Dodaj do ulubionych

Agencja BTI

IP: *.szczecin.mm.pl 15.02.06, 23:35
ktos slyszal, wyjezdzal, korzystal ?:>
Obserwuj wątek
    • Gość: Bzyk Re: Agencja BTI IP: *.astra-net.com 16.02.06, 19:52
      najlepiej jest poszykać na własną ręke pracy przez net bo te agencje to w większości oszuści jeśli nikt nie słyszał to pewnie jest nowa albo zmieniła nazwe bo na starej już za dużo naciągneła ludzi

      jak mówiłem najlepiej szukać samemu net, meile, interview na tel i już
      no mniej więcej
      • Gość: marta Re: Agencja BTI IP: *.szczecin.mm.pl 16.02.06, 22:14
        tak wiem.. tylko co z tego ze jak szukam na wlasna reke i ktos sie zainteresuje to jak uslysza ze jestem aktualnie w Polsce i by musieli mi pomoc w znalezieniu mieszkania to sie konczy na tym ze jak juz bede w UK to zebym sie odezwala to napewno mi wtedy cos znajda. Nie moge jechac w ciemno bo zamierzam pojechac sama, nie mam sie u kogo zatrzymac a zeby mieszkac w hotelach to mnie nie stac. Takze posrednicy to niestety moja ostatnia deska ratunku;(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka