Gość: . IP: *.ip.WRO.Korbank.PL 28.03.06, 15:49 ...inspektorat BHP Akademii Rolniczej na pl.Grunwaldzkim,mały baraczek vis a vis kredki i ołówka cholernie szpeci to miejsce. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: . Re: Wyburzyć... IP: *.rozanka.wroc.pl 03.12.06, 18:46 i ruderę na ul.Wrońskiego 8. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alex Re: Wyburzyć... IP: *.wroclaw.mm.pl 04.12.06, 15:46 i sedesowce przy pl.Grunwaldzkim też wysadzić Odpowiedz Link Zgłoś
rollciaster Re: Wyburzyć... 05.12.06, 18:52 i d7 politechniki wroclawskiej. taki stary budynek co to tylko okna ma i 3 windy wiecznie zacinające się i 10 pięter Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mezopot Re: Wyburzyć... IP: *.171.18.1.crowley.pl 06.12.06, 10:30 > i d7 politechniki wroclawskiej. taki stary budynek co to tylko okna ma i 3 > windy wiecznie zacinające się i 10 pięter No nie żartuj - szklana pułapka jest super, np. te klaustroboficzne klatki schodowe, kible w środku budynku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: witek Re: Wyburzyć... IP: *.wroclaw.mm.pl 12.12.06, 22:38 i przy okazji Arene na Komandorskiej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tom Re: Wyburzyć... IP: *.wro.vectranet.pl 03.02.07, 23:49 to może cały Kozanów:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: autor;) Re: Wyburzyć... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.07, 15:06 budynek am przy grodzkiej...WYBURZYĆ!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
alexanderson Re: Wyburzyć... 10.02.07, 16:50 ...domy wokół Nowego Targu i galeriowce wzdłuż Powstańców Śląskich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ge Re: Wyburzyć... IP: *.media4.pl 14.02.07, 10:08 Całe miasto wyburzyć................. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kleik Re: Wyburzyć... IP: *.rozanka.wroc.pl 14.02.07, 12:08 Baraki Politechniki D5,D6,D9. Odpowiedz Link Zgłoś