patrycjabl79 04.11.05, 08:33 witam zmienilam miejsce pracy i dali mi wczoraj do wypelnienia form z Home Office no i oczywiscie polecenie zaplaty 70 funtow, czy gdy juz placilam za pierwszym razem musze uiszczac oplate drugi raz??? Poradzcie prosze Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
xiv Re: Czy musze drugi raz placic z a Home Office??? 04.11.05, 08:56 nie musisz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wow Re: Czy musze drugi raz placic z a Home Office??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.05, 12:51 zalezy ile przepracowals nie musisz w przypadku gdy pracowalas 12 miesiacy i jeden dzien u jednego pracodawcy no-stop gdy zmieniasz pracodawcow (praca u jednego 5 miesiecy, itd) powinnas ponownie sie rejestrowac Wasz ulubieniec wow:) Odpowiedz Link Zgłoś
patrycjabl79 Re: Czy musze drugi raz placic z a Home Office??? 04.11.05, 13:14 pracowalam 9 m-cy:( to ze wyslac form wiem ale czy ponownie musze wplacac 70 funtow??? Prosze o info Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wow Re: Czy musze drugi raz placic z a Home Office??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.05, 13:31 jesli pracowalas 9 miesiecy to niestety musisz wyslac form +70funciakow. rejestrujesz sie i placisz tyle razy ile razy zmieniasz pracodawcow chyba ze w koncu u jednego przperacujesz powyzej 12 miesiecy Wasz ulubieniec wow:) Odpowiedz Link Zgłoś
patrycjabl79 Re: Czy musze drugi raz placic z a Home Office??? 04.11.05, 13:43 dziekuje za odpowiedz:) no ale i tak szkoda tych 70 funtow Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wow Re: Czy musze drugi raz placic z a Home Office??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.05, 16:26 patrycjabl79 napisała: > dziekuje za odpowiedz:) > no ale i tak szkoda tych 70 funtow > > Pozdrawiam co do form to wysylasz , natomiast co do oplaty to nic nie placisz. Przepraszam za pomylke, mysle ze mi wybaczysz. Wasz ulubieniec wow:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: teo Bzdury! Bzdury! Bzdury! IP: 62.173.102.* 04.11.05, 13:50 Placi sie tylko przy rejestracji HO. Aktualizacja danych, przy zmianie pracodawcy nic nie kosztuje. W ciagu roku zmienialem prace dwa razy, i nic nie placilem. Odpowiedz Link Zgłoś
patrycjabl79 Teo 04.11.05, 14:00 mozesz napisac jak to wygladalo??? wypelniles poprostu tylko form i wyslales??? rozumiem ze przyslali ci registration certificate and registration card???? Odpowiedz Link Zgłoś
deadeasy kolejna rejestracja 04.11.05, 14:04 Wypelnia sie zwyczjany formularz (tego samego typu jak przy pierwszej rejestracji). Gdzes tam jest kwadrat do zaznaczenia, ze rejestrujesz kolejne zatrudnienie. Jest tam takze pole gdzie wpisujesz Swoj numer rejestracyjny. I tyle. Najlepiej zadzwon do nich. Odpowiedz Link Zgłoś
natalia.brzeska Re: kolejna rejestracja 04.11.05, 14:12 nie placisz drugi raz!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
xiv Re: Czy musze drugi raz placic z a Home Office??? 04.11.05, 14:02 wow - mylisz sie, a co gorsza wprowadzasz kogoś w błąd :( "Do I have to pay £70 every time I change employers? No. You only have to pay the first time you apply to the Worker Registration Scheme and are issued with a registration card. Subsequent applications are free of charge." z oficjalnej strony: www.workingintheuk.gov.uk/working_in_the_uk/en/homepage/schemes_and_programmes/worker_registration/frequently_asked_questions.html? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wow Re: Czy musze drugi raz placic z a Home Office??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.05, 16:22 xiv napisał: > > wow - mylisz sie, a co gorsza wprowadzasz kogoś w błąd :( > > "Do I have to pay £70 every time I change employers? > > No. You only have to pay the first time you apply to the Worker Registration > Scheme and are issued with a registration card. Subsequent applications are fre > e > of charge." > > z oficjalnej strony: > www.workingintheuk.gov.uk/working_in_the_uk/en/homepage/schemes_and_programmes/w orker_registration/frequently_asked_questions.html? > > zwracam Honor co do oplaty :) Wasz ulubieniec wow:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mdj Re: Czy musze drugi raz placic z a Home Office??? IP: *.in-addr.btopenworld.com 04.11.05, 15:31 Co za bzdura - napisane jest dosc wyraznie ze placi sie tylko raz. Rejestruje oczywiscie tyle razy ile zmienia sie prace w ciagu pierwszych 12 m-cy. Nie lepiej przeczytac uwaznie albo poprosic kogos o tlumaczenie, zamiast takie glupie opinie rozpowszechniac? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wow Re: Czy musze drugi raz placic z a Home Office??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.05, 16:24 Gość portalu: mdj napisał(a): > Co za bzdura - napisane jest dosc wyraznie ze placi sie tylko raz. Rejestruje > oczywiscie tyle razy ile zmienia sie prace w ciagu pierwszych 12 m-cy. > > Nie lepiej przeczytac uwaznie albo poprosic kogos o tlumaczenie, zamiast takie > glupie opinie rozpowszechniac? hallo hallo nie rozpedzaj sie tak ze Swoimi stwierdzeniami. co do oplaty zwram honor :) Wasz ulubieniec wow:) Odpowiedz Link Zgłoś
patrycjabl79 Re: Czy musze drugi raz placic z a Home Office??? 04.11.05, 14:20 Dziekuje!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WRS Re: Czy musze drugi raz placic z a Home Office??? IP: *.server.ntli.net 04.11.05, 14:40 Przy zmianie pracy nie musisz wypełniać całego formularza. Na formularzu dokładnie pisze, które sekcje musi wypełnić osoba już raz zarejestrowana w HO. Odpowiedz Link Zgłoś