olliesmum 09.04.06, 17:36 Wyslalam do Was wiadomosc o miejscu spotkania we wtorek, jesli nadal jest to z Waszej strony aktualne. Mam nadzieje, ze tak :) Pozdrawiam, Gosia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zapytajnick Re: Do Tomsmum i Suesslein 09.04.06, 20:35 nie wiem czy Hania dostanie ta wiadomosc, bo ona nie ma dostepu do internetu. Jak chcesz to napisz do mnie to jej przekaze ta wiadomosc. Odpowiedz Link Zgłoś
olliesmum Re: Do Tomsmum i Suesslein 09.04.06, 20:45 Ok, dzieki. Wyslalam. Pozdr. Gosia Odpowiedz Link Zgłoś