Dodaj do ulubionych

recber - dziekuję

IP: *.wroc.gazeta.pl 18.12.02, 12:44
W sprawie „gapowiczów” bardzo dziękuję recberowi. Dzięki temu, że na forum
podzielił się z nami swoją wiedzą prawniczą i podał podstawy miałem bardzo
ułatwione zadanie pytając fachowców.
W ogóle, dziękuje Wszystkim, którzy zabrali głos. Wiemy, że nas czytacie i co
Was interesuje. Temat okazał się nieco kontrowersyjny, ale to co budzi emocje
spotyka się też z większym zainteresowaniem, a jak wiecie to dziennikarzy
cieszy. Uprzedzam, że nie chodzi o tanią sensację tylko o sprawy ważne. A
moim zdaniem coś co dotyczy kilku tysięcy wrocławian jest ważne.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka