.168.0.* 21.06.02, 16:52

        > Nie marnuj życia na spanie. Bierz przykład z Marshy.

        lepiej nie! ;))))

        ...ech,a ja mam sąsiada ,który co drugi dzień -od świtu- bawi się wiertarą,lubo
        jakimiś inszymi młotami,dłutami itp... Zbok jakiś jak nic! jak można budzić
        spokojnych ludzi z najsłodszego,porannego snu ?!!! karać takich!

        • Gość: vic Re: Sadyzm! IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 21.06.02, 17:18
          Gość portalu: m. napisał(a):

          >
          > > Nie marnuj życia na spanie. Bierz przykład z Marshy.
          >
          > lepiej nie! ;))))
          >
          Jak to nie , a co wtedy z bezsennością? ;-)))
          • Gość: m. Re: Sadyzm! IP: *.magma.com.pl / 192.168.0.* 21.06.02, 17:33

            > Jak to nie , a co wtedy z bezsennością? ;-)))

            "bezsenność nocna" zostaje zachowana-bez obaw! ;)
            ale niech nikt nie bierze ze mnie przykładu na przesypianie dnia ;)



    • Gość: Jureek Re: Sadyzm! IP: 62.8.156.* 21.06.02, 11:04
      isis! napisał(a):

      > O godzinie 6.00 rano jakiś mój sąsiad zaczął kosić trawę! Czyż to nie sadysta?

      Pewnie, że sadysta. Taki bók sprawiać biednej trawie ;-)
      J.
      • Gość: Jureek Re: Literówka, cholera IP: 62.8.156.* 21.06.02, 12:06
        Gość portalu: Jureek napisał(a):

        > Pewnie, że sadysta. Taki bók sprawiać biednej trawie ;-)
        > J.

        Miało być "ból", a nie "bók".
        J.
        • tomek854 Sadyzm 21.06.02, 13:26
          A u mnie na podwórko przyjeżdża taki matiz srebrny z dwoma (dziwne, że nie
          trzema) paskami czrnymi , ze s[pojlerem ciemnymi szybami itp i napisem "bazi"
          na zderzaku w środku nocy i rtobi umć, umć, umć, umć, umć. Kiedy poprosiłem
          go, żeby w nocy sciszał to umć, umć zgodził się, choć zaznaczył, że on to robi
          nie po to żeby mi przeszkadzać, tylko dla przyjemności. Dziwne: kiedy ja
          instalowałem sobie sprzęt graj ący w deomu, to zadbałem, żeby w domu było super
          słychać, a na zewnątrz było wyciszone, a tu jest na odwrót: w środku cicho a na
          zewnątrz dudni. Może to przyjemność dudnić innym tak, żeby im sięszyby w oknach
          trzęsły?
          • brezly Re: Sadyzm 21.06.02, 13:37
            tomek854 napisał(a):

            > A u mnie na podwórko przyjeżdża taki matiz srebrny z dwoma (dziwne, że nie
            > trzema) paskami czrnymi , ze s[pojlerem ciemnymi szybami itp i napisem "bazi"
            > na zderzaku w środku nocy i rtobi umć, umć, umć, umć, umć.

            To jest tak zwana muzyka Germanskiego Egotyzmu Kolektywnego: "Uns! Uns! Uns!".
            Podobno dla jakichs dziwnych przyczyn popularna wsrod czarnej ludnosci w
            amerykanskich "inner cities".

            Kiedy poprosiłem
            > go, żeby w nocy sciszał to umć, umć zgodził się, choć zaznaczył, że on to robi
            > nie po to żeby mi przeszkadzać, tylko dla przyjemności. Dziwne: kiedy ja

            I ma racje (uns, uns) Ewolucyjnie narzad sluchu wytworzyl sie z
            wyspecjalziowanego kawalka skory, i do dzis mamy na calej skorze cos jak
            receptory dzwieku, szczegolnie czule na niskie czestotliwosci (basy). Stad
            podobno to wicie sie przy tancu dyskotekowym (bynajmniej za czasow kiedy ja
            odiwedzalem dykoteki :-)))
            Uns Uns Uns! Umfa Umfa Umfa! Pff!

            > instalowałem sobie sprzęt graj ący w deomu, to zadbałem, żeby w domu było super
            >
            > słychać, a na zewnątrz było wyciszone, a tu jest na odwrót: w środku cicho a na
            >
            > zewnątrz dudni. Może to przyjemność dudnić innym tak, żeby im sięszyby w oknach
            >
            > trzęsły?

            Yes, yes, oh yes.
            Ze sie tak nie bales ze ci gosc base-ballem przywali?
            Y.

            >

            • tomek854 Re: Sadyzm 21.06.02, 13:54
              brezly napisał(a):

              > Ze sie tak nie bales ze ci gosc base-ballem przywali?
              > Y.
              >
              > >
              >

              Myślisz, że do matiza zmieści się bejzbol?
              Rozumiem do 30 letniego przerdzewiałego BMW, czy nawet do kupy spojlerow, pod
              ktorą ukryty jest zdezolowany golf I, ale w takim malutkim matizku? :))))
          • Gość: Jureek Re: Sadyzm IP: 62.8.156.* 21.06.02, 13:44
            tomek854 napisał(a):

            > A u mnie na podwórko przyjeżdża taki matiz srebrny z dwoma (dziwne, że nie
            > trzema) paskami czrnymi , ze s[pojlerem ciemnymi szybami itp i napisem "bazi"
            > na zderzaku w środku nocy i rtobi umć, umć, umć, umć, umć. Kiedy poprosiłem
            > go, żeby w nocy sciszał to umć, umć zgodził się, choć zaznaczył, że on to robi
            > nie po to żeby mi przeszkadzać, tylko dla przyjemności. Dziwne: kiedy ja
            > instalowałem sobie sprzęt graj ący w deomu, to zadbałem, żeby w domu było super
            >
            > słychać, a na zewnątrz było wyciszone, a tu jest na odwrót: w środku cicho a na
            >
            > zewnątrz dudni. Może to przyjemność dudnić innym tak, żeby im sięszyby w oknach
            >
            > trzęsły?
            >

            Spytaj gościa, czy płaci tantiemy twórcom publicznie odtwarzanej muzyki.
            J.
            • tomek854 Re: Sadyzm 21.06.02, 13:51
              Gość portalu: Jureek napisał(a):

              > Spytaj gościa, czy płaci tantiemy twórcom publicznie odtwarzanej muzyki.
              > J.

              Taaa. Wytwórnia muzyki i młotów parowych :))))

              • Gość: Kociątko Re: Sadyzm IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 21.06.02, 17:49
                jak tak dalej pójdzie to o mnie w "997" usłyszycie ;) sąsiedzi od wczesnego
                rana do wczesnego rana dnia nastepnego (9.00 am do 3.00 am tak w przybliżeniu)
                katują całą okolicę "muzyką" i to tak fatalną ze zeszłoroczne "na okrągło ich
                troje na zmianę z golcami" wydaje się być przy tym szczytem artyzmu...
                normalnie jadę na stadion kałasznikowa nabyć, bo dłużej tego nie wytrzymam.
                albo wypróbuję sposób pt. kto ma lepsze kolumienki i wzmacniacze. :P
    • walkiria.ochudzka Re: Sadyzm! 21.06.02, 13:50
      isis! napisał(a):

      > O godzinie 6.00 rano jakiś mój sąsiad zaczął kosić trawę! Czyż to nie sadysta?
      > Gdybym miała siły, poszłabym na poszukiwanie tego dowcipnisia, ale na szczęście
      >
      > zasnęłam i spałam aż do teraz...
      > Są też inne tego typu zachowania sadystyczne. Na przykład dzwonienie do kogoś o
      >
      > nieludzkiej porze. Reaguję okropnie, gdy się do mnie dzwoni przed 10.00

      A o której ma kosić jak od rana upał. Jakby kosił w południe to mógłby zawału
      dostać. Zastanów się lepiej czy Twój skowyt innym nie przeszkadza.

      • walpurga.jarzabek Re: Sadyzm! 21.06.02, 13:52
        walkiria.ochudzka napisał(a):

        > A o której ma kosić jak od rana upał. Jakby kosił w południe to mógłby zawału
        >
        > dostać. Zastanów się lepiej czy Twój skowyt innym nie przeszkadza.


        Święte słowa. Mieszkałam kiedyś niedaleko ISIS!. Co rano śpiewała przy goleniu-
        OKROPNOŚĆ!
        • Gość: jasiek Re: Sadyzm! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 21.06.02, 13:55
          walpurga.jarzabek napisał(a):

          > walkiria.ochudzka napisał(a):
          >
          > > A o której ma kosić jak od rana upał. Jakby kosił w południe to mógłby z
          > awału
          > >
          > > dostać. Zastanów się lepiej czy Twój skowyt innym nie przeszkadza.
          >
          >
          > Święte słowa. Mieszkałam kiedyś niedaleko ISIS!. Co rano śpiewała przy goleniu-
          >
          > OKROPNOŚĆ!

          Przy goleniu czego? boba? bobra? sobola? czy ryjka? A moze pleców?

        • Gość: kiwas Re: Sadyzm! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 21.06.02, 19:08
          walpurga.jarzabek napisał(a):

          > walkiria.ochudzka napisał(a):
          > Zastanów się lepiej czy Twój skowyt innym nie przeszkadza.

          > Święte słowa. Mieszkałam kiedyś niedaleko ISIS!. Co rano śpiewała przy goleniu-

          Jedno wam powiem,imbecyle-pierdolcie sie.Potraficie kazdy watek
          zepsuc.Chcielibyscie tak spiewac jak isis.A golic nie macie co,bo jeszcze wam nie
          uroslo.
          • Gość: kiwas Re: Sadyzm! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 21.06.02, 19:10
            Gość portalu: kiwas napisał(a):

            > Jedno wam powiem,imbecyle-pierdolcie sie.

            Powinienem napisac:pierdol sie.Bowiem jestes jeden wielki
            klon:jasiek,walpurga,walkiria,waldek,krzys i co tam jeszcze..
            Jak ci sie watek nie podoba to nan nie wchodz.
            • walkiria.ochudzka Re: Sadyzm! 21.06.02, 20:22
              Gość portalu: kiwas napisał(a):

              > Gość portalu: kiwas napisał(a):
              >
              > > Jedno wam powiem,imbecyle-pierdolcie sie.
              >
              > Powinienem napisac:pierdol sie.Bowiem jestes jeden wielki
              > klon:jasiek,walpurga,walkiria,waldek,krzys i co tam jeszcze..
              > Jak ci sie watek nie podoba to nan nie wchodz.

              No wiesz Ty co!? Poczułam się urażona! Sam jesteś klon albo klonik.

              • Gość: Marcin Re: Sadyzm! IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 21.06.02, 23:00
                walkiria.ochudzka napisał(a):

                > Gość portalu: kiwas napisał(a):
                >
                > > Gość portalu: kiwas napisał(a):
                > >
                > > > Jedno wam powiem,imbecyle-pierdolcie sie.
                > >
                > > Powinienem napisac:pierdol sie.Bowiem jestes jeden wielki
                > > klon:jasiek,walpurga,walkiria,waldek,krzys i co tam jeszcze..
                > > Jak ci sie watek nie podoba to nan nie wchodz.
                >
                > No wiesz Ty co!? Poczułam się urażona! Sam jesteś klon albo klonik.
                >

                Jest po prostu wackiem albo dzieckiem z probówki lub pokemonem.

    • Gość: tyrys Re: Sadyzm! IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 21.06.02, 19:16
      "sadysci" otaczaja mnie ze wszystkich stron
      ci obok kosza w dni wolne
      ten naprzeciwko popoludniami
      a gdy cisza nastanie wtedy ja staje sie "sadysta"

    • Gość: terkas Re: Sadyzm! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 21.06.02, 21:21
      Moja sadystka jest jeszcze gorsza. Wyobraź sobie stary dom (bua!!!), stropy
      drewniane.. i nad moją sypialnią czyjaś łazienka. Sadystka kończy pranie o 3 AM
      (dla wyjaśnienie chodzę spać najpóźniej 1 AM i wstaję 7 AM), jej pralka (z
      pieluchami)skacze zapewne kozaki po całej łazience, potem idzie spać (i śpi do
      10). O 5.30 AM przychodzi jej sadystka zastępczyni, czyli babcia i pierze
      zapewne pozostałe szmaty. Tak więc często budzę się w rytm kozaka już ok. 6AM.
      Prośby, groźby nie pomagają. Małpiszony - sadystki chyba jeszcze mają ubaw.
      Ratunku!!!!!!!!!
    • Gość: blokers Re: Sadyzm! IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 21.06.02, 22:19
      Mieszkam w bloku. Prawie codziennie około północy sąsiedzi z góry zaczynają
      uprawiać seks.Zwłaszcza ona strasznie głośno dochodzi, tuż po niej on.Widać
      udany związek.Potem kapiel około 1 rano.Słychać szum wody. Czy to tez jest
      sadyzm.Pewnej soboty rano tuż przed południem slychac tylko bylo wyjącego z
      rozkoszy sąsiada, moje biedne dziecko nie rozumiejace niczego przybieglo do nas
      wystraszone, co sie temu panu stalo.To jest sadyzm, dziecko autentycznie się
      bało.
      • isis! Re: Sadyzm! 22.06.02, 00:19
        Gość portalu: blokers napisał(a):

        > Pewnej soboty rano tuż przed południem slychac tylko bylo wyjącego z
        > rozkoszy sąsiada, moje biedne dziecko nie rozumiejace niczego przybieglo do nas
        > wystraszone, co sie temu panu stalo.

        Hehe, jeśli to prawda, to jest super-sadyzm. Uprawiać seks i robić innym smaka :)
        • Gość: hrabiaa Re: Sadyzm! IP: *.eu.org 22.06.02, 00:25
          To nie sadyzm, to masochizm.
          • zwujdrutu Re: Sadyzm! 22.06.02, 01:32
            Przepraszam, ze sie tu wtracilem. Myslalem, ze watek zwiazany jest z reformami
            rolnymi.Bylem kiedys na Mazurach w towarzystwie sadysty.Mial 45ha z jabloniami,
            sliwkami i brzoskwiniami.Bardzo szczodry to byl czlowiek.Nie pozwolil, zeby
            ktos z towarzystwa o suchym pysku dni spedzal.O nocach nie wspomne.
        • Gość: blokers Re: Sadyzm! IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 22.06.02, 11:14
          isis! napisał(a):

          > Gość portalu: blokers napisał(a):
          >
          > > Pewnej soboty rano tuż przed południem slychac tylko bylo wyjącego z
          > > rozkoszy sąsiada, moje biedne dziecko nie rozumiejace niczego przybieglo d
          > o nas
          > > wystraszone, co sie temu panu stalo.
          >
          > Hehe, jeśli to prawda, to jest super-sadyzm. Uprawiać seks i robić innym smaka
          > :)

          100% prawdy.
    • Gość: tyrysek Re: Sadyzm! IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 22.06.02, 10:33
      a co powiecie na temat PALENIA SMIECI?
      przeciez nie zamkne okna w taki upal
      dusze sie...
    • emi_l Re: Sadyzm! 22.06.02, 19:28
      Tia...niedawno pod moim domem w podwórzu urządzono złomowisko. (własciwie to
      zostało przeniesione z okolicy Żabiej ścieżki zupełnie nie wiem po co) .Tak
      więc od wczesnych godzin porannych panowie przeżucają blachy , jakieś inne
      żelastwa , tłuką szkło...Przyjeżdżają samochody ciężarowe i zrzucają ..dość
      uciążliwe to...Równie uciążliwe , jak moi sasiedzi mieszkający piętro wyżej -
      mniej więcej od 7:00 rano zaczyna sie.."wstawaj k* , juz 7:00!!" ..a później z
      dołu kleżanki przychodzą po Ewelinke do szkoły i
      krzyczą "Eeeeweeeeliiinaaaaa!!!"Po czym następuje dialog...kiedy wyjdzie i
      td....Mamusia Ewelinki , Moniczki i Darusia przez cały dzień wywołuje swoje
      pociechy z podwórka na obiad , soczek, bajkę , po czapkę itd..(czwarte piętro,
      ja mieszkam na trzecim , super akustyczna "studnia" w bloku..) Po prostu super !
      Tak strasznie żałuję, że nie jestem w stanie pozamykać im tym niewyparzonych
      gęb..A osobniki wyjątkowo odporne na wszelkie prośby , groźby i inne
      takie..Pora się przyzwyczaić..Lato jest najgorsze - nie zamknę przecież
      okna..Głośne puszczanie muzyki nie pomaga - odpłacają pięknym za nadobne :)Nie
      muszę chyba dodawać, że nasze gusty muzyczne różnią sie bardzo od
      siebie ..hehe..Wolnoć Tomku w swoim domku...czy jakoś tak...smutne to bardzo..

      POzdrowionka dla wszystkich - emi :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka