Dodaj do ulubionych

Czy musze drugi raz placic z a Home Office???

04.11.05, 08:33
witam
zmienilam miejsce pracy i dali mi wczoraj do wypelnienia form z Home Office
no i oczywiscie polecenie zaplaty 70 funtow,
czy gdy juz placilam za pierwszym razem musze uiszczac oplate drugi raz???
Poradzcie prosze

Obserwuj wątek
    • xiv Re: Czy musze drugi raz placic z a Home Office??? 04.11.05, 08:56

      nie musisz
      • Gość: wow Re: Czy musze drugi raz placic z a Home Office??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.05, 12:51
        zalezy ile przepracowals
        nie musisz w przypadku gdy pracowalas 12 miesiacy i jeden dzien u jednego
        pracodawcy no-stop
        gdy zmieniasz pracodawcow (praca u jednego 5 miesiecy, itd) powinnas ponownie
        sie rejestrowac

        Wasz ulubieniec
        wow:)
        • patrycjabl79 Re: Czy musze drugi raz placic z a Home Office??? 04.11.05, 13:14
          pracowalam 9 m-cy:(
          to ze wyslac form wiem ale czy ponownie musze wplacac 70 funtow???

          Prosze o info
          • Gość: wow Re: Czy musze drugi raz placic z a Home Office??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.05, 13:31
            jesli pracowalas 9 miesiecy to niestety musisz wyslac form +70funciakow.
            rejestrujesz sie i placisz tyle razy ile razy zmieniasz pracodawcow chyba ze w
            koncu u jednego przperacujesz powyzej 12 miesiecy

            Wasz ulubieniec
            wow:)
            • patrycjabl79 Re: Czy musze drugi raz placic z a Home Office??? 04.11.05, 13:43
              dziekuje za odpowiedz:)
              no ale i tak szkoda tych 70 funtow

              Pozdrawiam
              • Gość: wow Re: Czy musze drugi raz placic z a Home Office??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.05, 16:26
                patrycjabl79 napisała:

                > dziekuje za odpowiedz:)
                > no ale i tak szkoda tych 70 funtow
                >
                > Pozdrawiam


                co do form to wysylasz , natomiast co do oplaty to nic nie placisz.
                Przepraszam za pomylke, mysle ze mi wybaczysz.

                Wasz ulubieniec
                wow:)
            • Gość: teo Bzdury! Bzdury! Bzdury! IP: 62.173.102.* 04.11.05, 13:50
              Placi sie tylko przy rejestracji HO. Aktualizacja danych, przy zmianie
              pracodawcy nic nie kosztuje.
              W ciagu roku zmienialem prace dwa razy, i nic nie placilem.
              • patrycjabl79 Teo 04.11.05, 14:00
                mozesz napisac jak to wygladalo???
                wypelniles poprostu tylko form i wyslales???
                rozumiem ze przyslali ci registration certificate and registration card????

                • deadeasy kolejna rejestracja 04.11.05, 14:04
                  Wypelnia sie zwyczjany formularz (tego samego typu jak przy pierwszej
                  rejestracji). Gdzes tam jest kwadrat do zaznaczenia, ze rejestrujesz kolejne
                  zatrudnienie. Jest tam takze pole gdzie wpisujesz Swoj numer rejestracyjny. I
                  tyle.

                  Najlepiej zadzwon do nich.
                  • natalia.brzeska Re: kolejna rejestracja 04.11.05, 14:12

                    nie placisz drugi raz!!!!
            • xiv Re: Czy musze drugi raz placic z a Home Office??? 04.11.05, 14:02

              wow - mylisz sie, a co gorsza wprowadzasz kogoś w błąd :(

              "Do I have to pay £70 every time I change employers?

              No. You only have to pay the first time you apply to the Worker Registration
              Scheme and are issued with a registration card. Subsequent applications are free
              of charge."

              z oficjalnej strony:
              www.workingintheuk.gov.uk/working_in_the_uk/en/homepage/schemes_and_programmes/worker_registration/frequently_asked_questions.html?
              • Gość: wow Re: Czy musze drugi raz placic z a Home Office??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.05, 16:22
                xiv napisał:

                >
                > wow - mylisz sie, a co gorsza wprowadzasz kogoś w błąd :(
                >
                > "Do I have to pay £70 every time I change employers?
                >
                > No. You only have to pay the first time you apply to the Worker Registration
                > Scheme and are issued with a registration card. Subsequent applications are
                fre
                > e
                > of charge."
                >
                > z oficjalnej strony:
                >
                www.workingintheuk.gov.uk/working_in_the_uk/en/homepage/schemes_and_programmes/w
                orker_registration/frequently_asked_questions.html?
                >
                >
                zwracam Honor co do oplaty :)

                Wasz ulubieniec
                wow:)
            • Gość: mdj Re: Czy musze drugi raz placic z a Home Office??? IP: *.in-addr.btopenworld.com 04.11.05, 15:31
              Co za bzdura - napisane jest dosc wyraznie ze placi sie tylko raz. Rejestruje
              oczywiscie tyle razy ile zmienia sie prace w ciagu pierwszych 12 m-cy.

              Nie lepiej przeczytac uwaznie albo poprosic kogos o tlumaczenie, zamiast takie
              glupie opinie rozpowszechniac?
              • Gość: wow Re: Czy musze drugi raz placic z a Home Office??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.05, 16:24
                Gość portalu: mdj napisał(a):

                > Co za bzdura - napisane jest dosc wyraznie ze placi sie tylko raz. Rejestruje
                > oczywiscie tyle razy ile zmienia sie prace w ciagu pierwszych 12 m-cy.
                >
                > Nie lepiej przeczytac uwaznie albo poprosic kogos o tlumaczenie, zamiast
                takie
                > glupie opinie rozpowszechniac?


                hallo hallo nie rozpedzaj sie tak ze Swoimi stwierdzeniami.

                co do oplaty zwram honor :)

                Wasz ulubieniec
                wow:)
    • patrycjabl79 Re: Czy musze drugi raz placic z a Home Office??? 04.11.05, 14:20
      Dziekuje!!!!!
      • Gość: WRS Re: Czy musze drugi raz placic z a Home Office??? IP: *.server.ntli.net 04.11.05, 14:40
        Przy zmianie pracy nie musisz wypełniać całego formularza. Na formularzu
        dokładnie pisze, które sekcje musi wypełnić osoba już raz zarejestrowana w HO.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka