Dodaj do ulubionych

IPN odnalazł szczątki kilkuset ofiar stalinizmu

04.09.07, 17:53
ci wszyscy odziedziczyli podstawy ideowe po tamtych zbrodniarzach.
Obserwuj wątek
    • Gość: ZiomisławPaliblant A kiedy odnajdą zaginione mieszkania Pisu? IP: *.e-wro.net.pl 04.09.07, 19:12
      Czy ku.., nie ma ważniejszych potrzeb, niż trupy? Zostawcie trupy w spokoju, one już nie ożyją. Zajmijcie się problemami teraz żyjących ludzi.
      • Gość: Adeinwan Re: A kiedy odnajdą zaginione mieszkania Pisu? IP: *.korbank.pl 04.09.07, 20:03
        IPN i historycy mają się zajmować problemami żyjących ludzi? A to ciekawe. Skąd
        w was ta niechęć do badań nad historią najnowszą? Może w ogóle zlikwidować zawód
        historyka?
      • Gość: gość Jesteś strasznym człowiekiem IP: *.as.kn.pl 04.09.07, 21:32
        Strach byłoby mieszkać w pobliżu
      • kklement Twój post jest najlepszym przykładem ... 04.09.07, 21:33
        ... że trawa robi z mózgu gó... Pal dalej, śmieciu. Tylko odp...
        się od pomordowanych bohaterów.
        • Gość: ZiomisławPaliblant Ale ja jestem głodny. IP: *.e-wro.net.pl 05.09.07, 09:18
          Jestem głodny nowych dróg, mieszkań, mostów, nowego lepszego prawa, i jeszcze kilku mniejszych rzeczy. A trupami nie zaspokoję tego głodu.
          • Gość: na zimno I to jest przyklad patologicznego materializmu. IP: *.dip0.t-ipconnect.de 05.09.07, 09:44
            Ja mysle, ze nawet, gdybys juz nie byl "glodny" to i tak niczego bys
            nie zrozumial. Bagno intelektualne wymieszane z konumpcjonizmem.
            Vivisekcja. Dno.


          • wielki_czarownik A co to ma do rzeczy? 05.09.07, 15:19
            Od kiedy to IPN i zarząd cmentarza budują nowe mieszkania, mosty i tworzą prawo? Oni robią swoje i tyle.
          • Gość: Andrzej głodny? - może, głupi - na pewno. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.09.07, 16:52
            Kiedy zakończą się pracę, kiedy Ci ludzie spoczną po latach w grobach przyjdę
            tam i pomodlę się. Zapalę świeczkę, podziękuję jeszcze raz, że walczyli o wolną
            Polskę.

            paliblant - mam nadzieję że nigdy choćby zdawkowo nie podałem ci ręki, mam
            nadzieję że nie jesteś moim najdalszym nawet znajomym. Właściwie jesteś nikim,
            właściwie to ty jesteś moralnym trupem...

            Gorsi od takich jak ty są ci, którzy popełniali te zbrodnie w imię "władzy
            ludowej" (władzy radzieckiej i polskich komunistów)
          • Gość: zetka Re: Ale ja jestem głodny. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.07, 12:54
            Debil
      • Gość: zetka Re: A kiedy odnajdą zaginione mieszkania Pisu? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.07, 12:52
        Idiota...
      • Gość: wroclawjacek Re: A kiedy odnajdą zaginione mieszkania Pisu? IP: *.e-wro.net.pl 10.09.07, 00:26
        > Czy ku..,
        *** Ty gnoju.
        W tamtych czasach najczęściej zgłaszałbyś się do mordowania tych ludzi.

        >nie ma ważniejszych potrzeb, niż trupy?
        *** Sam jesteś trupem skoro nie rozumiesz dlaczego tym ludziom należy się cześć.


        > Zostawcie trupy w spokoju,
        *** Aby twoje truchło po śmierci wrzucili do kanalizacji i zajęli się problemami
        żywych.


        < on
        > e już nie ożyją.
        ***
        Oni debilu żyją w pamięci ludzi.
        Ty byś chciał aby o nich zapomnieć .
        Niedoczekanie szmaciarzu.
        Kim ty jesteś, synem zbrodniarza czy samym morderą który maczał w tym łapy a
        teraz nie podoba mu sie że to się odgrzebuje ?


        Zajmijcie się problemami teraz żyjących ludzi.
        ***
        Zajmiemy się emeryturą twojego taty UBeka
    • Gość: Dirty Homik IPN odnalazł szczątki kilkuset ofiar stalinizmu IP: *.media4.pl 04.09.07, 19:25
      Znaleziono ofiary nie, enigmatycznego reżimu stalinowskiego, a ofiary rządów
      prl-owskich komunistów!
      • Gość: Raf Re: IPN odnalazł szczątki kilkuset ofiar staliniz IP: *.korbank.pl 04.09.07, 20:05
        Dlatego ludzie pokroju Ziomisława starają się zwalczać pracę historyków. Wymogi
        polityczne nie pozwalają patrzeć spokojnie na odkrywanie kolejnych grobów ofiar
        "postępu".
      • Gość: ziomek7 wojna domowa w Polsce pochłonęła 30 tys. istnień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.07, 23:49
        ludzkich i to nie tylko działaczy podziemia, opozycji ale i też
        ludzi z szeregów milicji, wojska, członków partii oraz zwykłych
        obywateli
        • kklement Re: wojna domowa w Polsce pochłonęła 30 tys. istn 05.09.07, 08:03
          Gość portalu: ziomek7 napisał(a):

          > ale i też ludzi z szeregów milicji, wojska, członków partii

          I bardzo dobrze, zasłużyli na to !
    • Gość: pamiętający IPN odnalazł szczątki kilkuset ofiar stalinizmu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.07, 20:13
      społeczeństwa nie znające własnej histori skazane są na jej
      powtarzanie. obyśmy nie dożyli tamtych czasów.
      • Gość: sam Re: IPN odnalazł szczątki kilkuset ofiar staliniz IP: *.icpnet.pl 04.09.07, 22:57
        Raczej trudno jest dożyć TAMTYCH czasów, które już minęły...
        • Gość: witecki w Chile i Hiszpanii znajdują ofiary z kolei prawic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.07, 23:42
          owych zbrodniarzy Pinocheta i Franco
          • Gość: Michał Jaros Cześć ich pamięci! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.09.07, 00:25
            Kompletnie nie rozumiem niektórych postów?! Odnaleziono szczątki ofiar
            stalinizmu - bohaterów walki z faszystami, pomordowanych przez morderców z UB -
            pseudopolaków!
            Po co polityka... jakiś PiS, czy Pinochet? Co to ma do rzeczy??!! Trochę nie
            czaicie bazy towarzysze?! Albo to wasi dziadkowie dzielnie "walczyli o
            utrwalenie władzy ludowej" i teraz ich bronicie?????
            Przykro mi się robi, kiedy czytam takie nonsensowne posty! Tym bardziej, że
            uczęszczałem do szkoły podstawowej im. Bojowników o utrwalenie władzy ludowej!
            Właśnie takich bojowników z Urzędu Bezpieczeństwa i Wojskowej Prokuratury!!!!!
            Trochę powagi i szacunku dla ofiar stalinowskich oprawców!
    • Gość: Pamietajmy o nich Bezimienni bohaterowie IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 05.09.07, 01:05
      W wiezieniu przy Kleczkowskiej uzywano rowniez gilotyny do
      mordowania ludzi w czasach stalinizmu. Glowy chowano w innych
      miejscach niz reszte cial, aby utrudnic ewentualna identyfikacje.
      Park znajdujacy sie przy placu Staszica jest jednym wielkim grobem.
      Byly tam dwa dlugie rowy do ktorych wrzucano ciala ofiar.
    • l.o.r.t.e.a Cześć i chwała wszystkim walczącym o wolną Polskę. 05.09.07, 07:11
      Hańba stalinowskim oprawcom: Helenie Wolińskij czy Stefanowi
      Michnikowi(tak, z "tych" Michników).
    • Gość: lary IPN odnalazł szczątki kilkuset ofiar stalinizmu IP: 83.238.180.* 05.09.07, 07:49
      Jak kolwiek to było straszne wydarzenie, informowanie o tym teraz,
      rozdrapuje rany, podkreśla naszą rolę ofiary, zniechęca do Rosjan
      (pośrednio do Niemców też -bo to podobny czas i metody), czyli robi
      to co, jest zgodne z polityką PiSu. Trudno uniknąć w tym podejrzeń o
      związki z obecną polityką władz i zbliżającymi się wyborami.

      PS. Widzieliście wczorajszą "misję spcjalną"? Co za rządowa tuba! To
      było ohydne, ciekawe, czemu nikt nie podnieca się taśmami beger, tam
      dopiero to była afera!!! a nie jak tu kilku pisowskich pacanów
      gadających na bliżej nie określony temat.
      • Gość: Joa Re: IPN odnalazł szczątki kilkuset ofiar staliniz IP: *.chello.pl 05.09.07, 08:07
        Mnie to nie zniechęca do Rosjan.Za to 'czerwonym' strzelałabym w łeb.
    • Gość: Karol Leżą tez tak szczątki pospolitych morerców i IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.07, 08:23
      kryminalistów. Nie wszystkie osoby dostające w tych czasach wyrok smierci to
      bojownicy o niepodległość. Grabież gwałty rabunki to codzieność na ziemiach
      wyzyskanych w latach 40 i 50-tych. Pozdro
    • Gość: ostrożny IPN odnalazł szczątki kilkuset ofiar stalinizmu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.09.07, 09:16
      pamiętajmy żyją jeszcze ci oprawcy, dziadziusiowie kochający
      wnuczęta oraz ich dzieci wychowane na małych komuszków podnoszące
      głowy w telewizji - broniące ideałów wyniesionych z domów. Jakich
      ideałów i jaka to partia za nimi stoi - domyśl się sam.
    • atorma Czy Michnika stac na potepienie brata zbrodniarza 05.09.07, 09:33
      oraz swoich wspolplemiencow zbrodniarzy? Czy stac go na solidarnosc
      z pomordowanymi Polakami?, ktorzy zapewne byli polskimi patriotami,
      bo tylko takich UB mordowalo.
    • Gość: AKowiec IPN odnalazł szczątki kilkuset ofiar stalinizmu IP: *.dsl.sfldmi.sbcglobal.net 05.09.07, 12:56
      Kto powiedział że Moskale są to bracia nas Lechitów, temu pierwszy w
      łeb wypalę pod kościołem Karmelitów.
    • tocqueville Kazimierz Wierzyński 06.09.07, 20:59
      Kazimierz Wierzyński , Na rozwiązanie Armii Krajowej

      Za dywizję wołyńską, nie kwiaty i wianki -
      Szubienica w Lublinie. Ojczyste Majdanki.
      Za sygnał na północy, bój pod Nowogródkiem -
      Długi urlop w więzieniu. Długi i ze skutkiem.
      Za bój o naszą Rossę, Ostrą Bramę, Wilno -
      Sucha gałąź lub zsyłka na rozpacz bezsilną.
      Za dnie i noce śmierci, za lata udręki -
      Taniec w kółko: raz w oczy a drugi raz w szczęki.
      Za wsie spalone, bitwy, gdzie chłopska szła czeladź -
      List gończy, tropicielski: dopaść i rozstrzelać!
      Za mosty wysadzone z ręki robotniczej -
      Węszyć gdzie kto się ukrył, psy spuścić ze smyczy.
      Za wyroki na katów, za celny strzał Krysta -
      Jeden wyrok: do tiurmy. Dla wszystkich. Do czysta!.
      Za Warszawę, Warszawę, powstańcze zachcianki -
      Specjalny odział śledczy: "przyłożyć do ścianki".
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka