miliarder 04.09.07, 17:53 ci wszyscy odziedziczyli podstawy ideowe po tamtych zbrodniarzach. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ZiomisławPaliblant A kiedy odnajdą zaginione mieszkania Pisu? IP: *.e-wro.net.pl 04.09.07, 19:12 Czy ku.., nie ma ważniejszych potrzeb, niż trupy? Zostawcie trupy w spokoju, one już nie ożyją. Zajmijcie się problemami teraz żyjących ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adeinwan Re: A kiedy odnajdą zaginione mieszkania Pisu? IP: *.korbank.pl 04.09.07, 20:03 IPN i historycy mają się zajmować problemami żyjących ludzi? A to ciekawe. Skąd w was ta niechęć do badań nad historią najnowszą? Może w ogóle zlikwidować zawód historyka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Jesteś strasznym człowiekiem IP: *.as.kn.pl 04.09.07, 21:32 Strach byłoby mieszkać w pobliżu Odpowiedz Link Zgłoś
kklement Twój post jest najlepszym przykładem ... 04.09.07, 21:33 ... że trawa robi z mózgu gó... Pal dalej, śmieciu. Tylko odp... się od pomordowanych bohaterów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZiomisławPaliblant Ale ja jestem głodny. IP: *.e-wro.net.pl 05.09.07, 09:18 Jestem głodny nowych dróg, mieszkań, mostów, nowego lepszego prawa, i jeszcze kilku mniejszych rzeczy. A trupami nie zaspokoję tego głodu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: na zimno I to jest przyklad patologicznego materializmu. IP: *.dip0.t-ipconnect.de 05.09.07, 09:44 Ja mysle, ze nawet, gdybys juz nie byl "glodny" to i tak niczego bys nie zrozumial. Bagno intelektualne wymieszane z konumpcjonizmem. Vivisekcja. Dno. Odpowiedz Link Zgłoś
wielki_czarownik A co to ma do rzeczy? 05.09.07, 15:19 Od kiedy to IPN i zarząd cmentarza budują nowe mieszkania, mosty i tworzą prawo? Oni robią swoje i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej głodny? - może, głupi - na pewno. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.09.07, 16:52 Kiedy zakończą się pracę, kiedy Ci ludzie spoczną po latach w grobach przyjdę tam i pomodlę się. Zapalę świeczkę, podziękuję jeszcze raz, że walczyli o wolną Polskę. paliblant - mam nadzieję że nigdy choćby zdawkowo nie podałem ci ręki, mam nadzieję że nie jesteś moim najdalszym nawet znajomym. Właściwie jesteś nikim, właściwie to ty jesteś moralnym trupem... Gorsi od takich jak ty są ci, którzy popełniali te zbrodnie w imię "władzy ludowej" (władzy radzieckiej i polskich komunistów) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zetka Re: Ale ja jestem głodny. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.07, 12:54 Debil Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zetka Re: A kiedy odnajdą zaginione mieszkania Pisu? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.07, 12:52 Idiota... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wroclawjacek Re: A kiedy odnajdą zaginione mieszkania Pisu? IP: *.e-wro.net.pl 10.09.07, 00:26 > Czy ku.., *** Ty gnoju. W tamtych czasach najczęściej zgłaszałbyś się do mordowania tych ludzi. >nie ma ważniejszych potrzeb, niż trupy? *** Sam jesteś trupem skoro nie rozumiesz dlaczego tym ludziom należy się cześć. > Zostawcie trupy w spokoju, *** Aby twoje truchło po śmierci wrzucili do kanalizacji i zajęli się problemami żywych. < on > e już nie ożyją. *** Oni debilu żyją w pamięci ludzi. Ty byś chciał aby o nich zapomnieć . Niedoczekanie szmaciarzu. Kim ty jesteś, synem zbrodniarza czy samym morderą który maczał w tym łapy a teraz nie podoba mu sie że to się odgrzebuje ? Zajmijcie się problemami teraz żyjących ludzi. *** Zajmiemy się emeryturą twojego taty UBeka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dirty Homik IPN odnalazł szczątki kilkuset ofiar stalinizmu IP: *.media4.pl 04.09.07, 19:25 Znaleziono ofiary nie, enigmatycznego reżimu stalinowskiego, a ofiary rządów prl-owskich komunistów! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Raf Re: IPN odnalazł szczątki kilkuset ofiar staliniz IP: *.korbank.pl 04.09.07, 20:05 Dlatego ludzie pokroju Ziomisława starają się zwalczać pracę historyków. Wymogi polityczne nie pozwalają patrzeć spokojnie na odkrywanie kolejnych grobów ofiar "postępu". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziomek7 wojna domowa w Polsce pochłonęła 30 tys. istnień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.07, 23:49 ludzkich i to nie tylko działaczy podziemia, opozycji ale i też ludzi z szeregów milicji, wojska, członków partii oraz zwykłych obywateli Odpowiedz Link Zgłoś
kklement Re: wojna domowa w Polsce pochłonęła 30 tys. istn 05.09.07, 08:03 Gość portalu: ziomek7 napisał(a): > ale i też ludzi z szeregów milicji, wojska, członków partii I bardzo dobrze, zasłużyli na to ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pamiętający IPN odnalazł szczątki kilkuset ofiar stalinizmu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.07, 20:13 społeczeństwa nie znające własnej histori skazane są na jej powtarzanie. obyśmy nie dożyli tamtych czasów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sam Re: IPN odnalazł szczątki kilkuset ofiar staliniz IP: *.icpnet.pl 04.09.07, 22:57 Raczej trudno jest dożyć TAMTYCH czasów, które już minęły... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: witecki w Chile i Hiszpanii znajdują ofiary z kolei prawic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.07, 23:42 owych zbrodniarzy Pinocheta i Franco Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał Jaros Cześć ich pamięci! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.09.07, 00:25 Kompletnie nie rozumiem niektórych postów?! Odnaleziono szczątki ofiar stalinizmu - bohaterów walki z faszystami, pomordowanych przez morderców z UB - pseudopolaków! Po co polityka... jakiś PiS, czy Pinochet? Co to ma do rzeczy??!! Trochę nie czaicie bazy towarzysze?! Albo to wasi dziadkowie dzielnie "walczyli o utrwalenie władzy ludowej" i teraz ich bronicie????? Przykro mi się robi, kiedy czytam takie nonsensowne posty! Tym bardziej, że uczęszczałem do szkoły podstawowej im. Bojowników o utrwalenie władzy ludowej! Właśnie takich bojowników z Urzędu Bezpieczeństwa i Wojskowej Prokuratury!!!!! Trochę powagi i szacunku dla ofiar stalinowskich oprawców! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pamietajmy o nich Bezimienni bohaterowie IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 05.09.07, 01:05 W wiezieniu przy Kleczkowskiej uzywano rowniez gilotyny do mordowania ludzi w czasach stalinizmu. Glowy chowano w innych miejscach niz reszte cial, aby utrudnic ewentualna identyfikacje. Park znajdujacy sie przy placu Staszica jest jednym wielkim grobem. Byly tam dwa dlugie rowy do ktorych wrzucano ciala ofiar. Odpowiedz Link Zgłoś
l.o.r.t.e.a Cześć i chwała wszystkim walczącym o wolną Polskę. 05.09.07, 07:11 Hańba stalinowskim oprawcom: Helenie Wolińskij czy Stefanowi Michnikowi(tak, z "tych" Michników). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lary IPN odnalazł szczątki kilkuset ofiar stalinizmu IP: 83.238.180.* 05.09.07, 07:49 Jak kolwiek to było straszne wydarzenie, informowanie o tym teraz, rozdrapuje rany, podkreśla naszą rolę ofiary, zniechęca do Rosjan (pośrednio do Niemców też -bo to podobny czas i metody), czyli robi to co, jest zgodne z polityką PiSu. Trudno uniknąć w tym podejrzeń o związki z obecną polityką władz i zbliżającymi się wyborami. PS. Widzieliście wczorajszą "misję spcjalną"? Co za rządowa tuba! To było ohydne, ciekawe, czemu nikt nie podnieca się taśmami beger, tam dopiero to była afera!!! a nie jak tu kilku pisowskich pacanów gadających na bliżej nie określony temat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Joa Re: IPN odnalazł szczątki kilkuset ofiar staliniz IP: *.chello.pl 05.09.07, 08:07 Mnie to nie zniechęca do Rosjan.Za to 'czerwonym' strzelałabym w łeb. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karol Leżą tez tak szczątki pospolitych morerców i IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.07, 08:23 kryminalistów. Nie wszystkie osoby dostające w tych czasach wyrok smierci to bojownicy o niepodległość. Grabież gwałty rabunki to codzieność na ziemiach wyzyskanych w latach 40 i 50-tych. Pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ostrożny IPN odnalazł szczątki kilkuset ofiar stalinizmu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.09.07, 09:16 pamiętajmy żyją jeszcze ci oprawcy, dziadziusiowie kochający wnuczęta oraz ich dzieci wychowane na małych komuszków podnoszące głowy w telewizji - broniące ideałów wyniesionych z domów. Jakich ideałów i jaka to partia za nimi stoi - domyśl się sam. Odpowiedz Link Zgłoś
atorma Czy Michnika stac na potepienie brata zbrodniarza 05.09.07, 09:33 oraz swoich wspolplemiencow zbrodniarzy? Czy stac go na solidarnosc z pomordowanymi Polakami?, ktorzy zapewne byli polskimi patriotami, bo tylko takich UB mordowalo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AKowiec IPN odnalazł szczątki kilkuset ofiar stalinizmu IP: *.dsl.sfldmi.sbcglobal.net 05.09.07, 12:56 Kto powiedział że Moskale są to bracia nas Lechitów, temu pierwszy w łeb wypalę pod kościołem Karmelitów. Odpowiedz Link Zgłoś
tocqueville Kazimierz Wierzyński 06.09.07, 20:59 Kazimierz Wierzyński , Na rozwiązanie Armii Krajowej Za dywizję wołyńską, nie kwiaty i wianki - Szubienica w Lublinie. Ojczyste Majdanki. Za sygnał na północy, bój pod Nowogródkiem - Długi urlop w więzieniu. Długi i ze skutkiem. Za bój o naszą Rossę, Ostrą Bramę, Wilno - Sucha gałąź lub zsyłka na rozpacz bezsilną. Za dnie i noce śmierci, za lata udręki - Taniec w kółko: raz w oczy a drugi raz w szczęki. Za wsie spalone, bitwy, gdzie chłopska szła czeladź - List gończy, tropicielski: dopaść i rozstrzelać! Za mosty wysadzone z ręki robotniczej - Węszyć gdzie kto się ukrył, psy spuścić ze smyczy. Za wyroki na katów, za celny strzał Krysta - Jeden wyrok: do tiurmy. Dla wszystkich. Do czysta!. Za Warszawę, Warszawę, powstańcze zachcianki - Specjalny odział śledczy: "przyłożyć do ścianki". Odpowiedz Link Zgłoś