IP: *.studio.tpi.pl 12.11.01, 15:30
Ciekawy jestem czy scena jezcze istnieje.Nie reklamuja sie w INACZEJ.
Bylem niedawno w takim nowym najcie obok Sceny na Swiebodzkim.
Beznadziejnie.Chclalbym nawiazac jakis kontakt.
Obserwuj wątek
    • Gość: Pszczoła Re: SCENA IP: *.sulechow.net 12.11.01, 18:03
      Istnieje możesz być pewien.Była pierwsza i najlepsza dlatego będzie
      zawsze.Udało jej się nawet przetrwać "pomarańcze"-chyba pamiętasz ten klub?.Nie
      byłam jeszcze w "Klatce" ale słyszałam pochlebne opinie.Może pojawić się
      jedynie podział ze względu na płeć,czyli np.faceci zostaną dalej "Scenie" a
      kobiety będą częściej uczęszczały do "Klatki".Zobaczymy.
      Pszczoła
      P.S.Jeśli masz ochote to napisz monik123@poczta.onet.pl
      • Gość: ARNOLD Re: SCENA IP: *.studio.tpi.pl 12.11.01, 18:30
        Gość portalu: Pszczoła napisał(a):

        > Istnieje możesz być pewien.Była pierwsza i najlepsza dlatego będzie
        > zawsze.Udało jej się nawet przetrwać "pomarańcze"-chyba pamiętasz ten klub?.Nie
        >
        > byłam jeszcze w "Klatce" ale słyszałam pochlebne opinie.Może pojawić się
        > jedynie podział ze względu na płeć,czyli np.faceci zostaną dalej "Scenie" a
        > kobiety będą częściej uczęszczały do "Klatki".Zobaczymy.
        > Pszczoła
        > P.S.Jeśli masz ochote to napisz monik123@poczta.onet.pl

        Napisze napewno.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka