Gość: ARNOLD IP: *.studio.tpi.pl 12.11.01, 15:30 Ciekawy jestem czy scena jezcze istnieje.Nie reklamuja sie w INACZEJ. Bylem niedawno w takim nowym najcie obok Sceny na Swiebodzkim. Beznadziejnie.Chclalbym nawiazac jakis kontakt. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Pszczoła Re: SCENA IP: *.sulechow.net 12.11.01, 18:03 Istnieje możesz być pewien.Była pierwsza i najlepsza dlatego będzie zawsze.Udało jej się nawet przetrwać "pomarańcze"-chyba pamiętasz ten klub?.Nie byłam jeszcze w "Klatce" ale słyszałam pochlebne opinie.Może pojawić się jedynie podział ze względu na płeć,czyli np.faceci zostaną dalej "Scenie" a kobiety będą częściej uczęszczały do "Klatki".Zobaczymy. Pszczoła P.S.Jeśli masz ochote to napisz monik123@poczta.onet.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ARNOLD Re: SCENA IP: *.studio.tpi.pl 12.11.01, 18:30 Gość portalu: Pszczoła napisał(a): > Istnieje możesz być pewien.Była pierwsza i najlepsza dlatego będzie > zawsze.Udało jej się nawet przetrwać "pomarańcze"-chyba pamiętasz ten klub?.Nie > > byłam jeszcze w "Klatce" ale słyszałam pochlebne opinie.Może pojawić się > jedynie podział ze względu na płeć,czyli np.faceci zostaną dalej "Scenie" a > kobiety będą częściej uczęszczały do "Klatki".Zobaczymy. > Pszczoła > P.S.Jeśli masz ochote to napisz monik123@poczta.onet.pl Napisze napewno. Odpowiedz Link Zgłoś