Dodaj do ulubionych

Wyburzyć...

IP: *.ip.WRO.Korbank.PL 28.03.06, 15:49
...inspektorat BHP Akademii Rolniczej na pl.Grunwaldzkim,mały baraczek vis a
vis kredki i ołówka cholernie szpeci to miejsce.
Obserwuj wątek
    • Gość: . Re: Wyburzyć... IP: *.rozanka.wroc.pl 03.12.06, 18:46
      i ruderę na ul.Wrońskiego 8.
      • Gość: Alex Re: Wyburzyć... IP: *.wroclaw.mm.pl 04.12.06, 15:46
        i sedesowce przy pl.Grunwaldzkim też wysadzić
        • rollciaster Re: Wyburzyć... 05.12.06, 18:52
          i d7 politechniki wroclawskiej. taki stary budynek co to tylko okna ma i 3
          windy wiecznie zacinające się i 10 pięter
          • Gość: Mezopot Re: Wyburzyć... IP: *.171.18.1.crowley.pl 06.12.06, 10:30
            > i d7 politechniki wroclawskiej. taki stary budynek co to tylko okna ma i 3
            > windy wiecznie zacinające się i 10 pięter

            No nie żartuj - szklana pułapka jest super, np. te klaustroboficzne klatki
            schodowe, kible w środku budynku
    • Gość: witek Re: Wyburzyć... IP: *.wroclaw.mm.pl 12.12.06, 22:38
      i przy okazji Arene na Komandorskiej
      • Gość: Tom Re: Wyburzyć... IP: *.wro.vectranet.pl 03.02.07, 23:49
        to może cały Kozanów:P
        • Gość: autor;) Re: Wyburzyć... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.07, 15:06
          budynek am przy grodzkiej...WYBURZYĆ!!!!
    • alexanderson Re: Wyburzyć... 10.02.07, 16:50
      ...domy wokół Nowego Targu i galeriowce wzdłuż Powstańców Śląskich.
      • Gość: ge Re: Wyburzyć... IP: *.media4.pl 14.02.07, 10:08
        Całe miasto wyburzyć.................
        • Gość: kleik Re: Wyburzyć... IP: *.rozanka.wroc.pl 14.02.07, 12:08
          Baraki Politechniki D5,D6,D9.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka